V liga Wrocław A
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2021-11-06
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-06 12:00 16 LZS Orion Branda Psary III - PKS Tęcza Wrocław 10:4
1   A SAIDKARIMOV Shokhrukh W LIPIEC Grzegorz 3:0 (11:9, 12:10, 13:11) 1:0
2   B CICHOCKI Michał X GUT Marek 3:0 (11:5, 11:5, 14:12) 2:0
3   C WOŁK Sławomir Y SMOLAREK Tomasz 3:1 (11:6, 7:11, 11:6, 11:2) 3:0
4   D KOWALSKI Mirosław Z CIEŚLIK Tobiasz 1:3 (12:14, 8:11, 11:8, 9:11) 3:1
5   A CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
W CIEŚLIK Tobiasz
SMOLAREK Tomasz
3:2 (12:10, 11:8, 18:20, 5:11, 11:9) 4:1
6   B SAIDKARIMOV Shokhrukh
KOWALSKI Mirosław
X GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
3:2 (11:7, 8:11, 12:10, 8:11, 11:9) 5:1
7   A SAIDKARIMOV Shokhrukh X GUT Marek 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) 6:1
8   B CICHOCKI Michał W LIPIEC Grzegorz 3:1 (7:11, 11:6, 11:6, 11:6) 7:1
9   D KOWALSKI Mirosław Y SMOLAREK Tomasz 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 7:2
10   C WOŁK Sławomir Z CIEŚLIK Tobiasz 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 9:11) 7:3
11   A SAIDKARIMOV Shokhrukh Y SMOLAREK Tomasz 3:1 (11:8, 4:11, 11:9, 11:9) 8:3
12   C WOŁK Sławomir W LIPIEC Grzegorz 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 9:3
13   B CICHOCKI Michał Z CIEŚLIK Tobiasz 1:3 (11:3, 6:11, 5:11, 7:11) 9:4
14   D KOWALSKI Mirosław X GUT Marek 3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 8:11, 11:8) 10:4
2021-11-12 18:00 17 LKTS Zenit Międzybórz II - KU AZS UE Wrocław III 6:10
1   A GÓRECKI Leszek W MALARZ Dawid 2:3 (4:11, 7:11, 12:10, 11:8, 9:11) 0:1
2   B MURAWSKA Sandra X POLAK Tomasz 2:3 (11:9, 4:11, 6:11, 11:5, 5:11) 0:2
3   C KLIMEK Damian Y MALARZ Michał 3:0 (11:5, 11:9, 11:3) 1:2
4   D SKONIECZNY Łukasz Z CIESIELSKI Roch 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) 1:3
5   A GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
W MALARZ Michał
POLAK Tomasz
0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 1:4
6   B MURAWSKA Sandra
KLIMEK Damian
X CIESIELSKI Roch
MALARZ Dawid
1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 9:11) 1:5
7   A GÓRECKI Leszek X POLAK Tomasz 3:1 (11:5, 5:11, 11:5, 11:5) 2:5
8   B MURAWSKA Sandra W MALARZ Dawid 0:3 (9:11, 9:11, 1:11) 2:6
9   D SKONIECZNY Łukasz Y MALARZ Michał 3:1 (5:11, 11:4, 11:5, 11:9) 3:6
10   C KLIMEK Damian Z CIESIELSKI Roch 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) 3:7
11   A GÓRECKI Leszek Y MALARZ Michał 3:1 (11:6, 7:11, 13:11, 11:8) 4:7
12   C KLIMEK Damian W MALARZ Dawid 3:1 (11:3, 10:12, 11:4, 11:7) 5:7
13   B MURAWSKA Sandra Z CIESIELSKI Roch 0:3 (1:11, 4:11, 10:12) 5:8
14   D SKONIECZNY Łukasz X POLAK Tomasz 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 6:8
15   A GÓRECKI Leszek Z CIESIELSKI Roch 0:3 (7:11, 4:11, 10:12) 6:9
16   D SKONIECZNY Łukasz W MALARZ Dawid 0:3 (13:15, 10:12, 8:11) 6:10
2021-11-06 10:00 18 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:6
1   A DUZIAK Arkadiusz W AKSAK Krzysztof 3:0 (11:5, 11:0, 12:10) 1:0
2   B KUCHARZYSZYN Mariusz X TOKAREK Marcin 3:0 (11:7, 11:3, 11:2) 2:0
3   C JARECKI Gerard Y MUŁA Mateusz 0:3 (7:11, 11:13, 4:11) 2:1
4   D GADZIŃSKI Robert Z KOWALSKI Rafał 2:3 (9:11, 11:6, 11:7, 14:16, 7:11) 2:2
5   A GADZIŃSKI Robert
KUCHARZYSZYN Mariusz
W KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
3:2 (8:11, 8:11, 12:10, 11:9, 12:10) 3:2
6   B DUZIAK Arkadiusz
JARECKI Gerard
X TOKAREK Marcin
AKSAK Krzysztof
3:1 (11:5, 11:8, 12:14, 11:8) 4:2
7   A DUZIAK Arkadiusz X TOKAREK Marcin 3:0 (11:2, 11:7, 11:4) 5:2
8   B KUCHARZYSZYN Mariusz W AKSAK Krzysztof 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) 6:2
9   D GADZIŃSKI Robert Y MUŁA Mateusz 3:2 (7:11, 12:10, 5:11, 12:10, 11:9) 7:2
10   C JARECKI Gerard Z KOWALSKI Rafał 1:3 (7:11, 7:11, 11:8, 7:11) 7:3
11   A DUZIAK Arkadiusz Y MUŁA Mateusz 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 6:11) 7:4
12   C JARECKI Gerard W AKSAK Krzysztof 3:0 (11:3, 12:10, 11:3) 8:4
13   B KUCHARZYSZYN Mariusz Z KOWALSKI Rafał 2:3 (11:3, 7:11, 9:11, 11:7, 8:11) 8:5
14   D GADZIŃSKI Robert X TOKAREK Marcin 3:0 (11:7, 11:1, 11:1) 9:5
15   A DUZIAK Arkadiusz Z KOWALSKI Rafał 2:3 (11:7, 8:11, 9:11, 11:9, 7:11) 9:6
16   D GADZIŃSKI Robert W AKSAK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:1, 11:8) 10:6
2021-11-06 10:00 19 UKSTS Kiełczów IV - WKS MOSiR Syców 10:7
1   A CECOT Adam W WRÓBEL Karol 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 1:0
2   B MAZUR Paweł X KULOK Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 2:0
3   C CYBULKA Marzena Y BUREK Jerzy 3:0 (11:9, 11:8, 16:14) 3:0
4   D STACHURSKI Andrzej Z NOWICKI Piotr 2:3 (11:8, 8:11, 11:9, 6:11, 5:11) 3:1
5   A CECOT Adam
MAZUR Paweł
W KULOK Piotr
WRÓBEL Karol
2:3 (11:8, 9:11, 12:14, 13:11, 5:11) 3:2
6   B CYBULKA Marzena
STACHURSKI Andrzej
X NOWICKI Piotr
BUREK Jerzy
1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 5:11) 3:3
7   A CECOT Adam X KULOK Piotr 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 4:3
8   B MAZUR Paweł W WRÓBEL Karol 3:1 (9:11, 11:3, 11:5, 11:1) 5:3
9   D STACHURSKI Andrzej Y BUREK Jerzy 1:3 (11:8, 6:11, 5:11, 9:11) 5:4
10   C CYBULKA Marzena Z NOWICKI Piotr 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 5:5
11   A CECOT Adam Y BUREK Jerzy 3:0 (11:8, 11:6, 13:11) 6:5
12   C CYBULKA Marzena W WRÓBEL Karol 3:2 (11:6, 11:8, 9:11, 4:11, 11:8) 7:5
13   B MAZUR Paweł Z NOWICKI Piotr 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 8:5
14   D STACHURSKI Andrzej X KULOK Piotr 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 8:6
15   A CECOT Adam Z NOWICKI Piotr 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 9:11) 8:7
16   D STACHURSKI Andrzej W WRÓBEL Karol 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:8) 9:7
17   B MAZUR Paweł Y BUREK Jerzy 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:9) 10:7
2021-11-06 10:00 20 WKN Świt Wrocław - LKS Orzeł Lizawice II 10:7
1   A FLIS Jarosław W KRZEMIŃSKI Janusz 3:1 (13:11, 11:9, 9:11, 11:7) 1:0
2   B STRZESAK Mateusz X LISTWAN Mirosław 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 2:0
3   C SZYNKLER Łukasz Y ŚLEMP Jerzy 3:0 (12:10, 11:5, 11:8) 3:0
4   D ŻMUD Tobiasz Z OZGA Ilona 1:3 (12:10, 9:11, 4:11, 9:11) 3:1
5   A SZYNKLER Łukasz
STRZESAK Mateusz
W ŚLEMP Jerzy
LISTWAN Mirosław
3:2 (11:4, 6:11, 11:9, 14:16, 11:6) 4:1
6   B FLIS Jarosław
ŻMUD Tobiasz
X KOBEL Szczepan
OZGA Ilona
1:3 (6:11, 11:9, 10:12, 9:11) 4:2
7   A FLIS Jarosław X LISTWAN Mirosław 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 10:12) 4:3
8   B STRZESAK Mateusz W KRZEMIŃSKI Janusz 3:2 (11:9, 5:11, 6:11, 11:7, 13:11) 5:3
9   D ŻMUD Tobiasz Y ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 6:3
10   C SZYNKLER Łukasz Z OZGA Ilona 1:3 (5:11, 9:11, 13:11, 4:11) 6:4
11   A WINAREK Arkadiusz Y ŚLEMP Jerzy 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 7:4
12   C SZYNKLER Łukasz W KRZEMIŃSKI Janusz 0:3 (6:11, 11:13, 8:11) 7:5
13   B STRZESAK Mateusz Z OZGA Ilona 0:3 (6:11, 10:12, 6:11) 7:6
14   D ŻMUD Tobiasz X LISTWAN Mirosław 3:0 (11:3, 13:11, 12:10) 8:6
15   A WINAREK Arkadiusz Z OZGA Ilona 0:3 (4:11, 10:12, 9:11) 8:7
16   D ŻMUD Tobiasz W KRZEMIŃSKI Janusz 3:2 (11:3, 11:4, 6:11, 7:11, 11:5) 9:7
17   B STRZESAK Mateusz Y ŚLEMP Jerzy 3:2 (11:1, 7:11, 11:2, 8:11, 11:6) 10:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18