Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1973 |
Przynależność klubowa: | UKS TS Sparta Lubań |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1977 |
Przynależność klubowa: | UKS TS Sparta Lubań |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-09-30 15:00 5. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - UKS TS Sparta Lubań 10:4 |
|||||||
6 | B | ROSIAK Jacek SŁOWIK Robert |
X | SZKLANY Krystian ŚCIEŻKA Łukasz |
0:3 (7:11, 7:11, 9:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00 15. LZS Sparta Grębocice - UKS TS Sparta Lubań 7:10 |
|||||||
6 | B | GROCHAŁA Tomasz GROCHAŁA Wojciech |
X | SZKLANY Krystian ŚCIEŻKA Łukasz |
3:1 (9:11, 11:3, 11:9, 12:10) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 11:00 25. LZSTS Zaręba - UKS TS Sparta Lubań 10:3 |
|||||||
5 | A | ADAMCZUK Łukasz CZARNIECKI Piotr |
W | SZKLANY Krystian ŚCIEŻKA Łukasz |
3:0 (11:5, 11:3, 11:7) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-21 17:30 35. LZS SKS Raszówka 2 - UKS TS Sparta Lubań 10:7 |
|||||||
5 | A | HANKUS Artur JADACH Tomasz |
W | SZKLANY Krystian ŚCIEŻKA Łukasz |
3:0 (11:3, 14:12, 11:8) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-26 17:00 41. UKS TS Sparta Lubań - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 3:10 |
|||||||
5 | A | SZKLANY Krystian ŚCIEŻKA Łukasz |
W | OPYD Oskar PISZCZAŁKA Kamil |
0:3 (10:12, 8:11, 9:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00 48. KTS Jelenia Góra 2 - UKS TS Sparta Lubań 8:10 |
|||||||
6 | B | GICALA Grzegorz PAWLEWSKI Sławomir |
X | SZKLANY Krystian ŚCIEŻKA Łukasz |
2:3 (8:11, 7:11, 14:12, 11:8, 7:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:30 54. UKS TS Sparta Lubań - LZS Włosień 8:10 |
|||||||
6 | B | SZKLANY Krystian ŚCIEŻKA Łukasz |
X | ŚWIEŻAK Dawid TRAWICKI Damian |
3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 11:4) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:15 60. UKS TS Sparta Lubań - KTS Wolbromek 2 2:10 |
|||||||
5 | A | SZKLANY Krystian ŚCIEŻKA Łukasz |
W | PORĘBA Sylwester SŁOWIK Sławomir |
1:3 (5:11, 8:11, 13:11, 3:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00 65. Top Bolesławiec - UKS TS Sparta Lubań 10:7 |
|||||||
6 | B | WOŁOWICKI Marcin GĄSIOR Kamil |
X | SZKLANY Krystian ŚCIEŻKA Łukasz |
3:1 (9:11, 11:9, 11:5, 13:11) | ||
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:15 82. UKS TS Sparta Lubań - KTS Jelenia Góra 10:6 |
|||||||
6 | B | SZKLANY Krystian ŚCIEŻKA Łukasz |
X | ŻUŁAWSKI Marcin BARTCZYSZYN Paweł |
3:1 (6:11, 11:8, 11:7, 11:8) | ||
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 18:00 85. LZS Włosień - UKS TS Sparta Lubań 10:6 |
|||||||
5 | A | TRAWICKI Damian ATLAK Miłosz |
W | SZKLANY Krystian ŚCIEŻKA Łukasz |
2:3 (11:6, 14:16, 8:11, 11:7, 5:11) | ||
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:15 ⇨ 2024-03-09 10:15 88. UKS TS Sparta Lubań - LZS SKS Raszówka 2 10:5 |
|||||||
6 | B | SZKLANY Krystian ŚCIEŻKA Łukasz |
X | CERAZY Józef MARUD Grzegorz |
3:2 (6:11, 6:11, 11:8, 11:5, 11:9) | ||
3Z | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 10:15 97. UKS TS Sparta Lubań - KTS Jelenia Góra 2 10:8 |
|||||||
6 | B | SZKLANY Krystian ŚCIEŻKA Łukasz |
X | GICALA Grzegorz SOKALSKI Wojciech |
3:2 (11:8, 7:11, 11:9, 10:12, 11:7) |