V liga Wrocław A
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2021-10-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-23 12:00 6 LZS Orion Branda Psary III - LKTS Zenit Międzybórz II 10:4
1   A WĄSICKI Jakub W SKONIECZNY Łukasz 0:3 (3:11, 9:11, 3:11) 0:1
2   B CICHOCKI Michał X MURAWSKA Sandra 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 1:1
3   C WOŁK Sławomir Y KLIMEK Damian 3:1 (7:11, 11:9, 11:8, 14:12) 2:1
4   D KOWALSKI Mirosław Z GÓRECKI Leszek 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 2:2
5   A CICHOCKI Michał
WĄSICKI Jakub
W MURAWSKA Sandra
KLIMEK Damian
3:2 (8:11, 11:7, 7:11, 11:6, 12:10) 3:2
6   B WOŁK Sławomir
KOWALSKI Mirosław
X GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 3:3
7   A WĄSICKI Jakub X MURAWSKA Sandra 3:1 (9:11, 11:5, 11:4, 11:5) 4:3
8   B CICHOCKI Michał W SKONIECZNY Łukasz 3:1 (11:9, 3:11, 11:7, 11:3) 5:3
9   D KOWALSKI Mirosław Y KLIMEK Damian 1:3 (14:12, 5:11, 7:11, 7:11) 5:4
10   C WOŁK Sławomir Z GÓRECKI Leszek 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:9) 6:4
11   A WĄSICKI Jakub Y KLIMEK Damian 3:0 (11:7, 12:10, 11:8) 7:4
12   C WOŁK Sławomir W SKONIECZNY Łukasz 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) 8:4
13   B CICHOCKI Michał Z GÓRECKI Leszek 3:2 (12:10, 3:11, 12:10, 10:12, 11:9) 9:4
14   D KOWALSKI Mirosław X MURAWSKA Sandra 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 10:4
2021-10-23 10:00 7 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - KU AZS UE Wrocław III 7:10
1   A KUCHARZYSZYN Mariusz W GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 1:0
2   B MARCHEWSKI Wincenty X POLAK Tomasz 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) 2:0
3   C DĘBSKI Jerzy Y MALARZ Michał 3:0 (11:5, 11:8, 11:2) 3:0
4   D BIHUN Mykyta Z MALARZ Dawid 0:3 (8:11, 4:11, 10:12) 3:1
5   A DĘBSKI Jerzy
KUCHARZYSZYN Mariusz
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
3:2 (10:12, 8:11, 12:10, 11:5, 12:10) 4:1
6   B MARCHEWSKI Wincenty
BIHUN Mykyta
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
POLAK Tomasz
3:2 (8:11, 9:11, 11:9, 11:4, 12:10) 5:1
7   A KUCHARZYSZYN Mariusz X POLAK Tomasz 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) 6:1
8   B MARCHEWSKI Wincenty W GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2:3 (11:6, 11:7, 8:11, 8:11, 10:12) 6:2
9   D BIHUN Mykyta Y MALARZ Michał 1:3 (11:9, 10:12, 5:11, 4:11) 6:3
10   C DĘBSKI Jerzy Z MALARZ Dawid 1:3 (8:11, 9:11, 11:7, 7:11) 6:4
11   A KUCHARZYSZYN Mariusz Y MALARZ Michał 0:3 (5:11, 7:11, 12:14) 6:5
12   C DĘBSKI Jerzy W GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2:3 (9:11, 11:5, 11:9, 9:11, 7:11) 6:6
13   B MARCHEWSKI Wincenty Z MALARZ Dawid 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 6:7
14   D BIHUN Mykyta X POLAK Tomasz 1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 7:11) 6:8
15   A KUCHARZYSZYN Mariusz Z MALARZ Dawid 1:3 (7:11, 5:11, 11:7, 7:11) 6:9
16   D BIHUN Mykyta W GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 7:9
17   B MARCHEWSKI Wincenty Y MALARZ Michał 2:3 (4:11, 7:11, 11:6, 11:6, 7:11) 7:10
2021-10-21 18:15 8 PKS Tęcza Wrocław - UKSTS Kiełczów IV 10:2
1   A CIEŚLIK Tobiasz W CECOT Adam 3:0 (11:5, 11:5, 11:8) 1:0
2   B GUT Marek X NYCZ Marek 3:0 (11:8, 11:3, 11:3) 2:0
3   C SMOLAREK Tomasz Y CYBULKA Marzena 3:0 (11:4, 11:6, 17:15) 3:0
4   D LIPIEC Grzegorz Z BIAŁY Aleksander 3:1 (7:11, 11:4, 13:11, 11:6) 4:0
5   A CIEŚLIK Tobiasz
SMOLAREK Tomasz
W BIAŁY Aleksander
CECOT Adam
1:3 (5:11, 11:4, 7:11, 7:11) 4:1
6   B GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
X CYBULKA Marzena
NYCZ Marek
3:0 (11:5, 11:7, 11:4) 5:1
7   A CIEŚLIK Tobiasz X NYCZ Marek 3:0 (11:1, 11:1, 11:2) 6:1
8   B GUT Marek W CECOT Adam 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:6) 7:1
9   D LIPIEC Grzegorz Y CYBULKA Marzena 3:0 (16:14, 11:3, 11:9) 8:1
10   C SMOLAREK Tomasz Z BIAŁY Aleksander 2:3 (11:9, 9:11, 9:11, 11:9, 4:11) 8:2
11   A CIEŚLIK Tobiasz Y CYBULKA Marzena 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 9:2
12   C SMOLAREK Tomasz W CECOT Adam 3:1 (6:11, 12:10, 11:6, 11:5) 10:2
2021-10-23 10:00 9 WKN Świt Wrocław - KS AZS Wratislavia Wrocław 5:10
1   A FLIS Jarosław W MUŁA Mateusz 1:3 (9:11, 5:11, 12:10, 5:11) 0:1
2   B ŻMUD Tobiasz X AKSAK Krzysztof 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 1:1
3   C CIESLA Grażyna Y WALENDZIK Tomasz 3:0 (11:9, 12:10, 13:11) 2:1
4   D SZYNKLER Łukasz Z KOWALSKI Rafał 2:3 (13:11, 5:11, 7:11, 15:13, 7:11) 2:2
5   A WINAREK Arkadiusz
ŻMUD Tobiasz
W KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
1:3 (6:11, 6:11, 11:5, 7:11) 2:3
6   B SZYNKLER Łukasz
CIESLA Grażyna
X WALENDZIK Tomasz
PĘKALA Krzysztof
3:2 (8:11, 11:7, 11:6, 10:12, 11:9) 3:3
7   A FLIS Jarosław X AKSAK Krzysztof 3:0 (12:10, 11:5, 11:8) 4:3
8   B ŻMUD Tobiasz W MUŁA Mateusz 2:3 (11:5, 12:14, 7:11, 11:7, 9:11) 4:4
9   D SZYNKLER Łukasz Y WALENDZIK Tomasz 2:3 (6:11, 11:3, 4:11, 15:13, 9:11) 4:5
10   C CIESLA Grażyna Z KOWALSKI Rafał 2:3 (11:9, 3:11, 11:13, 13:11, 7:11) 4:6
11   A WINAREK Arkadiusz Y WALENDZIK Tomasz 1:3 (12:14, 12:14, 12:10, 6:11) 4:7
12   C CIESLA Grażyna W MUŁA Mateusz 2:3 (11:8, 6:11, 11:9, 8:11, 7:11) 4:8
13   B ŻMUD Tobiasz Z KOWALSKI Rafał 1:3 (9:11, 9:11, 11:4, 4:11) 4:9
14   D SZYNKLER Łukasz X PĘKALA Krzysztof 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) 5:9
15   A WINAREK Arkadiusz Z KOWALSKI Rafał 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) 5:10
2021-10-23 12:00 10 WKS MOSiR Syców - LKS Orzeł Lizawice II 10:6
1   A NOWICKI Piotr W KRZEMIŃSKI Janusz 3:1 (11:5, 11:5, 6:11, 11:7) 1:0
2   B BUREK Jerzy X ŚLEMP Jerzy 3:2 (11:8, 9:11, 11:8, 9:11, 11:9) 2:0
3   C KULOK Piotr Y LISTWAN Mirosław 1:3 (5:11, 11:6, 6:11, 7:11) 2:1
4   D WRÓBEL Karol Z REKIEĆ Łukasz 0:3 (2:11, 5:11, 5:11) 2:2
5   A KULOK Piotr
BUREK Jerzy
W KOBEL Szczepan
LISTWAN Mirosław
3:2 (8:11, 11:8, 9:11, 11:7, 13:11) 3:2
6   B NOWICKI Piotr
KOKOTT Józef
X ŚLEMP Jerzy
REKIEĆ Łukasz
0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 3:3
7   A NOWICKI Piotr X ŚLEMP Jerzy 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:7) 4:3
8   B BUREK Jerzy W KRZEMIŃSKI Janusz 1:3 (11:8, 7:11, 4:11, 5:11) 4:4
9   D KOKOTT Józef Y LISTWAN Mirosław 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:7) 5:4
10   C KULOK Piotr Z REKIEĆ Łukasz 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 9:11) 5:5
11   A NOWICKI Piotr Y LISTWAN Mirosław 3:0 (11:2, 11:5, 11:6) 6:5
12   C KULOK Piotr W KRZEMIŃSKI Janusz 1:3 (11:5, 8:11, 11:13, 10:12) 6:6
13   B BUREK Jerzy Z REKIEĆ Łukasz 3:2 (11:8, 9:11, 11:8, 9:11, 11:8) 7:6
14   D KOKOTT Józef X ŚLEMP Jerzy 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 8:11, 11:9) 8:6
15   A NOWICKI Piotr Z REKIEĆ Łukasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) 9:6
16   D KOKOTT Józef W KRZEMIŃSKI Janusz 3:1 (11:8, 8:11, 11:9, 11:8) 10:6
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18