V liga Wrocław A
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2021-11-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-13 10:00 21 KS AZS Wratislavia Wrocław - LZS Orion Branda Psary III 5:10
1   A KOWALSKI Rafał W WOŁK Sławomir 2:3 (9:11, 11:8, 9:11, 11:8, 8:11) 0:1
2   B WALENDZIK Tomasz X GLINIAK Jan 2:3 (11:9, 11:5, 7:11, 11:13, 8:11) 0:2
3   C AKSAK Krzysztof Y FURMAN Radosław 0:3 (9:11, 7:11, 3:11) 0:3
4   D MUŁA Mateusz Z SAIDKARIMOV Shokhrukh 3:1 (5:11, 15:13, 11:7, 11:9) 1:3
5   A KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
W FURMAN Radosław
SAIDKARIMOV Shokhrukh
3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 2:3
6   B WALENDZIK Tomasz
AKSAK Krzysztof
X GLINIAK Jan
WOŁK Sławomir
2:3 (9:11, 9:11, 11:8, 11:8, 6:11) 2:4
7   A KOWALSKI Rafał X GLINIAK Jan 3:0 (11:6, 11:5, 11:4) 3:4
8   B WALENDZIK Tomasz W WOŁK Sławomir 1:3 (6:11, 11:9, 6:11, 3:11) 3:5
9   D MUŁA Mateusz Y FURMAN Radosław 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 4:5
10   C AKSAK Krzysztof Z SAIDKARIMOV Shokhrukh 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 8:11) 4:6
11   A KOWALSKI Rafał Y FURMAN Radosław 2:3 (11:7, 7:11, 11:9, 9:11, 8:11) 4:7
12   C AKSAK Krzysztof W WOŁK Sławomir 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 4:8
13   B WALENDZIK Tomasz Z SAIDKARIMOV Shokhrukh 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) 4:9
14   D MUŁA Mateusz X GLINIAK Jan 3:1 (11:5, 11:6, 9:11, 11:5) 5:9
15   A KOWALSKI Rafał Z SAIDKARIMOV Shokhrukh 2:3 (11:7, 9:11, 11:9, 7:11, 8:11) 5:10
2021-11-20 12:00 22 PKS Tęcza Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz II 7:10
1   A CIEŚLIK Tobiasz W SKONIECZNY Łukasz 3:2 (11:4, 11:13, 8:11, 11:5, 11:6) 1:0
2   B SMOLAREK Tomasz X MURAWSKA Sandra 3:1 (6:11, 11:8, 11:8, 11:2) 2:0
3   C GUT Marek Y KLIMEK Damian 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 2:1
4   D LIPIEC Grzegorz Z GÓRECKI Leszek 2:3 (6:11, 13:11, 11:9, 9:11, 4:11) 2:2
5   A CIEŚLIK Tobiasz
KAWECKI Przemysław
W GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
0:3 (5:11, 7:11, 9:11) 2:3
6   B GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
X MURAWSKA Sandra
KLIMEK Damian
3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 8:11, 11:8) 3:3
7   A CIEŚLIK Tobiasz X MURAWSKA Sandra 3:0 (14:12, 11:6, 12:10) 4:3
8   B SMOLAREK Tomasz W SKONIECZNY Łukasz 1:3 (11:3, 7:11, 5:11, 9:11) 4:4
9   D LIPIEC Grzegorz Y KLIMEK Damian 1:3 (11:6, 5:11, 6:11, 10:12) 4:5
10   C GUT Marek Z GÓRECKI Leszek 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 4:6
11   A CIEŚLIK Tobiasz Y KLIMEK Damian 3:2 (9:11, 11:7, 10:12, 11:4, 11:7) 5:6
12   C KAWECKI Przemysław W SKONIECZNY Łukasz 1:3 (8:11, 5:11, 11:6, 6:11) 5:7
13   B SMOLAREK Tomasz Z GÓRECKI Leszek 3:0 (12:10, 13:11, 11:9) 6:7
14   D LIPIEC Grzegorz X MURAWSKA Sandra 3:1 (10:12, 11:5, 11:9, 11:2) 7:7
15   A CIEŚLIK Tobiasz Z GÓRECKI Leszek 2:3 (11:6, 14:16, 11:8, 8:11, 7:11) 7:8
16   D LIPIEC Grzegorz W SKONIECZNY Łukasz 2:3 (11:7, 7:11, 11:6, 9:11, 6:11) 7:9
17   B SMOLAREK Tomasz Y KLIMEK Damian 2:3 (11:7, 7:11, 11:9, 7:11, 6:11) 7:10
2021-11-17 18:30 23 LKS Orzeł Lizawice II - KU AZS UE Wrocław III 1:10
1   A LISTWAN Mirosław W MALARZ Dawid 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) 0:1
2   B KŁAK Łukasz X POLAK Tomasz 3:2 (9:11, 11:5, 11:9, 12:14, 11:9) 1:1
3   C KOBEL Marcin Y MALARZ Michał 1:3 (7:11, 4:11, 12:10, 7:11) 1:2
4   D KRZEMIŃSKI Janusz Z CIESIELSKI Roch 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) 1:3
5   A KŁAK Łukasz
KOBEL Marcin
W MALARZ Michał
POLAK Tomasz
1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 10:12) 1:4
6   B ŚLEMP Jerzy
KRZEMIŃSKI Janusz
X CIESIELSKI Roch
MALARZ Dawid
0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 1:5
7   A LISTWAN Mirosław X POLAK Tomasz 2:3 (4:11, 11:8, 8:11, 11:9, 7:11) 1:6
8   B KŁAK Łukasz W MALARZ Dawid 1:3 (5:11, 12:10, 8:11, 5:11) 1:7
9   D KRZEMIŃSKI Janusz Y MALARZ Michał 2:3 (11:8, 8:11, 9:11, 11:8, 8:11) 1:8
10   C KOBEL Marcin Z CIESIELSKI Roch 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 8:11) 1:9
11   A LISTWAN Mirosław Y MALARZ Michał 2:3 (11:9, 7:11, 11:8, 4:11, 8:11) 1:10
2021-11-20 12:00 24 WKS MOSiR Syców - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 6:10
1   A HANYŻ Mateusz W KUCHARZYSZYN Mariusz 3:2 (8:11, 11:7, 11:6, 6:11, 12:10) 1:0
2   B BIAŁEK Ernest X SZOTT Ryszard 3:1 (5:11, 11:6, 11:6, 11:7) 2:0
3   C NOWICKI Piotr Y BIHUN Mykyta 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 10:12) 2:1
4   D BUREK Jerzy Z MARCHEWSKI Wincenty 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 10:12) 2:2
5   A HANYŻ Mateusz
KOKOTT Józef
W KUCHARZYSZYN Mariusz
MARCHEWSKI Wincenty
0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 2:3
6   B BIAŁEK Ernest
NOWICKI Piotr
X SZOTT Ryszard
BIHUN Mykyta
3:1 (11:4, 12:10, 7:11, 11:6) 3:3
7   A HANYŻ Mateusz X SZOTT Ryszard 3:1 (11:4, 11:7, 10:12, 12:10) 4:3
8   B BIAŁEK Ernest W KUCHARZYSZYN Mariusz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 4:4
9   D BUREK Jerzy Y BIHUN Mykyta 2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:7, 11:13) 4:5
10   C NOWICKI Piotr Z MARCHEWSKI Wincenty 3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 10:12, 13:11) 5:5
11   A HANYŻ Mateusz Y BIHUN Mykyta 2:3 (11:9, 11:6, 9:11, 10:12, 11:13) 5:6
12   C NOWICKI Piotr W KUCHARZYSZYN Mariusz 1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 10:12) 5:7
13   B BIAŁEK Ernest Z MARCHEWSKI Wincenty 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 11:13) 5:8
14   D BUREK Jerzy X SZOTT Ryszard 3:2 (11:9, 11:8, 8:11, 9:11, 11:7) 6:8
15   A HANYŻ Mateusz Z MARCHEWSKI Wincenty 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 8:11) 6:9
16   D BUREK Jerzy W KUCHARZYSZYN Mariusz 2:3 (11:9, 8:11, 11:8, 8:11, 10:12) 6:10
2021-11-20 10:00 25 WKN Świt Wrocław - UKSTS Kiełczów IV 10:8
1   A WINIAREK Arkadiusz W MAZUR Paweł 1:3 (5:11, 9:11, 15:13, 9:11) 0:1
2   B STRZESAK Mateusz X STACHURSKI Andrzej 3:2 (10:12, 11:9, 5:11, 11:7, 11:7) 1:1
3   C SZYNKLER Łukasz Y CECOT Adam 3:1 (7:11, 11:8, 11:7, 11:3) 2:1
4   D ŻMUD Tobiasz Z KWIATECKI Krzysztof 1:3 (7:11, 2:11, 13:11, 5:11) 2:2
5   A FLIS Jarosław
ŻMUD Tobiasz
W CECOT Adam
KWIATECKI Krzysztof
0:3 (5:11, 2:11, 6:11) 2:3
6   B WINIAREK Arkadiusz
STRZESAK Mateusz
X MAZUR Paweł
STACHURSKI Andrzej
1:3 (7:11, 12:10, 6:11, 8:11) 2:4
7   A WINIAREK Arkadiusz X STACHURSKI Andrzej 3:1 (11:8, 11:8, 6:11, 11:9) 3:4
8   B STRZESAK Mateusz W MAZUR Paweł 3:1 (13:11, 11:5, 8:11, 11:7) 4:4
9   D ŻMUD Tobiasz Y CECOT Adam 3:0 (11:9, 11:5, 11:9) 5:4
10   C SZYNKLER Łukasz Z KWIATECKI Krzysztof 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 5:5
11   A WINIAREK Arkadiusz Y CECOT Adam 3:1 (11:8, 14:12, 9:11, 11:4) 6:5
12   C SZYNKLER Łukasz W MAZUR Paweł 0:3 (5:11, 10:12, 13:15) 6:6
13   B STRZESAK Mateusz Z KWIATECKI Krzysztof 1:3 (13:11, 8:11, 5:11, 4:11) 6:7
14   D ŻMUD Tobiasz X STACHURSKI Andrzej 3:0 (11:8, 11:6, 12:10) 7:7
15   A WINIAREK Arkadiusz Z KWIATECKI Krzysztof 0:3 (5:11, 5:11, 8:11) 7:8
16   D ŻMUD Tobiasz W MAZUR Paweł 3:2 (7:11, 11:6, 11:9, 7:11, 11:7) 8:8
17   B STRZESAK Mateusz Y CECOT Adam 3:2 (7:11, 11:9, 9:11, 11:9, 13:11) 9:8
18   C SZYNKLER Łukasz X STACHURSKI Andrzej 3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 6:11, 11:8) 10:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18