UKS TS Sparta Lubań (M)
Klub: UKS TS Sparta Lubań
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Leśna 8
59-800 Lubań
Sprzęt: JOOLA ***PRIME ABS, DONIC PERSSON 25, 4 stoły
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Łukasz Ścieżka (tel. 604 137 641)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 KWIATKOWSKI Jan 1972 M 10531 06.10.2021 1153 20.01.2022
2 MAJCZAK Marek 1976 M 1021 23.08.2021 162 06.10.2021
3 SZKLANY Krystian 1973 M 1025 23.08.2021 166 06.10.2021
4 ŚCIEŻKA Łukasz 1977 M 1026 23.08.2021 167 06.10.2021
5 ZAWADZKI Roman 1973 M 1028 23.08.2021 169 06.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4JG 1/1 2021-10-07 17:00 UKS TS Sparta Lubań - LZS Święci Radostów 10:8🏓 ⇑
2 4JG 1/2 2021-10-22 18:00 LZS Włosień II - UKS TS Sparta Lubań 0:10🏓 ⇑
3 4JG 1/3 2021-10-28 18:00 UKS TS Sparta Lubań - LKS Proszowa 10:4🏓 ⇑
4 4JG 1/4 2021-11-04 18:00 KTS Jelenia Góra III - UKS TS Sparta Lubań 9:9🏓 ⇔
5 4JG 1/5 2021-11-19 17:30 UKS TS Sparta Lubań - LZS TS Zaręba II 9:9🏓 ⇔
6 4JG 1/7 2021-12-04 10:00 UKS TS Sparta Lubań - KS Rackets Bogatynia 10:0🏓 ⇑
7 4JG 1/6 2021-12-08 17:00 LZS Włosień I - UKS TS Sparta Lubań 7:10🏓 ⇑
8 4JG 1/8 2021-12-13 18:00 UKS Maraton Pisarzowice - UKS TS Sparta Lubań 8:10🏓 ⇑
9 4JG 1/9 2021-12-17 17:00 KS Top Spin Miłków - UKS TS Sparta Lubań 10:7🏓 ⇓
10 4JG 2/11 2022-01-20 18:00 UKS TS Sparta Lubań - LZS Włosień II 10:0🏓 ⇑
11 4JG 2/10 2022-01-21 18:00 LZS Święci Radostów - UKS TS Sparta Lubań 10:6🏓 ⇓
12 4JG 2/12 2022-02-19 14:00 LKS Proszowa - UKS TS Sparta Lubań  
13 4JG 2/13 2022-02-26 10:00 UKS TS Sparta Lubań - KTS Jelenia Góra III  
14 4JG 2/14 2022-03-12 14:00 LZS TS Zaręba II - UKS TS Sparta Lubań  
15 4JG 2/15 2022-03-26 10:00 UKS TS Sparta Lubań - LZS Włosień I  
16 4JG 2/16 2022-04-09 14:00 KS Rackets Bogatynia - UKS TS Sparta Lubań  
17 4JG 2/17 2022-04-23 14:00 UKS TS Sparta Lubań - UKS Maraton Pisarzowice  
18 4JG 2/18 2022-05-14 14:00 UKS TS Sparta Lubań - KS Top Spin Miłków  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) LZS Święci Radostów   3,5 1,5 2,5 2,5 10
2 (W) LZS Włosień II   2,5 2,5 2,5 2,5 10
3 (D) LKS Proszowa   1,0 2,5 3,5 3,0 10
4 (W) KTS Jelenia Góra III   3,5 1,0 2,0 2,5 9
5 (D) LZS TS Zaręba II   2,0 1,0 3,0 3,0 9
6 (D) KS Rackets Bogatynia   2,5 2,5 2,5 2,5 10
7 (W) LZS Włosień I   1,5 2,5 1,5 4,5 10
8 (W) UKS Maraton Pisarzowice   1,5 3,0 2,0 3,5 10
9 (W) KS Top Spin Miłków   2,0 1,0 1,0 3,0 7
10 (D) LZS Włosień II   2,5 2,5 2,5 2,5 10
11 (W) LZS Święci Radostów 0,0   2,0 1,0 3,0 6
Razem 0,0 22,5 22,0 24,0 32,5 101
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 KWIATKOWSKI Jan 1972 M 10531 06.10.2021 1153
2 MAJCZAK Marek 1976 M 1021 23.08.2021 162
3 SZKLANY Krystian 1973 M 1025 23.08.2021 166
4 ŚCIEŻKA Łukasz 1977 M 1026 23.08.2021 167
5 ZAWADZKI Roman 1973 M 1028 23.08.2021 169