V liga Wrocław A
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2021-11-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-30 19:30 26 LZS Orion Branda Psary III - WKS MOSiR Syców 10:5
1   A NIEMIEC Rafał W NOWICKI Piotr 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) 1:0
2   B CICHOCKI Michał X KULOK Piotr 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) 2:0
3   C GLINIAK Jan Y WRÓBEL Karol 3:1 (11:6, 12:10, 11:13, 11:7) 3:0
4   D WOŁK Sławomir Z BUREK Jerzy 3:2 (11:13, 11:8, 11:6, 8:11, 11:9) 4:0
5   A CICHOCKI Michał
NIEMIEC Rafał
W NOWICKI Piotr
BUREK Jerzy
2:3 (11:9, 10:12, 7:11, 11:6, 12:14) 4:1
6   B GLINIAK Jan
WOŁK Sławomir
X KULOK Piotr
WRÓBEL Karol
2:3 (11:4, 11:7, 6:11, 8:11, 9:11) 4:2
7   A NIEMIEC Rafał X KULOK Piotr 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) 5:2
8   B CICHOCKI Michał W NOWICKI Piotr 3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 11:8, 11:9) 6:2
9   D WOŁK Sławomir Y WRÓBEL Karol 3:0 (11:8, 11:5, 11:8) 7:2
10   C GLINIAK Jan Z BUREK Jerzy 2:3 (4:11, 11:6, 7:11, 11:8, 8:11) 7:3
11   A NIEMIEC Rafał Y WRÓBEL Karol 3:0 (11:4, 11:5, 11:2) 8:3
12   C GLINIAK Jan W NOWICKI Piotr 1:3 (11:5, 8:11, 6:11, 8:11) 8:4
13   B CICHOCKI Michał Z BUREK Jerzy 2:3 (11:8, 8:11, 11:13, 12:10, 7:11) 8:5
14   D WOŁK Sławomir X KULOK Piotr 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) 9:5
15   A NIEMIEC Rafał Z BUREK Jerzy 3:1 (11:7, 11:9, 8:11, 11:9) 10:5
2021-11-26 18:00 27 LKTS Zenit Międzybórz II - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:1
1   A KLIMEK Damian W KOWALSKI Rafał 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:8) 1:0
2   B GREGORCZYK Marcin X KORONCZEWSKI Dariusz 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) 2:0
3   C GÓRECKI Leszek Y WALENDZIK Tomasz 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) 3:0
4   D SKONIECZNY Łukasz Z MUŁA Mateusz 3:2 (11:7, 8:11, 8:11, 11:9, 11:5) 4:0
5   A GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
W KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
3:2 (9:11, 11:6, 8:11, 11:9, 11:6) 5:0
6   B GREGORCZYK Marcin
KLIMEK Damian
X KORONCZEWSKI Dariusz
WALENDZIK Tomasz
3:1 (11:5, 11:6, 7:11, 12:10) 6:0
7   A KLIMEK Damian X KORONCZEWSKI Dariusz 3:2 (9:11, 11:5, 11:9, 8:11, 11:4) 7:0
8   B GREGORCZYK Marcin W KOWALSKI Rafał 1:3 (11:8, 3:11, 6:11, 7:11) 7:1
9   D SKONIECZNY Łukasz Y WALENDZIK Tomasz 3:2 (19:17, 9:11, 11:6, 8:11, 11:9) 8:1
10   C GÓRECKI Leszek Z MUŁA Mateusz 3:1 (11:8, 9:11, 11:3, 11:8) 9:1
11   A KLIMEK Damian Y WALENDZIK Tomasz 3:2 (2:11, 11:6, 11:4, 6:11, 11:3) 10:1
2021-11-27 10:00 28 KU AZS UE Wrocław III - PKS Tęcza Wrocław 2:10
1   A MALARZ Michał W LIPIEC Grzegorz 3:2 (8:11, 11:8, 10:12, 11:2, 11:7) 1:0
2   B ZAJĄC Hanna X GUT Marek 2:3 (8:11, 11:8, 13:11, 7:11, 7:11) 1:1
3   C HEINKE Tymoteusz Y SMOLAREK Tomasz 2:3 (7:11, 8:11, 11:7, 11:8, 8:11) 1:2
4   D FLIS Antoni Z CIEŚLIK Tobiasz 0:3 (0:11, 4:11, 6:11) 1:3
5   A MALARZ Michał
ZAJĄC Hanna
W GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
2:3 (11:7, 11:6, 7:11, 9:11, 10:12) 1:4
6   B FLIS Antoni
HEINKE Tymoteusz
X CIEŚLIK Tobiasz
KAWECKI Przemysław
1:3 (11:7, 1:11, 6:11, 5:11) 1:5
7   A MALARZ Michał X GUT Marek 3:0 (11:3, 11:2, 11:3) 2:5
8   B ZAJĄC Hanna W LIPIEC Grzegorz 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 2:6
9   D FLIS Antoni Y SMOLAREK Tomasz 0:3 (2:11, 3:11, 4:11) 2:7
10   C HEINKE Tymoteusz Z CIEŚLIK Tobiasz 1:3 (9:11, 12:10, 7:11, 8:11) 2:8
11   A MALARZ Michał Y SMOLAREK Tomasz 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 8:11) 2:9
12   C HEINKE Tymoteusz W LIPIEC Grzegorz 1:3 (4:11, 11:7, 3:11, 5:11) 2:10
2021-11-27 12:30 29 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - WKN Świt Wrocław 10:2
1   A KUCHARZYSZYN Mariusz W DROBIAZGIEWICZ Adam 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 12:10) 1:0
2   B DUZIAK Arkadiusz X WINIAREK Arkadiusz 3:1 (6:11, 11:7, 11:6, 11:3) 2:0
3   C BIHUN Mykyta Y SZYNKLER Łukasz 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) 3:0
4   D MARCHEWSKI Wincenty Z ŻMUD Tobiasz 1:3 (7:11, 2:11, 11:8, 8:11) 3:1
5   A KUCHARZYSZYN Mariusz
MARCHEWSKI Wincenty
W SZYNKLER Łukasz
ŻMUD Tobiasz
3:0 (11:8, 12:10, 12:10) 4:1
6   B DUZIAK Arkadiusz
BIHUN Mykyta
X DROBIAZGIEWICZ Adam
WINIAREK Arkadiusz
3:0 (11:6, 12:10, 11:6) 5:1
7   A KUCHARZYSZYN Mariusz X WINIAREK Arkadiusz 3:0 (11:6, 11:3, 11:7) 6:1
8   B DUZIAK Arkadiusz W DROBIAZGIEWICZ Adam 3:0 (11:3, 11:6, 11:3) 7:1
9   D MARCHEWSKI Wincenty Y SZYNKLER Łukasz 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:9) 8:1
10   C BIHUN Mykyta Z ŻMUD Tobiasz 3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:5) 9:1
11   A KUCHARZYSZYN Mariusz Y SZYNKLER Łukasz 2:3 (11:8, 11:9, 5:11, 9:11, 13:15) 9:2
12   C BIHUN Mykyta W DROBIAZGIEWICZ Adam 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 10:2
2021-11-27 12:00 30 LKS Orzeł Lizawice II - UKSTS Kiełczów IV 10:1
1   A OZGA Ilona W PETRYKOWSKI Piotr 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) 1:0
2   B KRZEMIŃSKI Janusz X KUSEK Lucjan 3:2 (11:6, 9:11, 11:4, 4:11, 11:4) 2:0
3   C KŁAK Łukasz Y BIAŁY Aleksander 3:0 (11:5, 16:14, 13:11) 3:0
4   D KOBEL Marcin Z MAZUR Paweł 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) 4:0
5   A KŁAK Łukasz
OZGA Ilona
W MAZUR Paweł
PETRYKOWSKI Piotr
3:0 (11:1, 11:5, 11:9) 5:0
6   B KOBEL Marcin
KRZEMIŃSKI Janusz
X BIAŁY Aleksander
KUSEK Lucjan
3:0 (11:6, 11:5, 12:10) 6:0
7   A OZGA Ilona X KUSEK Lucjan 3:1 (11:4, 8:11, 12:10, 11:6) 7:0
8   B NABIAŁCZYK Paweł W PETRYKOWSKI Piotr 3:2 (9:11, 11:7, 12:14, 11:6, 11:6) 8:0
9   D KOBEL Marcin Y BIAŁY Aleksander 3:0 (11:3, 12:10, 11:7) 9:0
10   C LISTWAN Mirosław Z MAZUR Paweł 0:3 (7:11, 6:11, 3:11) 9:1
11   A OZGA Ilona Y BIAŁY Aleksander 3:0 (11:6, 11:3, 11:8) 10:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18