LZS Orion Branda Psary III (M)
Klub: LZS Orion Branda Psary
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
ul. Strzeszowska 7, 55-114 Szewce
Sprzęt: Donic, Tibhar (4 szt.)
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Przemysław Żak (tel. 662 116 666)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5WRa 1/1 2021-10-13 18:30 LKS Orzeł Lizawice II - LZS Orion Branda Psary III 4:10🏓 ⇑
2 5WRa 1/2 2021-10-23 12:00 LZS Orion Branda Psary III - LKTS Zenit Międzybórz II 10:4🏓 ⇑
3 5WRa 1/3 2021-10-30 10:00 KU AZS UE Wrocław III - LZS Orion Branda Psary III 5:10🏓 ⇑
4 5WRa 1/4 2021-11-06 12:00 LZS Orion Branda Psary III - PKS Tęcza Wrocław 10:4🏓 ⇑
5 5WRa 1/5 2021-11-13 10:00 KS AZS Wratislavia Wrocław - LZS Orion Branda Psary III 5:10🏓 ⇑
6 5WRa 1/6 2021-11-30 19:30 LZS Orion Branda Psary III - WKS MOSiR Syców 10:5🏓 ⇑
7 5WRa 1/7 2021-12-04 10:00 WKN Świt Wrocław - LZS Orion Branda Psary III 6:10🏓 ⇑
8 5WRa 1/8 2021-12-11 12:00 LZS Orion Branda Psary III - UKSTS Kiełczów IV 10:3🏓 ⇑
9 5WRa 1/9 2021-12-18 12:30 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - LZS Orion Branda Psary III 10:6🏓 ⇓
10 5WRa 2/10 2022-01-15 10:00 LZS Orion Branda Psary III - LKS Orzeł Lizawice II 10:1🏓 ⇑
11 5WRa 2/11 2022-01-26 19:00 LKTS Zenit Międzybórz II - LZS Orion Branda Psary III 9:9🏓 ⇔
12 5WRa 2/12 2022-02-15 19:30 LZS Orion Branda Psary III - KU AZS UE Wrocław III 10:7🏓 ⇑
13 5WRa 2/13 2022-02-26 12:00 PKS Tęcza Wrocław - LZS Orion Branda Psary III 1:10🏓 ⇑
14 5WRa 2/14 2022-03-08 20:00 LZS Orion Branda Psary III - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:5🏓 ⇑
15 5WRa 2/15 2022-03-26 12:00 WKS MOSiR Syców - LZS Orion Branda Psary III 5:10🏓 ⇑
16 5WRa 2/16 2022-04-09 10:00 LZS Orion Branda Psary III - WKN Świt Wrocław 9:9🏓 ⇔
17 5WRa 2/17 2022-04-28 18:00 UKSTS Kiełczów IV - LZS Orion Branda Psary III 3:10🏓 ⇑
18 5WRa 2/18 2022-05-14 12:00 LZS Orion Branda Psary III - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 7:10🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (W) LKS Orzeł Lizawice II   2,5 1,0     3,5   3,0       10
2 (D) LKTS Zenit Międzybórz II   3,5     1,0       2,5   3,0 10
3 (W) KU AZS UE Wrocław III     1,5     2,0       4,5 2,0 10
4 (D) PKS Tęcza Wrocław   2,5     1,5   3,5       2,5 10
5 (W) KS AZS Wratislavia Wrocław     2,0 1,5     3,0       3,5 10
6 (D) WKS MOSiR Syców   2,0   1,0   4,0         3,0 10
7 (W) WKN Świt Wrocław   1,5       2,5 2,5       3,5 10
8 (D) UKSTS Kiełczów IV   3,5 2,5       1,5       2,5 10
9 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III   2,5 1,0       2,0       0,5 6
10 (D) LKS Orzeł Lizawice II     3,0 2,5     2,0       2,5 10
11 (W) LKTS Zenit Międzybórz II 1,0 2,5         2,0       3,5 9
12 (D) KU AZS UE Wrocław III   2,5   2,5   3,5         1,5 10
13 (W) PKS Tęcza Wrocław   2,5       2,5 2,5       2,5 10
14 (D) KS AZS Wratislavia Wrocław   2,5 1,5     3,5         2,5 10
15 (W) WKS MOSiR Syców 2,5     0,0     4,5       3,0 10
16 (D) WKN Świt Wrocław   1,5       3,5 1,5       2,5 9
17 (W) UKSTS Kiełczów IV       2,5   3,0 2,0       2,5 10
18 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III   1,5 0,0     2,0 0,0       3,5 7
Razem 3,5 31,0 12,5 10,0 2,5 30,0 27,0 3,0 2,5 4,5 44,5 171
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BIERNACKI Paweł 1987 M 8237 10.09.2021 741
2 CICHOCKI Michał 1994 M 8238 10.09.2021 742
3 FURMAN Radosław 1988 M 8239 10.09.2021 743
4 GLINIAK Jan 1960 M 8242 10.09.2021 746
5 KOWALSKI Mirosław 1982 M 11146 22.10.2021 1392
6 NIEMIEC Rafał 1995 M 8245 10.09.2021 749
7 SAIDKARIMOV Shokhrukh 1994 M 8246 10.09.2021 750
8 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989 M 8249 10.09.2021 753
9 WĄSICKI Jakub 1997 M 8251 10.09.2021 755
10 WOŁK Jędrzej 1993 M 8252 10.09.2021 756
11 WOŁK Sławomir 1962 M 8253 10.09.2021 757