V liga Wrocław A
Runda: 2, Numer kolejki: 17
Data kolejki ligowej: 2022-04-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-04-28 18:00 81 UKSTS Kiełczów IV - LZS Orion Branda Psary III 3:10
1   A STACHURSKI Andrzej W GLINIAK Jan 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:8) 1:0
2   B KUSEK Lucjan X WOŁK Sławomir 1:3 (11:6, 13:15, 7:11, 8:11) 1:1
3   C PETRYKOWSKI Piotr Y SAIDKARIMOV Shokhrukh 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 1:2
4   D BIAŁY Aleksander Z NIEMIEC Rafał 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 1:3
5   A PETRYKOWSKI Piotr
STACHURSKI Andrzej
W NIEMIEC Rafał
SAIDKARIMOV Shokhrukh
3:2 (8:11, 11:5, 11:6, 9:11, 11:9) 2:3
6   B BIAŁY Aleksander
KUSEK Lucjan
X GLINIAK Jan
WOŁK Sławomir
0:3 (7:11, 13:15, 3:11) 2:4
7   A STACHURSKI Andrzej X WOŁK Sławomir 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 2:5
8   B KUSEK Lucjan W GLINIAK Jan 0:3 (5:11, 8:11, 2:11) 2:6
9   D BIAŁY Aleksander Y SAIDKARIMOV Shokhrukh 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) 2:7
10   C PETRYKOWSKI Piotr Z NIEMIEC Rafał 0:3 (7:11, 3:11, 5:11) 2:8
11   A STACHURSKI Andrzej Y SAIDKARIMOV Shokhrukh 3:2 (11:7, 8:11, 6:11, 11:7, 13:11) 3:8
12   C PETRYKOWSKI Piotr W GLINIAK Jan 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 3:9
13   B KUSEK Lucjan Z NIEMIEC Rafał 0:3 (8:11, 10:12, 9:11) 3:10
2022-04-23 12:00 82 WKN Świt Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz II 6:10
1   A ŻMUD Tobiasz W KULFERST Przemysław 3:1 (4:11, 11:6, 11:4, 11:6) 1:0
2   B FLIS Jarosław X KLIMEK Maciej 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 2:0
3   C DROBIAZGIEWICZ Adam Y KLIMEK Damian 0:3 (7:11, 3:11, 7:11) 2:1
4   D WINAREK Arkadiusz Z SKONIECZNY Łukasz 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 2:2
5   A FLIS Jarosław
ŻMUD Tobiasz
W KLIMEK Damian
SKONIECZNY Łukasz
0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 2:3
6   B DROBIAZGIEWICZ Adam
WINAREK Arkadiusz
X KULFERST Przemysław
KLIMEK Maciej
3:1 (7:11, 11:8, 11:7, 11:9) 3:3
7   A ŻMUD Tobiasz X KLIMEK Maciej 3:0 (11:3, 11:2, 11:3) 4:3
8   B FLIS Jarosław W KULFERST Przemysław 2:3 (5:11, 11:5, 0:11, 11:7, 9:11) 4:4
9   D WINAREK Arkadiusz Y KLIMEK Damian 3:1 (11:6, 4:11, 11:8, 11:9) 5:4
10   C DROBIAZGIEWICZ Adam Z SKONIECZNY Łukasz 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 5:5
11   A ŻMUD Tobiasz Y KLIMEK Damian 1:3 (5:11, 11:7, 8:11, 9:11) 5:6
12   C DROBIAZGIEWICZ Adam W KULFERST Przemysław 0:3 (3:11, 6:11, 12:14) 5:7
13   B FLIS Jarosław Z SKONIECZNY Łukasz 0:3 (5:11, 8:11, 14:16) 5:8
14   D WINAREK Arkadiusz X KLIMEK Maciej 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) 6:8
15   A ŻMUD Tobiasz Z SKONIECZNY Łukasz 0:3 (7:11, 9:11, 10:12) 6:9
16   D WINAREK Arkadiusz W KULFERST Przemysław 1:3 (11:4, 9:11, 10:12, 6:11) 6:10
2022-04-23 12:00 83 WKS MOSiR Syców - KU AZS UE Wrocław III 0:10 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2022-04-21 17:00 84 KS AZS Wratislavia Wrocław - PKS Tęcza Wrocław 3:10
1   A KOWALSKI Rafał W LIPIEC Grzegorz 2:3 (8:11, 11:8, 8:11, 11:1, 14:16) 0:1
2   B WALENDZIK Tomasz X GUT Marek 3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:5) 1:1
3   C PIECHOCIŃSKI Robert Y SMOLAREK Tomasz 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 1:2
4   D MUŁA Mateusz Z CIEŚLIK Tobiasz 1:3 (13:15, 11:8, 9:11, 8:11) 1:3
5   A KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
W CIEŚLIK Tobiasz
SMOLAREK Tomasz
1:3 (9:11, 12:14, 11:9, 9:11) 1:4
6   B WALENDZIK Tomasz
PIECHOCIŃSKI Robert
X GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
2:3 (8:11, 6:11, 12:10, 11:7, 6:11) 1:5
7   A KOWALSKI Rafał X GUT Marek 3:1 (14:12, 8:11, 11:6, 11:9) 2:5
8   B WALENDZIK Tomasz W LIPIEC Grzegorz 2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 10:12, 6:11) 2:6
9   D MUŁA Mateusz Y SMOLAREK Tomasz 3:2 (11:9, 4:11, 11:7, 11:13, 11:8) 3:6
10   C PIECHOCIŃSKI Robert Z CIEŚLIK Tobiasz 1:3 (5:11, 11:8, 10:12, 6:11) 3:7
11   A KOWALSKI Rafał Y SMOLAREK Tomasz 2:3 (11:8, 11:8, 13:15, 9:11, 9:11) 3:8
12   C PIECHOCIŃSKI Robert W LIPIEC Grzegorz 1:3 (11:5, 8:11, 8:11, 10:12) 3:9
13   B WALENDZIK Tomasz Z CIEŚLIK Tobiasz 2:3 (11:6, 9:11, 11:13, 11:9, 9:11) 3:10
2022-04-23 12:00 85 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - LKS Orzeł Lizawice II 10:2
1   A KUCHARZYSZYN Mariusz W KRZEMIŃSKI Janusz 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) 1:0
2   B GADZIŃSKI Robert X TYC Grzegorz 3:0 (12:10, 11:4, 11:5) 2:0
3   C DUZIAK Arkadiusz Y KOBEL Szczepan 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 3:0
4   D BIHUN Mykyta Z ŚLEMP Jerzy 0:3 (10:12, 9:11, 9:11) 3:1
5   A KUCHARZYSZYN Mariusz
MARCHEWSKI Wincenty
W KRZEMIŃSKI Janusz
TYC Grzegorz
3:1 (12:10, 8:11, 11:6, 11:5) 4:1
6   B DUZIAK Arkadiusz
BIHUN Mykyta
X ŚLEMP Jerzy
KOBEL Szczepan
3:1 (11:7, 11:9, 10:12, 11:8) 5:1
7   A KUCHARZYSZYN Mariusz X TYC Grzegorz 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 6:1
8   B GADZIŃSKI Robert W KRZEMIŃSKI Janusz 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) 7:1
9   D BIHUN Mykyta Y KOBEL Szczepan 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 8:1
10   C DUZIAK Arkadiusz Z ŚLEMP Jerzy 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) 8:2
11   A KUCHARZYSZYN Mariusz Y KOBEL Szczepan 3:0 (11:9, 11:6, 11:2) 9:2
12   C DUZIAK Arkadiusz W KRZEMIŃSKI Janusz 3:1 (11:9, 10:12, 13:11, 11:9) 10:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18