V liga Wrocław A
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2022-03-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-08 20:00 66 LZS Orion Branda Psary III - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:5
1   A NIEMIEC Rafał W KOWALSKI Rafał 1:3 (11:8, 11:13, 7:11, 8:11) 0:1
2   B CICHOCKI Michał X PIECHOCIŃSKI Robert 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 1:1
3   C FURMAN Radosław Y WALENDZIK Tomasz 3:1 (11:8, 11:6, 6:11, 11:9) 2:1
4   D WOŁK Sławomir Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (3:11, 8:11, 7:11) 2:2
5   A FURMAN Radosław
NIEMIEC Rafał
W KOWALSKI Rafał
WALENDZIK Tomasz
3:2 (11:7, 8:11, 7:11, 11:6, 12:10) 3:2
6   B CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
X PIECHOCIŃSKI Robert
DZIAMIDCHYK Valiantsin
3:0 (11:3, 11:4, 11:8) 4:2
7   A NIEMIEC Rafał X PIECHOCIŃSKI Robert 3:0 (11:8, 11:7, 11:2) 5:2
8   B CICHOCKI Michał W KOWALSKI Rafał 3:1 (7:11, 11:8, 14:12, 12:10) 6:2
9   D WOŁK Sławomir Y WALENDZIK Tomasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 7:2
10   C FURMAN Radosław Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 1:3 (7:11, 6:11, 11:6, 10:12) 7:3
11   A NIEMIEC Rafał Y WALENDZIK Tomasz 3:2 (11:7, 11:9, 9:11, 9:11, 11:5) 8:3
12   C FURMAN Radosław W KOWALSKI Rafał 1:3 (12:14, 11:6, 7:11, 10:12) 8:4
13   B CICHOCKI Michał Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 1:3 (11:4, 8:11, 3:11, 4:11) 8:5
14   D WOŁK Sławomir X PIECHOCIŃSKI Robert 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 9:5
15   A NIEMIEC Rafał Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) 10:5
2022-03-11 18:00 67 LKTS Zenit Międzybórz II - PKS Tęcza Wrocław 10:4
1   A SKONIECZNY Łukasz W LIPIEC Grzegorz 3:2 (12:10, 6:11, 7:11, 11:7, 11:9) 1:0
2   B KULFERST Przemysław X GUT Marek 3:0 (13:11, 11:6, 11:8) 2:0
3   C KLIMEK Damian Y SMOLAREK Tomasz 3:1 (5:11, 11:5, 11:3, 11:9) 3:0
4   D KOWALSKI Dominik Z CIEŚLIK Tobiasz 1:3 (11:13, 11:9, 7:11, 7:11) 3:1
5   A KLIMEK Damian
SKONIECZNY Łukasz
W CIEŚLIK Tobiasz
SMOLAREK Tomasz
3:1 (11:5, 12:10, 9:11, 11:9) 4:1
6   B KULFERST Przemysław
KOWALSKI Dominik
X GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
3:0 (11:8, 11:6, 11:3) 5:1
7   A SKONIECZNY Łukasz X GUT Marek 3:0 (12:10, 11:8, 11:2) 6:1
8   B KULFERST Przemysław W LIPIEC Grzegorz 3:1 (11:9, 7:11, 11:4, 11:8) 7:1
9   D KOWALSKI Dominik Y SMOLAREK Tomasz 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 11:13) 7:2
10   C KLIMEK Damian Z CIEŚLIK Tobiasz 2:3 (11:8, 3:11, 11:8, 9:11, 6:11) 7:3
11   A SKONIECZNY Łukasz Y SMOLAREK Tomasz 3:2 (12:14, 11:8, 11:6, 10:12, 11:5) 8:3
12   C KLIMEK Damian W LIPIEC Grzegorz 3:0 (12:10, 11:7, 11:9) 9:3
13   B KULFERST Przemysław Z CIEŚLIK Tobiasz 1:3 (12:10, 6:11, 9:11, 6:11) 9:4
14   D KOWALSKI Dominik X GUT Marek 3:0 (12:10, 11:7, 11:5) 10:4
2022-03-12 10:00 68 KU AZS UE Wrocław III - LKS Orzeł Lizawice II 4:10
1   A GAWEŁ-KARWATKA Kuba W OZGA Ilona 1:3 (8:11, 11:6, 1:11, 7:11) 0:1
2   B MALARZ Michał X ŚLEMP Jerzy 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:9) 1:1
3   C POLAK Tomasz Y KOBEL Marcin 3:0 (12:10, 11:8, 11:8) 2:1
4   D ZAJĄC Hanna Z KŁAK ŁUKASZ 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 2:2
5   A MALARZ Michał
GAWEŁ-KARWATKA Kuba
W KŁAK ŁUKASZ
OZGA Ilona
2:3 (11:8, 4:11, 7:11, 12:10, 12:14) 2:3
6   B POLAK Tomasz
ZAJĄC Hanna
X KOBEL Marcin
LISTWAN Mirosław
3:1 (7:11, 11:3, 11:1, 11:4) 3:3
7   A GAWEŁ-KARWATKA Kuba X ŚLEMP Jerzy 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) 3:4
8   B MALARZ Michał W OZGA Ilona 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) 3:5
9   D ZAJĄC Hanna Y KOBEL Marcin 0:3 (8:11, 4:11, 8:11) 3:6
10   C POLAK Tomasz Z KŁAK ŁUKASZ 1:3 (4:11, 11:6, 9:11, 4:11) 3:7
11   A GAWEŁ-KARWATKA Kuba Y KOBEL Marcin 3:0 (11:4, 12:10, 11:8) 4:7
12   C POLAK Tomasz W OZGA Ilona 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) 4:8
13   B MALARZ Michał Z KŁAK ŁUKASZ 0:3 (9:11, 6:11, 4:11) 4:9
14   D ZAJĄC Hanna X ŚLEMP Jerzy 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 7:11) 4:10
2022-03-12 12:30 69 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - WKS MOSiR Syców 10:2
1   A GADZIŃSKI Robert W BUREK Jerzy 3:1 (12:10, 9:11, 11:5, 11:9) 1:0
2   B DUZIAK Arkadiusz X BIAŁEK Ernest 3:1 (11:4, 11:7, 5:11, 11:4) 2:0
3   C MARCHEWSKI Wincenty Y NOWICKI Piotr 0:3 (11:13, 7:11, 7:11) 2:1
4   D KUCHARZYSZYN Mariusz Z KULOK Piotr 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:8) 3:1
5   A DUZIAK Arkadiusz
GADZIŃSKI Robert
W KULOK Piotr
BUREK Jerzy
3:2 (7:11, 8:11, 11:8, 11:7, 11:6) 4:1
6   B KUCHARZYSZYN Mariusz
MARCHEWSKI Wincenty
X BIAŁEK Ernest
NOWICKI Piotr
3:2 (8:11, 12:10, 8:11, 11:9, 11:6) 5:1
7   A GADZIŃSKI Robert X BIAŁEK Ernest 3:0 (12:10, 11:2, 11:5) 6:1
8   B DUZIAK Arkadiusz W BUREK Jerzy 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 7:1
9   D KUCHARZYSZYN Mariusz Y NOWICKI Piotr 1:3 (12:10, 8:11, 6:11, 7:11) 7:2
10   C MARCHEWSKI Wincenty Z KULOK Piotr 3:1 (11:8, 11:8, 7:11, 11:9) 8:2
11   A GADZIŃSKI Robert Y NOWICKI Piotr 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 9:2
12   C MARCHEWSKI Wincenty W BUREK Jerzy 3:1 (11:9, 8:11, 12:10, 11:7) 10:2
2022-03-12 10:00 70 UKSTS Kiełczów IV - WKN Świt Wrocław 4:10
1   A MAZUR Paweł W ŻMUD Tobiasz 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B CECOT Adam X WINAREK Arkadiusz 0:3 (8:11, 14:16, 8:11) 0:2
3   C PETRYKOWSKI Piotr Y SZYNKLER Łukasz 2:3 (11:8, 1:11, 11:3, 5:11, 9:11) 0:3
4   D CYBULKA Marzena Z STRZESAK Mateusz 0:3 (8:11, 5:11, 7:11) 0:4
5   A CECOT Adam
CYBULKA Marzena
W ŻMUD Tobiasz
STRZESAK Mateusz
1:3 (11:7, 5:11, 6:11, 5:11) 0:5
6   B MAZUR Paweł
PETRYKOWSKI Piotr
X DROBIAZGIEWICZ Adam
SZYNKLER Łukasz
3:0 (11:8, 11:5, 13:11) 1:5
7   A MAZUR Paweł X WINAREK Arkadiusz 3:0 (14:12, 11:6, 13:11) 2:5
8   B CECOT Adam W ŻMUD Tobiasz 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 2:6
9   D CYBULKA Marzena Y SZYNKLER Łukasz 2:3 (10:12, 12:10, 3:11, 11:8, 9:11) 2:7
10   C PETRYKOWSKI Piotr Z STRZESAK Mateusz 0:3 (11:13, 7:11, 4:11) 2:8
11   A MAZUR Paweł Y SZYNKLER Łukasz 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 3:8
12   C PETRYKOWSKI Piotr W ŻMUD Tobiasz 2:3 (12:14, 11:9, 5:11, 11:9, 1:11) 3:9
13   B CECOT Adam Z STRZESAK Mateusz 3:2 (11:5, 2:11, 11:8, 8:11, 11:9) 4:9
14   D CYBULKA Marzena X WINAREK Arkadiusz 1:3 (11:9, 12:14, 9:11, 6:11) 4:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18