KU AZS UE Wrocław III (M)
Klub: KU AZS UE Wrocław
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
53-307 Wrocław ul.Kamienna 35-37
Sprzęt: Andro***3S 40+, Andro Magnum SC
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Ziemowit Bańkosz (tel. 501 040 836)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5WRa 1/1 2021-10-09 12:00 KU AZS UE Wrocław III - UKSTS Kiełczów IV 10:7🏓 ⇑
2 5WRa 1/2 2021-10-23 10:00 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - KU AZS UE Wrocław III 7:10🏓 ⇑
3 5WRa 1/3 2021-10-30 10:00 KU AZS UE Wrocław III - LZS Orion Branda Psary III 5:10🏓 ⇓
4 5WRa 1/4 2021-11-12 18:00 LKTS Zenit Międzybórz II - KU AZS UE Wrocław III 6:10🏓 ⇑
5 5WRa 1/5 2021-11-17 18:30 LKS Orzeł Lizawice II - KU AZS UE Wrocław III 1:10🏓 ⇑
6 5WRa 1/6 2021-11-27 10:00 KU AZS UE Wrocław III - PKS Tęcza Wrocław 2:10🏓 ⇓
7 5WRa 1/7 2021-12-04 12:00 KS AZS Wratislavia Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 4:10🏓 ⇑
8 5WRa 1/8 2021-12-16 17:00 KU AZS UE Wrocław III - WKS MOSiR Syców 9:9🏓 ⇔
9 5WRa 1/9 2021-12-18 10:00 WKN Świt Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 5:10🏓 ⇑
10 5WRa 2/10 2022-01-15 10:00 UKSTS Kiełczów IV - KU AZS UE Wrocław III 6:10🏓 ⇑
11 5WRa 2/11 2022-01-22 10:00 KU AZS UE Wrocław III - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 7:10🏓 ⇓
12 5WRa 2/12 2022-02-15 19:30 LZS Orion Branda Psary III - KU AZS UE Wrocław III 10:7🏓 ⇓
13 5WRa 2/13 2022-02-26 10:00 KU AZS UE Wrocław III - LKTS Zenit Międzybórz II 10:7🏓 ⇑
14 5WRa 2/14 2022-03-12 10:00 KU AZS UE Wrocław III - LKS Orzeł Lizawice II 4:10🏓 ⇓
15 5WRa 2/15 2022-03-26 12:00 PKS Tęcza Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 3:10🏓 ⇑
16 5WRa 2/16 2022-04-09 10:00 KU AZS UE Wrocław III - KS AZS Wratislavia Wrocław 5:10🏓 ⇓
17 5WRa 2/17 2022-04-23 12:00 WKS MOSiR Syców - KU AZS UE Wrocław III 0:10 WO ⇑
18 5WRa 2/18 2022-05-14 12:00 KU AZS UE Wrocław III - WKN Świt Wrocław 9:9🏓 ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (D) UKSTS Kiełczów IV       3,0     2,5 2,5   2,0 10
2 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III       2,0   4,0 3,0 1,0     10
3 (D) LZS Orion Branda Psary III           3,5 1,5 0,0   0,0 5
4 (W) LKTS Zenit Międzybórz II   4,5       3,5 0,5 1,5     10
5 (W) LKS Orzeł Lizawice II   2,5       2,5 3,5 1,5     10
6 (D) PKS Tęcza Wrocław     0,0   0,0   2,0     0,0 2
7 (W) KS AZS Wratislavia Wrocław       1,5   2,5 3,5     2,5 10
8 (D) WKS MOSiR Syców 0,0   0,0     4,5 4,5       9
9 (W) WKN Świt Wrocław       1,0 1,0 4,5 3,5       10
10 (W) UKSTS Kiełczów IV       1,5   3,5 4,5 0,5     10
11 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III       0,5 0,5 4,5 1,5       7
12 (W) LZS Orion Branda Psary III       1,0 0,0 3,0 3,0       7
13 (D) LKTS Zenit Międzybórz II       4,0 0,0 3,5 2,5       10
14 (D) LKS Orzeł Lizawice II       1,0     1,0 1,5   0,5 4
15 (W) PKS Tęcza Wrocław       2,5   3,5 1,5   2,0   10
16 (D) KS AZS Wratislavia Wrocław             2,0   2,0 1,0 5
17 (W) WKS MOSiR Syców                     0
18 (D) WKN Świt Wrocław       2,0 2,0   2,0 3,0     9
Razem 0,0 7,0 0,0 20,0 3,5 43,0 42,5 11,5 4,0 6,0 138
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BAJAKA Wiktoria 2006 K 10440 05.10.2021 1143
2 CIESIELSKI Roch 2004 M 995 23.08.2021 136
3 FLIS Antoni 2012 M 996 23.08.2021 137
4 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006 M 998 23.08.2021 139
5 HEINKE Tymoteusz 2008 M 1002 23.08.2021 143
6 MALARZ Dawid 2008 M 1005 23.08.2021 146
7 MALARZ Michał 1978 M 986 23.08.2021 127
8 POLAK Tomasz 2007 M 1006 23.08.2021 147
9 WŁODARCZYK Magdalena 2001 K 992 23.08.2021 133
10 ZAJĄC Hanna 2006 K 1010 23.08.2021 151