V liga Wrocław A
Runda: 2, Numer kolejki: 10
Data kolejki ligowej: 2022-01-15
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-15 10:00 46 LZS Orion Branda Psary III - LKS Orzeł Lizawice II 10:1
1   A FURMAN Radosław W ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:8, 11:8, 11:7) 1:0
2   B SAIDKARIMOV Shokhrukh X KRZEMIŃSKI Janusz 3:2 (6:11, 11:4, 10:12, 11:5, 11:7) 2:0
3   C WOŁK Sławomir Y LISTWAN Mirosław 3:0 (12:10, 11:1, 11:1) 3:0
4   D GLINIAK Jan Z KOBEL Szczepan 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) 4:0
5   A FURMAN Radosław
SAIDKARIMOV Shokhrukh
W KOBEL Szczepan
KRZEMIŃSKI Janusz
1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 9:11) 4:1
6   B GLINIAK Jan
WOŁK Sławomir
X ŚLEMP Jerzy
LISTWAN Mirosław
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 5:1
7   A FURMAN Radosław X KRZEMIŃSKI Janusz 3:2 (9:11, 11:9, 11:8, 7:11, 11:7) 6:1
8   B SAIDKARIMOV Shokhrukh W ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) 7:1
9   D GLINIAK Jan Y LISTWAN Mirosław 3:1 (3:11, 11:8, 11:2, 12:10) 8:1
10   C WOŁK Sławomir Z KOBEL Szczepan 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) 9:1
11   A FURMAN Radosław Y LISTWAN Mirosław 3:0 (11:6, 14:12, 11:3) 10:1
2022-01-15 12:30 47 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - LKTS Zenit Międzybórz II 8:10
1   A GADZIŃSKI Robert W SKONIECZNY Łukasz 3:2 (7:11, 11:8, 6:11, 11:8, 18:16) 1:0
2   B DUZIAK Arkadiusz X GREGORCZYK Marcin 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) 2:0
3   C NOWAKOWICZ Piotr Y KLIMEK Damian 3:2 (13:15, 11:8, 12:10, 11:13, 11:6) 3:0
4   D KUCHARZYSZYN Mariusz Z GÓRECKI Leszek 1:3 (10:12, 11:5, 9:11, 9:11) 3:1
5   A DUZIAK Arkadiusz
GADZIŃSKI Robert
W GREGORCZYK Marcin
KLIMEK Damian
3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 4:1
6   B KUCHARZYSZYN Mariusz
NOWAKOWICZ Piotr
X GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
2:3 (7:11, 11:7, 4:11, 11:5, 10:12) 4:2
7   A GADZIŃSKI Robert X GREGORCZYK Marcin 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 5:2
8   B DUZIAK Arkadiusz W SKONIECZNY Łukasz 0:3 (7:11, 10:12, 4:11) 5:3
9   D KUCHARZYSZYN Mariusz Y KLIMEK Damian 3:2 (11:8, 8:11, 9:11, 11:8, 12:10) 6:3
10   C NOWAKOWICZ Piotr Z GÓRECKI Leszek 1:3 (2:11, 12:10, 9:11, 9:11) 6:4
11   A GADZIŃSKI Robert Y KLIMEK Damian 3:1 (11:8, 11:3, 11:13, 11:9) 7:4
12   C NOWAKOWICZ Piotr W SKONIECZNY Łukasz 1:3 (7:11, 5:11, 12:10, 8:11) 7:5
13   B DUZIAK Arkadiusz Z GÓRECKI Leszek 3:1 (11:5, 11:9, 6:11, 11:8) 8:5
14   D KUCHARZYSZYN Mariusz X GREGORCZYK Marcin 1:3 (5:11, 10:12, 11:8, 8:11) 8:6
15   A GADZIŃSKI Robert Z GÓRECKI Leszek 1:3 (5:11, 12:10, 7:11, 12:14) 8:7
16   D KUCHARZYSZYN Mariusz W SKONIECZNY Łukasz 0:3 (9:11, 10:12, 10:12) 8:8
17   B DUZIAK Arkadiusz Y KLIMEK Damian 1:3 (10:12, 11:5, 5:11, 10:12) 8:9
18   C NOWAKOWICZ Piotr X GREGORCZYK Marcin 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 8:10
2022-01-15 10:00 48 UKSTS Kiełczów IV - KU AZS UE Wrocław III 6:10
1   A CECOT Adam W MALARZ Michał 2:3 (5:11, 11:8, 6:11, 11:9, 6:11) 0:1
2   B MAZUR Paweł X POLAK Tomasz 3:2 (10:12, 11:13, 13:11, 11:3, 11:8) 1:1
3   C STACHURSKI Andrzej Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:2 (7:11, 11:4, 11:6, 6:11, 11:7) 2:1
4   D CYBULKA Marzena Z MALARZ Dawid 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 2:2
5   A MAZUR Paweł
STACHURSKI Andrzej
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 2:3
6   B CECOT Adam
CYBULKA Marzena
X GAWEŁ-KARWATKA Kuba
POLAK Tomasz
1:3 (11:5, 6:11, 8:11, 7:11) 2:4
7   A CECOT Adam X POLAK Tomasz 3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 14:12) 3:4
8   B MAZUR Paweł W MALARZ Michał 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 3:5
9   D CYBULKA Marzena Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 3:2 (11:9, 8:11, 11:6, 6:11, 11:7) 4:5
10   C STACHURSKI Andrzej Z MALARZ Dawid 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 4:6
11   A CECOT Adam Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 4:7
12   C STACHURSKI Andrzej W MALARZ Michał 2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:7, 12:14) 4:8
13   B MAZUR Paweł Z MALARZ Dawid 1:3 (7:11, 11:7, 4:11, 8:11) 4:9
14   D CYBULKA Marzena X POLAK Tomasz 3:0 (11:6, 12:10, 11:9) 5:9
15   A CECOT Adam Z MALARZ Dawid 3:2 (8:11, 11:9, 11:8, 11:13, 11:7) 6:9
16   D CYBULKA Marzena W MALARZ Michał 0:3 (2:11, 8:11, 7:11) 6:10
2022-01-15 10:00 49 WKN Świt Wrocław - PKS Tęcza Wrocław 8:10
1   A WINAREK Arkadiusz W LIPIEC Grzegorz 0:3 (3:11, 7:11, 3:11) 0:1
2   B SZYNKLER Łukasz X GUT Marek 3:2 (8:11, 11:7, 15:17, 18:16, 11:4) 1:1
3   C STRZESAK Mateusz Y SMOLAREK Tomasz 3:2 (9:11, 5:11, 12:10, 11:9, 11:7) 2:1
4   D ŻMUD Tobiasz Z CIEŚLIK Tobiasz 2:3 (11:8, 11:7, 10:12, 4:11, 9:11) 2:2
5   A SZYNKLER Łukasz
WINAREK Arkadiusz
W GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
1:3 (9:11, 6:11, 11:7, 6:11) 2:3
6   B ŻMUD Tobiasz
STRZESAK Mateusz
X CIEŚLIK Tobiasz
SMOLAREK Tomasz
3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:9) 3:3
7   A WINAREK Arkadiusz X GUT Marek 3:1 (10:12, 11:5, 11:4, 11:7) 4:3
8   B SZYNKLER Łukasz W LIPIEC Grzegorz 3:0 (12:10, 11:8, 11:4) 5:3
9   D ŻMUD Tobiasz Y SMOLAREK Tomasz 1:3 (10:12, 11:8, 10:12, 7:11) 5:4
10   C STRZESAK Mateusz Z CIEŚLIK Tobiasz 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 5:5
11   A WINAREK Arkadiusz Y SMOLAREK Tomasz 1:3 (11:9, 3:11, 9:11, 6:11) 5:6
12   C STRZESAK Mateusz W LIPIEC Grzegorz 3:1 (11:6, 11:6, 10:12, 11:9) 6:6
13   B SZYNKLER Łukasz Z CIEŚLIK Tobiasz 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) 6:7
14   D ŻMUD Tobiasz X GUT Marek 3:1 (12:10, 11:8, 3:11, 12:10) 7:7
15   A WINAREK Arkadiusz Z CIEŚLIK Tobiasz 0:3 (6:11, 7:11, 4:11) 7:8
16   D ŻMUD Tobiasz W LIPIEC Grzegorz 3:1 (10:12, 11:9, 12:10, 11:7) 8:8
17   B SZYNKLER Łukasz Y SMOLAREK Tomasz 0:3 (12:14, 7:11, 5:11) 8:9
18   C STRZESAK Mateusz X GUT Marek 2:3 (7:11, 10:12, 11:4, 11:7, 9:11) 8:10
2022-01-15 12:00 50 WKS MOSiR Syców - KS AZS Wratislavia Wrocław 3:10
1   A BUREK Jerzy W KOWALSKI Rafał 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B NOWICKI Piotr X PIECHOCIŃSKI Robert 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:8) 1:1
3   C KULOK Piotr Y DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 1:2
4   D HANYŻ Mateusz Z MUŁA Mateusz 2:3 (11:8, 7:11, 11:6, 6:11, 9:11) 1:3
5   A WRÓBEL Karol
BUREK Jerzy
W KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 9:11) 1:4
6   B HANYŻ Mateusz
NOWICKI Piotr
X AKSAK Krzysztof
DZIAMIDCHYK Valiantsin
3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:6) 2:4
7   A BUREK Jerzy X PIECHOCIŃSKI Robert 2:3 (11:6, 6:11, 11:7, 6:11, 9:11) 2:5
8   B NOWICKI Piotr W KOWALSKI Rafał 2:3 (11:8, 8:11, 11:7, 7:11, 9:11) 2:6
9   D HANYŻ Mateusz Y DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 2:7
10   C KULOK Piotr Z MUŁA Mateusz 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) 2:8
11   A BUREK Jerzy Y DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 2:9
12   C KULOK Piotr W KOWALSKI Rafał 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 3:9
13   B WRÓBEL Karol Z MUŁA Mateusz 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 7:11) 3:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18