Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1970 |
Przynależność klubowa: | MLKS Sudety Międzylesie |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1979 |
Przynależność klubowa: | MLKS Sudety Międzylesie |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 4. MLKS Sudety Międzylesie - KS AZS AWF Wrocław 3:10 |
|||||||
6 | B | BIELAK Sławomir DYC Bolesław |
X | DWORAKOWSKI Rafał ANTMAN Grzegorz |
0:3 (8:11, 8:11, 8:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00 ⇨ 2023-09-27 18:15 9. LZS Orion Branda Szewce - MLKS Sudety Międzylesie 10:0 |
|||||||
6 | B | ŚLIWIŃSKI Maciej ŚWIDER Paweł |
X | BIELAK Sławomir DYC Bolesław |
3:0 (11:1, 11:7, 11:3) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-27 18:30 19. TKS Granit Strzelin - MLKS Sudety Międzylesie 10:0 |
|||||||
6 | B | JASKULSKI Grzegorz PUDLIS Cezary |
X | BIELAK Sławomir DYC Bolesław |
3:1 (11:7, 11:1, 7:11, 12:10) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00 ⇨ 2023-11-11 16:00 29. MLKS Sudety Międzylesie - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2:10 |
|||||||
6 | B | BIELAK Sławomir DYC Bolesław |
X | TOBOREK Wiesław BORKOWSKA Dorota |
2:3 (5:11, 11:6, 11:9, 2:11, 3:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-22 18:15 ⇨ 2023-11-14 18:15 36. LZS Orion Branda Szewce 2 - MLKS Sudety Międzylesie 10:2 |
|||||||
5 | A | MATUSIEWICZ Kamil DUKOWSKA Karolina |
W | BIELAK Sławomir DYC Bolesław |
3:1 (11:9, 5:11, 12:10, 11:7) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 16:00 ⇨ 2023-12-02 16:00 42. MLKS Sudety Międzylesie - ULKS Ciechów 2 10:8 |
|||||||
6 | B | BIELAK Sławomir DYC Bolesław |
X | KUROWSKI Mariusz HANIECKI Krystian |
3:0 (11:3, 11:4, 11:6) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00 48. MLKS Sudety Międzylesie - LKTS Zenit Międzybórz 7:10 |
|||||||
6 | B | BIELAK Sławomir DYC Bolesław |
X | GÓRECKI Leszek KOWALSKI Dominik |
1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 7:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00 ⇨ 2024-01-28 11:00 64. UKS Ludwikowice - MLKS Sudety Międzylesie 10:2 |
|||||||
5 | A | BORSZOWSKI Paweł BORSZOWSKA-WNĘK Anna |
W | BIELAK Sławomir DYC Bolesław |
1:3 (7:11, 5:11, 11:4, 9:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 16:00 59. MLKS Sudety Międzylesie - LZS Płomień Makowice 1:10 |
|||||||
6 | B | BIELAK Sławomir DYC Bolesław |
X | MALISZ Rafał MALISZ Robert |
3:1 (11:5, 13:11, 3:11, 11:4) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00 79. MLKS Sudety Międzylesie - UKS Ludwikowice 6:10 |
|||||||
6 | B | BIELAK Sławomir DYC Bolesław |
X | BORSZOWSKI Paweł BORSZOWSKA-WNĘK Anna |
0:3 (5:11, 3:11, 4:11) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:30 84. ULKS Ciechów 2 - MLKS Sudety Międzylesie 10:8 |
|||||||
6 | B | KUROWSKI Mariusz FLORCZAK Jerzy |
X | BIELAK Sławomir DYC Bolesław |
3:0 (13:11, 11:5, 11:9) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 18:00 ⇨ 2024-03-23 14:00 89. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - MLKS Sudety Międzylesie 10:2 |
|||||||
6 | B | ŻYGADŁO Marcin KŁUDKOWSKI Bartosz |
X | BIELAK Sławomir DYC Bolesław |
3:0 (11:7, 11:7, 11:6) |