LKS Orzeł Lizawice II (M)
Klub: LKS Orzeł Lizawice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkolna 1
55-200 Marcinkowice
Sprzęt: SANWEI 40+, TIBHAR 40+ SL / Andro " Speedball 3S *** 40+, JOOLA WORLDCUP-S ,4 STOŁY
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Łągiewczyk Jacek (tel. 607 370 609)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 KŁAK ŁUKASZ 1989 M 10874 13.10.2021 1342 19.11.2021
2 KOBEL Marcin 1980 M 10875 13.10.2021 1343 30.10.2021
3 KOBEL Szczepan 1947 M 10876 13.10.2021 1344 15.10.2021
4 KRZEMIŃSKI Janusz 1962 M 10877 13.10.2021 1345 15.10.2021
5 LISTWAN Mirosław 1962 M 10879 13.10.2021 1347 15.10.2021
6 ŁĄGIEWCZYK Jacek 1973 M 10880 13.10.2021 1348 15.10.2021
7 NABIAŁCZYK Paweł 1974 M 10881 13.10.2021 1349 15.10.2021
8 OLEKSANDR Todosiichuk 1985 M 10882 13.10.2021 1350 15.10.2021
9 OZGA Ilona 1985 K 10883 13.10.2021 1351 15.10.2021
10 REKIEĆ Łukasz 1988 M 10884 13.10.2021 1352 15.10.2021
11 ŚLEMP Jerzy 1961 M 10870 13.10.2021 1338 15.10.2021
12 TYC Grzegorz 1964 M 10886 13.10.2021 1354 15.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5WRa 1/1 2021-10-13 18:30 LKS Orzeł Lizawice II - LZS Orion Branda Psary III 4:10🏓 ⇓
2 5WRa 1/2 2021-10-23 12:00 WKS MOSiR Syców - LKS Orzeł Lizawice II 10:6🏓 ⇓
3 5WRa 1/3 2021-10-30 12:00 LKS Orzeł Lizawice II - LKTS Zenit Międzybórz II 1:10🏓 ⇓
4 5WRa 1/4 2021-11-06 10:00 WKN Świt Wrocław - LKS Orzeł Lizawice II 10:7🏓 ⇓
5 5WRa 1/5 2021-11-17 18:30 LKS Orzeł Lizawice II - KU AZS UE Wrocław III 1:10🏓 ⇓
6 5WRa 1/6 2021-11-27 12:00 LKS Orzeł Lizawice II - UKSTS Kiełczów IV 10:1🏓 ⇑
7 5WRa 1/7 2021-12-04 12:00 PKS Tęcza Wrocław - LKS Orzeł Lizawice II 5:10🏓 ⇑
8 5WRa 1/8 2021-12-11 12:00 LKS Orzeł Lizawice II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 2:10🏓 ⇓
9 5WRa 1/9 2021-12-18 12:00 KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Orzeł Lizawice II 7:10🏓 ⇑
10 5WRa 2/10 2022-01-15 10:00 LZS Orion Branda Psary III - LKS Orzeł Lizawice II 10:1🏓 ⇓
11 5WRa 2/11 2022-01-22 12:00 LKS Orzeł Lizawice II - WKS MOSiR Syców 10:5🏓 ⇑
12 5WRa 2/12 2022-02-18 18:00 LKTS Zenit Międzybórz II - LKS Orzeł Lizawice II 10:0🏓 ⇓
13 5WRa 2/13 2022-02-26 12:00 LKS Orzeł Lizawice II - WKN Świt Wrocław 5:10🏓 ⇓
14 5WRa 2/14 2022-03-12 10:00 KU AZS UE Wrocław III - LKS Orzeł Lizawice II 4:10🏓 ⇑
15 5WRa 2/15 2022-03-26 10:00 UKSTS Kiełczów IV - LKS Orzeł Lizawice II 1:10🏓 ⇑
16 5WRa 2/16 2022-04-09 13:00 LKS Orzeł Lizawice II - PKS Tęcza Wrocław 10:6🏓 ⇑
17 5WRa 2/17 2022-04-23 12:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - LKS Orzeł Lizawice II 10:2🏓 ⇓
18 5WRa 2/18 2022-05-14 12:00 LKS Orzeł Lizawice II - KS AZS Wratislavia Wrocław 7:10🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (D) LZS Orion Branda Psary III     0,0 2,0 0,0     1,5 0,5   4
2 (W) WKS MOSiR Syców     0,0 2,0 1,0     2,5 0,5   6
3 (D) LKTS Zenit Międzybórz II   1,0 0,0 0,0 0,0       0,0   1
4 (W) WKN Świt Wrocław     0,5 1,0 1,0   4,5   0,0   7
5 (D) KU AZS UE Wrocław III 1,0 0,0   0,0 0,0       0,0   1
6 (D) UKSTS Kiełczów IV 1,5 2,5   1,5 0,0 1,0 3,5       10
7 (W) PKS Tęcza Wrocław 2,5 2,5   3,5     1,5       10
8 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 0,0 1,0     0,0 0,0 1,0   0,0   2
9 (W) KS AZS Wratislavia Wrocław 0,5 2,0   3,0     4,5       10
10 (W) LZS Orion Branda Psary III     0,5 0,5 0,0       0,0   1
11 (D) WKS MOSiR Syców   3,0 0,0 3,0   0,0 3,0   1,0   10
12 (W) LKTS Zenit Międzybórz II     0,0 0,0 0,0       0,0 0,0 0
13 (D) WKN Świt Wrocław   2,5 0,0 0,5 1,0 0,0     1,0 0,0 5
14 (W) KU AZS UE Wrocław III 3,5 1,0     0,0   3,5   2,0   10
15 (W) UKSTS Kiełczów IV 2,5 2,5     2,5   2,5       10
16 (D) PKS Tęcza Wrocław 4,5 1,5   0,5 0,0   3,5       10
17 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III     0,0 0,0         2,0 0,0 2
18 (D) KS AZS Wratislavia Wrocław 2,5 2,5     1,5       0,5   7
Razem 18,5 22,0 1,0 17,5 7,0 1,0 27,5 4,0 7,5 0,0 106
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 KŁAK ŁUKASZ 1989 M 10874 13.10.2021 1342
2 KOBEL Marcin 1980 M 10875 13.10.2021 1343
3 KOBEL Szczepan 1947 M 10876 13.10.2021 1344
4 KRZEMIŃSKI Janusz 1962 M 10877 13.10.2021 1345
5 LISTWAN Mirosław 1962 M 10879 13.10.2021 1347
6 NABIAŁCZYK Paweł 1974 M 10881 13.10.2021 1349
7 OZGA Ilona 1985 K 10883 13.10.2021 1351
8 REKIEĆ Łukasz 1988 M 10884 13.10.2021 1352
9 ŚLEMP Jerzy 1961 M 10870 13.10.2021 1338
10 TYC Grzegorz 1964 M 10886 13.10.2021 1354