LZS Włosień II (M)
Klub: LZS Włosień
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Włosień 231
Sprzęt: Andro Speedball 3S *** 40+, 2xDONIC PERSSON 25
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Grochala Wiktor (e-mail optic@wp.pl, tel. 505 413 181)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4JG 1/1 2021-10-08 17:30 LZS Włosień I - LZS Włosień II 10:5🏓 ⇓
2 4JG 1/2 2021-10-22 18:00 LZS Włosień II - UKS TS Sparta Lubań 0:10🏓 ⇓
3 4JG 1/3 2021-10-30 14:00 UKS Maraton Pisarzowice - LZS Włosień II 10:0🏓 ⇓
4 4JG 1/4 2021-11-05 18:00 LZS Włosień II - KS Top Spin Miłków 1:10🏓 ⇓
5 4JG 1/5 2021-11-18 18:00 LZS Włosień II - LZS Święci Radostów 1:10🏓 ⇓
6 4JG 1/6 2021-11-27 14:00 KS Rackets Bogatynia - LZS Włosień II 10:1🏓 ⇓
7 4JG 1/7 2021-12-03 18:00 LZS Włosień II - LKS Proszowa 4:10🏓 ⇓
8 4JG 1/8 2021-12-11 14:00 KTS Jelenia Góra III - LZS Włosień II 10:1🏓 ⇓
9 4JG 1/9 2021-12-18 10:00 LZS Włosień II - LZS TS Zaręba II 1:10🏓 ⇓
10 4JG 2/10 2022-01-10 18:00 LZS Włosień II - LZS Włosień I 1:10🏓 ⇓
11 4JG 2/11 2022-01-20 18:00 UKS TS Sparta Lubań - LZS Włosień II 10:0🏓 ⇓
12 4JG 2/12 2022-02-21 18:00 LZS Włosień II - UKS Maraton Pisarzowice 3:10🏓 ⇓
13 4JG 2/13 2022-02-26 14:00 KS Top Spin Miłków - LZS Włosień II 10:1🏓 ⇓
14 4JG 2/14 2022-03-10 18:00 LZS Święci Radostów - LZS Włosień II 10:1🏓 ⇓
15 4JG 2/15 2022-03-25 18:00 LZS Włosień II - KS Rackets Bogatynia 5:10🏓 ⇓
16 4JG 2/16 2022-04-09 14:00 LKS Proszowa - LZS Włosień II 10:0🏓 ⇓
17 4JG 2/17 2022-04-13 18:00 LZS Włosień II - KTS Jelenia Góra III 1:10🏓 ⇓
18 4JG 2/18 2022-05-12 18:00 LZS TS Zaręba II - LZS Włosień II 10:2🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DZ
2
GW
3
KJ
4
KT
5
ST
1 (W) LZS Włosień I 1,5 0,5 1,0   2,0 5
2 (D) UKS TS Sparta Lubań 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0
3 (W) UKS Maraton Pisarzowice 0,0 0,0 0,0   0,0 0
4 (D) KS Top Spin Miłków 1,0   0,0 0,0 0,0 1
5 (D) LZS Święci Radostów 1,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1
6 (W) KS Rackets Bogatynia 1,0 0,0 0,0   0,0 1
7 (D) LKS Proszowa 3,0 0,0 0,0   1,0 4
8 (W) KTS Jelenia Góra III 0,0   1,0 0,0 0,0 1
9 (D) LZS TS Zaręba II 1,0   0,0 0,0 0,0 1
10 (D) LZS Włosień I 0,0 0,0 1,0 0,0   1
11 (W) UKS TS Sparta Lubań 0,0 0,0 0,0 0,0   0
12 (D) UKS Maraton Pisarzowice 1,0 2,0 0,0 0,0   3
13 (W) KS Top Spin Miłków 0,0 0,0 0,0   1,0 1
14 (W) LZS Święci Radostów 0,0 0,0 0,5   0,5 1
15 (D) KS Rackets Bogatynia 2,0 0,0 0,5   2,5 5
16 (W) LKS Proszowa 0,0 0,0 0,0   0,0 0
17 (D) KTS Jelenia Góra III 1,0 0,0 0,0 0,0 0,0 1
18 (W) LZS TS Zaręba II 0,0 0,0 1,0 1,0   2
Razem 12,5 2,5 5,0 1,0 7,0 28
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 DZIERLA Zdzisław 1956 M 9765 23.09.2021 972
2 GROCHALA Wiktor 1972 M 9768 23.09.2021 975
3 KONOPELSKI Józef 1949 M 9771 23.09.2021 978
4 KORYTKOWSKI Tomasz 1977 M 9772 23.09.2021 979
5 SZELIGA Tomasz 1996 M 9775 23.09.2021 982