V liga Wrocław A
Runda: 2, Numer kolejki: 15
Data kolejki ligowej: 2022-03-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-26 12:00 71 WKS MOSiR Syców - LZS Orion Branda Psary III 5:10
1   A NOWICKI Piotr W GLINIAK Jan 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 1:0
2   B HANYŻ Mateusz X WOŁK Sławomir 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) 1:1
3   C KOKOTT Józef Y BIERNACKI Paweł 1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 10:12) 1:2
4   D BUREK Jerzy Z SAIDKARIMOV Shokhrukh 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 1:3
5   A KULOK Piotr
BUREK Jerzy
W BIERNACKI Paweł
SAIDKARIMOV Shokhrukh
0:3 (9:11, 8:11, 10:12) 1:4
6   B HANYŻ Mateusz
NOWICKI Piotr
X GLINIAK Jan
WOŁK Sławomir
3:2 (11:8, 11:7, 9:11, 8:11, 11:9) 2:4
7   A NOWICKI Piotr X WOŁK Sławomir 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 2:5
8   B HANYŻ Mateusz W GLINIAK Jan 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) 3:5
9   D BUREK Jerzy Y BIERNACKI Paweł 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 3:6
10   C KOKOTT Józef Z SAIDKARIMOV Shokhrukh 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 3:7
11   A NOWICKI Piotr Y BIERNACKI Paweł 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:9) 4:7
12   C BIAŁEK Ernest W GLINIAK Jan 3:2 (11:7, 8:11, 11:8, 7:11, 11:8) 5:7
13   B HANYŻ Mateusz Z SAIDKARIMOV Shokhrukh 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 9:11) 5:8
14   D KULOK Piotr X WOŁK Sławomir 0:3 (10:12, 8:11, 7:11) 5:9
15   A NOWICKI Piotr Z SAIDKARIMOV Shokhrukh 2:3 (11:8, 11:7, 7:11, 6:11, 10:12) 5:10
2022-03-26 12:00 72 KS AZS Wratislavia Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz II 8:10
1   A DZIAMIDCHYK Valiantsin W GÓRECKI Leszek 3:0 (11:7, 11:2, 11:3) 1:0
2   B PIECHOCIŃSKI Robert X GREGORCZYK Marcin 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 1:1
3   C KORONCZEWSKI Dariusz Y KLIMEK Damian 0:3 (2:11, 6:11, 7:11) 1:2
4   D KOWALSKI Rafał Z SKONIECZNY Łukasz 3:1 (5:11, 11:4, 11:7, 11:8) 2:2
5   A KORONCZEWSKI Dariusz
KOWALSKI Rafał
W GREGORCZYK Marcin
KLIMEK Damian
1:3 (12:10, 6:11, 8:11, 8:11) 2:3
6   B PIECHOCIŃSKI Robert
DZIAMIDCHYK Valiantsin
X GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
1:3 (5:11, 9:11, 11:6, 5:11) 2:4
7   A DZIAMIDCHYK Valiantsin X GREGORCZYK Marcin 3:0 (11:8, 15:13, 11:4) 3:4
8   B PIECHOCIŃSKI Robert W GÓRECKI Leszek 2:3 (11:8, 5:11, 9:11, 11:6, 8:11) 3:5
9   D KOWALSKI Rafał Y KLIMEK Damian 3:1 (8:11, 11:7, 11:5, 11:8) 4:5
10   C KORONCZEWSKI Dariusz Z SKONIECZNY Łukasz 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 4:6
11   A DZIAMIDCHYK Valiantsin Y KLIMEK Damian 3:0 (11:4, 11:7, 11:3) 5:6
12   C KORONCZEWSKI Dariusz W GÓRECKI Leszek 2:3 (11:9, 9:11, 4:11, 11:6, 6:11) 5:7
13   B PIECHOCIŃSKI Robert Z SKONIECZNY Łukasz 1:3 (11:8, 6:11, 4:11, 8:11) 5:8
14   D KOWALSKI Rafał X GREGORCZYK Marcin 3:2 (6:11, 7:11, 11:9, 11:6, 11:6) 6:8
15   A DZIAMIDCHYK Valiantsin Z SKONIECZNY Łukasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 7:8
16   D KOWALSKI Rafał W GÓRECKI Leszek 3:1 (12:10, 7:11, 11:9, 11:9) 8:8
17   B PIECHOCIŃSKI Robert Y KLIMEK Damian 0:3 (8:11, 2:11, 7:11) 8:9
18   C KORONCZEWSKI Dariusz X GREGORCZYK Marcin 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 8:10
2022-03-26 12:00 73 PKS Tęcza Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 3:10
1   A CIEŚLIK Tobiasz W WŁODARCZYK Magdalena 3:2 (7:11, 11:8, 11:6, 6:11, 11:8) 1:0
2   B SMOLAREK Tomasz X MALARZ Michał 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 9:11) 1:1
3   C GUT Marek Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 1:3 (11:13, 11:9, 7:11, 7:11) 1:2
4   D LIPIEC Grzegorz Z MALARZ Dawid 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 1:3
5   A CIEŚLIK Tobiasz
SMOLAREK Tomasz
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
0:3 (9:11, 12:14, 4:11) 1:4
6   B GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
- -
2:3 (11:8, 11:7, 8:11, 9:11, 9:11) 1:5
7   A CIEŚLIK Tobiasz X MALARZ Michał 3:2 (4:11, 11:4, 11:3, 10:12, 12:10) 2:5
8   B SMOLAREK Tomasz W WŁODARCZYK Magdalena 0:3 (25:27, 9:11, 7:11) 2:6
9   D LIPIEC Grzegorz Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2:3 (9:11, 11:6, 11:9, 9:11, 9:11) 2:7
10   C GUT Marek Z MALARZ Dawid 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 2:8
11   A CIEŚLIK Tobiasz Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:1 (11:3, 11:2, 9:11, 11:4) 3:8
12   C GUT Marek W WŁODARCZYK Magdalena 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) 3:9
13   B SMOLAREK Tomasz Z MALARZ Dawid 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 3:10
2022-03-26 10:00 74 WKN Świt Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 2:10
1   A SZYNKLER Łukasz W DUZIAK Arkadiusz 1:3 (7:11, 13:11, 8:11, 4:11) 0:1
2   B FLIS Jarosław X KUCHARZYSZYN Mariusz 1:3 (12:10, 4:11, 8:11, 2:11) 0:2
3   C DROBIAZGIEWICZ Adam Y GADZIŃSKI Robert 1:3 (6:11, 11:9, 4:11, 7:11) 0:3
4   D ŻMUD Tobiasz Z MARCHEWSKI Wincenty 3:2 (11:4, 7:11, 10:12, 11:9, 11:7) 1:3
5   A SZYNKLER Łukasz
ŻMUD Tobiasz
W KUCHARZYSZYN Mariusz
MARCHEWSKI Wincenty
0:3 (8:11, 3:11, 9:11) 1:4
6   B DROBIAZGIEWICZ Adam
FLIS Jarosław
X DUZIAK Arkadiusz
GADZIŃSKI Robert
1:3 (11:8, 7:11, 4:11, 8:11) 1:5
7   A SZYNKLER Łukasz X KUCHARZYSZYN Mariusz 2:3 (12:10, 4:11, 11:7, 5:11, 9:11) 1:6
8   B FLIS Jarosław W DUZIAK Arkadiusz 0:3 (8:11, 6:11, 10:12) 1:7
9   D ŻMUD Tobiasz Y GADZIŃSKI Robert 3:2 (7:11, 9:11, 11:4, 11:6, 11:9) 2:7
10   C DROBIAZGIEWICZ Adam Z MARCHEWSKI Wincenty 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) 2:8
11   A SZYNKLER Łukasz Y GADZIŃSKI Robert 0:3 (3:11, 9:11, 8:11) 2:9
12   C DROBIAZGIEWICZ Adam W DUZIAK Arkadiusz 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 2:10
2022-03-26 10:00 75 UKSTS Kiełczów IV - LKS Orzeł Lizawice II 1:10
1   A MAZUR Paweł W OZGA Ilona 2:3 (6:11, 11:7, 6:11, 11:1, 9:11) 0:1
2   B CECOT Adam X KOBEL Marcin 2:3 (9:11, 11:9, 11:13, 11:8, 9:11) 0:2
3   C KUSEK Lucjan Y LISTWAN Mirosław 3:1 (11:9, 11:7, 16:18, 11:8) 1:2
4   D CYBULKA Marzena Z KŁAK Łukasz 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 9:11) 1:3
5   A CECOT Adam
CYBULKA Marzena
W KOBEL Marcin
LISTWAN Mirosław
1:3 (11:6, 5:11, 3:11, 8:11) 1:4
6   B KUSEK Lucjan
MAZUR Paweł
X KŁAK Łukasz
OZGA Ilona
2:3 (11:9, 8:11, 11:7, 6:11, 14:16) 1:5
7   A MAZUR Paweł X KOBEL Marcin 1:3 (7:11, 11:6, 3:11, 8:11) 1:6
8   B CECOT Adam W OZGA Ilona 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 1:7
9   D CYBULKA Marzena Y LISTWAN Mirosław 1:3 (11:7, 9:11, 2:11, 8:11) 1:8
10   C KUSEK Lucjan Z KŁAK Łukasz 0:3 (7:11, 8:11, 3:11) 1:9
11   A MAZUR Paweł Y LISTWAN Mirosław 1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 9:11) 1:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18