KTS Jelenia Góra III (M)
Klub: KTS Jelenia Góra
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Złotnicza 12
58-500 Jelenia Góra
Sprzęt: Tibhar ***, Tibhar Smash 28/R - 4 szt.
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Mariusz Motyka (tel. 888 328 328)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 DĄBROWSKI Henryk 1965 M 8976 15.09.2021 831 30.10.2021
2 GAWROŃSKI Waldemar 1965 M 8977 15.09.2021 832 23.10.2021
3 GICALA Grzegorz 1976 M 8978 15.09.2021 833 30.10.2021
4 GRUSZKA Krzysztof 1974 M 8979 15.09.2021 834 30.10.2021
5 HARDEL Marek 1990 M 8980 15.09.2021 835 11.10.2021
6 IGNATIUK Arkadiusz 1992 M 8981 15.09.2021 836 30.10.2021
7 KASPRZAK Regina 1964 K 8982 15.09.2021 837 30.10.2021
8 KOSAL Maciej 1981 M 8983 15.09.2021 838 30.10.2021
9 KOWALSKI Grzegorz 1990 M 10595 07.10.2021 1157 30.10.2021
10 KURPIEL Krzysztof 1960 M 8984 15.09.2021 839 30.10.2021
11 LIS Zbigniew 1958 M 8985 15.09.2021 840 30.10.2021
12 MARAŃDA Marcin 1985 M 8986 15.09.2021 841 30.10.2021
13 MARCHALEWICZ Szymon 2007 M 8975 15.09.2021 830 30.10.2021
14 MARCHALEWICZ Wacław 1951 M 8987 15.09.2021 842 11.10.2021
15 MIKIEL Waldemar 1960 M 8988 15.09.2021 843 23.10.2021
16 MISKA Kamil 1988 M 8989 15.09.2021 844 11.10.2021
17 MOTYKA Mariusz 1976 M 8990 15.09.2021 845 11.10.2021
18 MROWCA Piotr 1985 M 8991 15.09.2021 846 30.10.2021
19 PAWLEWSKI Sławomir 1970 M 8992 15.09.2021 847 30.10.2021
20 SOKALSKI Wojciech 1960 M 8993 15.09.2021 848 30.10.2021
21 TROĆ Remigiusz 1976 M 8994 15.09.2021 849 11.10.2021
22 TROJAN Robert 1975 M 8995 15.09.2021 850 30.10.2021
23 WOJNAROWICZ Paweł 1989 M 8996 15.09.2021 851 30.10.2021
24 WYSOCZAŃSKI Marian 1953 M 8997 15.09.2021 852 30.10.2021
25 ZAWODNIK Łukasz 1988 M 8998 15.09.2021 853 11.10.2021
26 ŻARCZYŃSKI Robert 1964 M 8999 15.09.2021 854 30.10.2021
27 ŻUŁAWSKI Marcin 1979 M 9000 15.09.2021 855 30.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4JG 1/1 2021-10-13 18:00 KS Rackets Bogatynia - KTS Jelenia Góra III 6:10🏓 ⇑
2 4JG 1/2 2021-10-23 13:00 KTS Jelenia Góra III - LZS TS Zaręba II 6:10🏓 ⇓
3 4JG 1/3 2021-10-30 14:00 LZS Włosień I - KTS Jelenia Góra III 4:10🏓 ⇑
4 4JG 1/4 2021-11-04 18:00 KTS Jelenia Góra III - UKS TS Sparta Lubań 9:9🏓 ⇔
5 4JG 1/5 2021-11-20 14:00 UKS Maraton Pisarzowice - KTS Jelenia Góra III 5:10🏓 ⇑
6 4JG 1/6 2021-11-27 14:00 KTS Jelenia Góra III - KS Top Spin Miłków 10:5🏓 ⇑
7 4JG 1/7 2021-12-06 19:00 LZS Święci Radostów - KTS Jelenia Góra III 10:6🏓 ⇓
8 4JG 1/8 2021-12-11 14:00 KTS Jelenia Góra III - LZS Włosień II 10:1🏓 ⇑
9 4JG 1/9 2021-12-18 14:00 LKS Proszowa - KTS Jelenia Góra III 4:10🏓 ⇑
10 4JG 2/10 2022-01-15 14:00 KTS Jelenia Góra III - KS Rackets Bogatynia 10:0🏓 ⇑
11 4JG 2/11 2022-01-25 18:00 LZS TS Zaręba II - KTS Jelenia Góra III 6:10🏓 ⇑
12 4JG 2/12 2022-02-22 18:30 KTS Jelenia Góra III - LZS Włosień I 10:1🏓 ⇑
13 4JG 2/13 2022-02-26 10:00 UKS TS Sparta Lubań - KTS Jelenia Góra III 9:9🏓 ⇔
14 4JG 2/14 2022-03-12 14:00 KTS Jelenia Góra III - UKS Maraton Pisarzowice 10:3🏓 ⇑
15 4JG 2/15 2022-03-25 18:30 KS Top Spin Miłków - KTS Jelenia Góra III 3:10🏓 ⇑
16 4JG 2/16 2022-04-05 18:00 KTS Jelenia Góra III - LZS Święci Radostów 10:8🏓 ⇑
17 4JG 2/17 2022-04-13 18:00 LZS Włosień II - KTS Jelenia Góra III 1:10🏓 ⇑
18 4JG 2/18 2022-05-14 14:00 KTS Jelenia Góra III - LKS Proszowa 10:3🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
1 (W) KS Rackets Bogatynia             1,0     2,5 2,0   4,5   10
2 (D) LZS TS Zaręba II 0,0             3,0 0,0 1,0 2,0       6
3 (W) LZS Włosień I   2,5           3,5     1,5     2,5 10
4 (D) UKS TS Sparta Lubań   4,5     0,0         1,0 3,5       9
5 (W) UKS Maraton Pisarzowice 2,0 4,5             1,5 2,0         10
6 (D) KS Top Spin Miłków     0,0     4,5     3,0   1,5   1,0   10
7 (W) LZS Święci Radostów 0,0     3,5           1,0 1,5       6
8 (D) LZS Włosień II     1,5           2,5 3,5 2,5       10
9 (W) LKS Proszowa     2,0             2,0 3,5   2,5   10
10 (D) KS Rackets Bogatynia     2,5           2,5 2,5 2,5       10
11 (W) LZS TS Zaręba II       4,5   3,5     0,0   2,0       10
12 (D) LZS Włosień I           2,5       1,5 2,5   3,5   10
13 (W) UKS TS Sparta Lubań                 1,0 1,0 3,0 2,0 2,0   9
14 (D) UKS Maraton Pisarzowice 1,0     2,5         2,5 1,5   2,5     10
15 (W) KS Top Spin Miłków 1,0         2,5     2,5 0,5 1,5 2,0     10
16 (D) LZS Święci Radostów           3,0     2,0 0,0 1,0 4,0     10
17 (W) LZS Włosień II 1,5       2,5         3,5     2,5   10
18 (D) LKS Proszowa     2,0           2,5 2,0     3,5   10
Razem 5,5 11,5 8,0 10,5 2,5 16,0 1,0 6,5 20,0 25,5 30,5 10,5 19,5 2,5 170
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 GAWROŃSKI Waldemar 1965 M 8977 15.09.2021 832
2 GRUSZKA Krzysztof 1974 M 8979 15.09.2021 834
3 HARDEL Marek 1990 M 8980 15.09.2021 835
4 IGNATIUK Arkadiusz 1992 M 8981 15.09.2021 836
5 KASPRZAK Regina 1964 K 8982 15.09.2021 837
6 KOSAL Maciej 1981 M 8983 15.09.2021 838
7 MARCHALEWICZ Wacław 1951 M 8987 15.09.2021 842
8 MIKIEL Waldemar 1960 M 8988 15.09.2021 843
9 MISKA Kamil 1988 M 8989 15.09.2021 844
10 MOTYKA Mariusz 1976 M 8990 15.09.2021 845
11 TROĆ Remigiusz 1976 M 8994 15.09.2021 849
12 WOJNAROWICZ Paweł 1989 M 8996 15.09.2021 851
13 ZAWODNIK Łukasz 1988 M 8998 15.09.2021 853
14 ŻUŁAWSKI Marcin 1979 M 9000 15.09.2021 855