V liga Wrocław A
Runda: 2, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2022-02-19
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-02-15 19:30 56 LZS Orion Branda Psary III - KU AZS UE Wrocław III 10:7
1   A WOŁK Sławomir W MALARZ Michał 1:3 (11:8, 7:11, 7:11, 9:11) 0:1
2   B NIEMIEC Rafał X HEINKE Tymoteusz 3:0 (11:8, 11:6, 17:15) 1:1
3   C GLINIAK Jan Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:1 (11:6, 9:11, 12:10, 13:11) 2:1
4   D CICHOCKI Michał Z MALARZ Dawid 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) 2:2
5   A CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
3:2 (7:11, 18:16, 13:11, 7:11, 11:6) 3:2
6   B GLINIAK Jan
NIEMIEC Rafał
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
HEINKE Tymoteusz
3:2 (9:11, 11:2, 11:6, 8:11, 11:8) 4:2
7   A WOŁK Sławomir X HEINKE Tymoteusz 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 5:2
8   B NIEMIEC Rafał W MALARZ Michał 3:1 (11:8, 11:5, 15:17, 11:8) 6:2
9   D CICHOCKI Michał Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:1 (7:11, 11:4, 11:9, 11:5) 7:2
10   C GLINIAK Jan Z MALARZ Dawid 3:1 (11:9, 4:11, 11:9, 11:5) 8:2
11   A WOŁK Sławomir Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2:3 (11:6, 11:8, 9:11, 8:11, 6:11) 8:3
12   C GLINIAK Jan W MALARZ Michał 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 5:11) 8:4
13   B NIEMIEC Rafał Z MALARZ Dawid 0:3 (7:11, 5:11, 2:11) 8:5
14   D CICHOCKI Michał X HEINKE Tymoteusz 3:1 (9:11, 11:7, 13:11, 11:7) 9:5
15   A WOŁK Sławomir Z MALARZ Dawid 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 9:6
16   D CICHOCKI Michał W MALARZ Michał 2:3 (11:5, 10:12, 11:9, 9:11, 6:11) 9:7
17   B NIEMIEC Rafał Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 10:7
2022-02-18 18:00 57 LKTS Zenit Międzybórz II - LKS Orzeł Lizawice II 10:0
1   A KLIMEK Damian W ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:3, 11:6, 12:10) 1:0
2   B GREGORCZYK Marcin X LISTWAN Mirosław 3:2 (7:11, 11:9, 9:11, 11:4, 11:8) 2:0
3   C GÓRECKI Leszek Y KRZEMIŃSKI Janusz 3:1 (11:7, 11:5, 10:12, 11:8) 3:0
4   D KOWALSKI Dominik Z KOBEL Szczepan 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) 4:0
5   A GÓRECKI Leszek
KOWALSKI Dominik
W ŚLEMP Jerzy
KOBEL Szczepan
3:0 (11:3, 11:9, 11:3) 5:0
6   B GREGORCZYK Marcin
KLIMEK Damian
X KRZEMIŃSKI Janusz
LISTWAN Mirosław
3:2 (11:8, 9:11, 9:11, 11:4, 11:7) 6:0
7   A KLIMEK Damian X LISTWAN Mirosław 3:0 (12:10, 11:9, 11:9) 7:0
8   B GREGORCZYK Marcin W ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 8:0
9   D KOWALSKI Dominik Y KRZEMIŃSKI Janusz 3:1 (11:6, 9:11, 11:5, 11:6) 9:0
10   C GÓRECKI Leszek Z TYC Grzegorz 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 10:0
2022-02-14 18:00 58 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - PKS Tęcza Wrocław 10:3
1   A DUZIAK Arkadiusz W LIPIEC Grzegorz 1:3 (11:3, 9:11, 9:11, 7:11) 0:1
2   B KUCHARZYSZYN Mariusz X GUT Marek 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) 1:1
3   C GADZIŃSKI Robert Y SMOLAREK Tomasz 3:0 (11:9, 11:8, 14:12) 2:1
4   D MARCHEWSKI Wincenty Z CIEŚLIK Tobiasz 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 2:2
5   A DUZIAK Arkadiusz
GADZIŃSKI Robert
W GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
3:1 (11:9, 12:14, 11:4, 11:6) 3:2
6   B KUCHARZYSZYN Mariusz
MARCHEWSKI Wincenty
X CIEŚLIK Tobiasz
SMOLAREK Tomasz
3:2 (11:7, 5:11, 11:9, 10:12, 11:5) 4:2
7   A DUZIAK Arkadiusz X GUT Marek 3:0 (12:10, 11:4, 11:7) 5:2
8   B KUCHARZYSZYN Mariusz W LIPIEC Grzegorz 1:3 (11:4, 7:11, 8:11, 9:11) 5:3
9   D MARCHEWSKI Wincenty Y SMOLAREK Tomasz 3:2 (11:8, 11:7, 4:11, 8:11, 11:9) 6:3
10   C GADZIŃSKI Robert Z CIEŚLIK Tobiasz 3:2 (8:11, 11:8, 11:7, 8:11, 11:4) 7:3
11   A DUZIAK Arkadiusz Y SMOLAREK Tomasz 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 8:3
12   C GADZIŃSKI Robert W LIPIEC Grzegorz 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:5) 9:3
13   B KUCHARZYSZYN Mariusz Z CIEŚLIK Tobiasz 3:0 (12:10, 11:6, 11:5) 10:3
2022-02-19 10:00 59 UKSTS Kiełczów IV - KS AZS Wratislavia Wrocław 2:10
1   A MAZUR Paweł W DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 0:1
2   B STACHURSKI Andrzej X KOWALSKI Rafał 2:3 (9:11, 11:9, 5:11, 11:6, 8:11) 0:2
3   C BIAŁY Aleksander Y MUŁA Mateusz 2:3 (5:11, 11:5, 9:11, 11:5, 10:12) 0:3
4   D CYBULKA Marzena Z PIECHOCIŃSKI Robert 1:3 (11:6, 5:11, 9:11, 14:16) 0:4
5   A CYBULKA Marzena
MAZUR Paweł
W KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 14:16) 0:5
6   B BIAŁY Aleksander
STACHURSKI Andrzej
X PIECHOCIŃSKI Robert
DZIAMIDCHYK Valiantsin
0:3 (9:11, 7:11, 9:11) 0:6
7   A MAZUR Paweł X KOWALSKI Rafał 2:3 (8:11, 8:11, 11:8, 11:8, 9:11) 0:7
8   B STACHURSKI Andrzej W DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 0:8
9   D CYBULKA Marzena Y MUŁA Mateusz 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:2) 1:8
10   C BIAŁY Aleksander Z PIECHOCIŃSKI Robert 3:0 (14:12, 11:5, 11:9) 2:8
11   A MAZUR Paweł Y MUŁA Mateusz 2:3 (11:7, 7:11, 11:6, 8:11, 8:11) 2:9
12   C BIAŁY Aleksander W DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 2:10
2022-02-19 10:00 60 WKN Świt Wrocław - WKS MOSiR Syców 10:8
1   A STRZESAK Mateusz W NOWICKI Piotr 0:3 (2:11, 8:11, 6:11) 0:1
2   B SZYNKLER Łukasz X KULOK Piotr 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) 1:1
3   C FLIS Jarosław Y BUREK Jerzy 0:3 (10:12, 8:11, 5:11) 1:2
4   D ŻMUD Tobiasz Z WRÓBEL Karol 3:0 (11:6, 11:4, 12:10) 2:2
5   A ŻMUD Tobiasz
STRZESAK Mateusz
W KULOK Piotr
WRÓBEL Karol
3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 10:12, 11:2) 3:2
6   B FLIS Jarosław
SZYNKLER Łukasz
X NOWICKI Piotr
BUREK Jerzy
0:3 (6:11, 4:11, 6:11) 3:3
7   A STRZESAK Mateusz X KULOK Piotr 2:3 (9:11, 11:3, 10:12, 11:1, 5:11) 3:4
8   B SZYNKLER Łukasz W NOWICKI Piotr 1:3 (4:11, 11:9, 1:11, 9:11) 3:5
9   D ŻMUD Tobiasz Y BUREK Jerzy 3:0 (11:3, 11:7, 11:3) 4:5
10   C FLIS Jarosław Z WRÓBEL Karol 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) 4:6
11   A STRZESAK Mateusz Y BUREK Jerzy 3:0 (12:10, 11:7, 11:3) 5:6
12   C FLIS Jarosław W NOWICKI Piotr 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) 5:7
13   B SZYNKLER Łukasz Z WRÓBEL Karol 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) 6:7
14   D ŻMUD Tobiasz X KULOK Piotr 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 7:7
15   A STRZESAK Mateusz Z WRÓBEL Karol 3:0 (15:13, 11:8, 11:3) 8:7
16   D ŻMUD Tobiasz W NOWICKI Piotr 1:3 (9:11, 6:11, 11:6, 1:11) 8:8
17   B SZYNKLER Łukasz Y BUREK Jerzy 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 9:8
18   C FLIS Jarosław X KULOK Piotr 3:2 (10:12, 7:11, 12:10, 12:10, 11:9) 10:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18