Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: LZS TS Zaręba
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1983
Przynależność klubowa: LZS TS Zaręba
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 14:00 ⇨ 2021-10-07 18:00
2. LZS TS Zaręba II - LKS Proszowa 10:4
6   B FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
X SOLIŁO Marian
SUBOCZ Krzysztof
1:3 (7:11, 11:3, 4:11, 7:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 13:00
6. KTS Jelenia Góra III - LZS TS Zaręba II 6:10
6   B MISKA Kamil
MOTYKA Mariusz
X FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 6:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 14:00
12. KS Rackets Bogatynia - LZS TS Zaręba II 0:10
5   A KOZIEJ Dariusz
PODGÓRSKI Dariusz
W FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
0:3 (5:11, 8:11, 10:12) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 14:00 ⇨ 2021-11-08 17:30
17. LZS TS Zaręba II - LZS Włosień I 10:7
6   B FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
X OLECHNIK Dariusz
BATÓG Tomasz
3:1 (11:9, 12:14, 12:10, 11:9) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-19 17:30
22. UKS TS Sparta Lubań - LZS TS Zaręba II 9:9
6   B SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
X FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
1:3 (9:11, 10:12, 11:8, 10:12) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 14:00 ⇨ 2021-12-02 18:00
27. LZS TS Zaręba II - UKS Maraton Pisarzowice 10:1
5   A FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
W KOSAL Marek
MAŁECKI Dariusz
3:0 (11:5, 11:8, 12:10) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 14:00 ⇨ 2021-12-09 18:00
37. LZS TS Zaręba II - LZS Święci Radostów 10:8
5   A FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
W KOCIOŁEK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
3:1 (11:1, 8:11, 11:9, 11:8) ⇑
4JG | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
42. LZS Włosień II - LZS TS Zaręba II 1:10
5   A KONOPELSKI Józef
KORYTKOWSKI Tomasz
W FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
0:3 (10:12, 5:11, 6:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 14:00 ⇨ 2022-01-11 17:30
47. LKS Proszowa - LZS TS Zaręba II 3:10
5   A SUBOCZ Krzysztof
ŚLIWIŃSKI Rafał
W FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
3:0 (11:8, 11:4, 11:9) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-22 17:00
57. LZS TS Zaręba II - KS Rackets Bogatynia 10:4
5   A FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
W KOZIEJ Dariusz
SYLWESTRZAK Grzegorz
3:2 (6:11, 11:6, 11:7, 6:11, 11:6) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-03 17:30
62. LZS Włosień I - LZS TS Zaręba II 3:10
6   B OLECHNIK Dariusz
PASZKIEWICZ Wiesław
X FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇑
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 14:00 ⇨ 2022-03-09 17:30
67. LZS TS Zaręba II - UKS TS Sparta Lubań 6:10
5   A FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
W SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
2:3 (11:13, 11:6, 8:11, 12:10, 9:11) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 14:00
77. LZS TS Zaręba II - KS Top Spin Miłków 10:6
5   A FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
W CHOJNACKI Leszek
WAŁKUSKI Mirosław
2:3 (11:7, 10:12, 11:7, 11:13, 11:13) ⇓
4JG | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 14:00 ⇨ 2022-04-21 19:00
82. LZS Święci Radostów - LZS TS Zaręba II 10:5
5   A ŁAZAROWICZ Grzegorz
SZŁABOWICZ Piotr
W FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
3:0 (11:6, 11:9, 11:8) ⇓