LKS Orzeł Lizawice II (M)
Klub: LKS Orzeł Lizawice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkolna 1
55-200 Marcinkowice
Sprzęt: SANWEI 40+, TIBHAR 40+ SL / Andro " Speedball 3S *** 40+, JOOLA WORLDCUP-S ,4 STOŁY
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Łągiewczyk Jacek (tel. 607 370 609)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 KŁAK ŁUKASZ 1989 M 10874 13.10.2021 1342 19.11.2021
2 KOBEL Marcin 1980 M 10875 13.10.2021 1343 30.10.2021
3 KOBEL Szczepan 1947 M 10876 13.10.2021 1344 15.10.2021
4 KRZEMIŃSKI Janusz 1962 M 10877 13.10.2021 1345 15.10.2021
5 LISTWAN Mirosław 1962 M 10879 13.10.2021 1347 15.10.2021
6 ŁĄGIEWCZYK Jacek 1973 M 10880 13.10.2021 1348 15.10.2021
7 NABIAŁCZYK Paweł 1974 M 10881 13.10.2021 1349 15.10.2021
8 OLEKSANDR Todosiichuk 1985 M 10882 13.10.2021 1350 15.10.2021
9 OZGA Ilona 1985 K 10883 13.10.2021 1351 15.10.2021
10 REKIEĆ Łukasz 1988 M 10884 13.10.2021 1352 15.10.2021
11 ŚLEMP Jerzy 1961 M 10870 13.10.2021 1338 15.10.2021
12 TYC Grzegorz 1964 M 10886 13.10.2021 1354 15.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5WRa 1/1 2021-10-13 18:30 LKS Orzeł Lizawice II - LZS Orion Branda Psary III 4:10🏓 ⇓
2 5WRa 1/2 2021-10-23 12:00 WKS MOSiR Syców - LKS Orzeł Lizawice II 10:6🏓 ⇓
3 5WRa 1/3 2021-10-30 12:00 LKS Orzeł Lizawice II - LKTS Zenit Międzybórz II 1:10🏓 ⇓
4 5WRa 1/4 2021-11-06 10:00 WKN Świt Wrocław - LKS Orzeł Lizawice II 10:7🏓 ⇓
5 5WRa 1/5 2021-11-17 18:30 LKS Orzeł Lizawice II - KU AZS UE Wrocław III 1:10🏓 ⇓
6 5WRa 1/6 2021-11-27 12:00 LKS Orzeł Lizawice II - UKSTS Kiełczów IV 10:1🏓 ⇑
7 5WRa 1/7 2021-12-04 12:00 PKS Tęcza Wrocław - LKS Orzeł Lizawice II 5:10🏓 ⇑
8 5WRa 1/8 2021-12-11 12:00 LKS Orzeł Lizawice II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 2:10🏓 ⇓
9 5WRa 1/9 2021-12-18 12:00 KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Orzeł Lizawice II 7:10🏓 ⇑
10 5WRa 2/10 2022-01-15 10:00 LZS Orion Branda Psary III - LKS Orzeł Lizawice II 10:1🏓 ⇓
11 5WRa 2/11 2022-01-22 12:00 LKS Orzeł Lizawice II - WKS MOSiR Syców 10:5🏓 ⇑
12 5WRa 2/12 2022-02-18 18:00 LKTS Zenit Międzybórz II - LKS Orzeł Lizawice II  
13 5WRa 2/13 2022-02-26 12:00 LKS Orzeł Lizawice II - WKN Świt Wrocław  
14 5WRa 2/14 2022-03-12 10:00 KU AZS UE Wrocław III - LKS Orzeł Lizawice II  
15 5WRa 2/15 2022-03-26 10:00 UKSTS Kiełczów IV - LKS Orzeł Lizawice II  
16 5WRa 2/16 2022-04-09 12:00 PKS Tęcza Wrocław - LKS Orzeł Lizawice II  
17 5WRa 2/17 2022-04-23 12:30 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - LKS Orzeł Lizawice II  
18 5WRa 2/18 2022-05-14 12:00 LKS Orzeł Lizawice II - KS AZS Wratislavia Wrocław  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) LZS Orion Branda Psary III     0,0 2,0 0,0     1,5 0,5 4
2 (W) WKS MOSiR Syców     0,0 2,0 1,0     2,5 0,5 6
3 (D) LKTS Zenit Międzybórz II   1,0 0,0 0,0 0,0       0,0 1
4 (W) WKN Świt Wrocław     0,5 1,0 1,0   4,5   0,0 7
5 (D) KU AZS UE Wrocław III 1,0 0,0   0,0 0,0       0,0 1
6 (D) UKSTS Kiełczów IV 1,5 2,5   1,5 0,0 1,0 3,5     10
7 (W) PKS Tęcza Wrocław 2,5 2,5   3,5     1,5     10
8 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 0,0 1,0     0,0 0,0 1,0   0,0 2
9 (W) KS AZS Wratislavia Wrocław 0,5 2,0   3,0     4,5     10
10 (W) LZS Orion Branda Psary III     0,5 0,5 0,0       0,0 1
11 (D) WKS MOSiR Syców   3,0 0,0 3,0   0,0 3,0   1,0 10
Razem 5,5 12,0 1,0 16,5 2,0 1,0 18,0 4,0 2,0 62
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 KŁAK ŁUKASZ 1989 M 10874 13.10.2021 1342
2 KOBEL Marcin 1980 M 10875 13.10.2021 1343
3 KOBEL Szczepan 1947 M 10876 13.10.2021 1344
4 KRZEMIŃSKI Janusz 1962 M 10877 13.10.2021 1345
5 LISTWAN Mirosław 1962 M 10879 13.10.2021 1347
6 NABIAŁCZYK Paweł 1974 M 10881 13.10.2021 1349
7 OZGA Ilona 1985 K 10883 13.10.2021 1351
8 REKIEĆ Łukasz 1988 M 10884 13.10.2021 1352
9 ŚLEMP Jerzy 1961 M 10870 13.10.2021 1338