IV liga Jelenia Góra
Runda: 2, Numer kolejki: 14
Data kolejki ligowej: 2022-03-12
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-12 14:00 66 KTS Jelenia Góra III - UKS Maraton Pisarzowice 10:3
1   A WOJNAROWICZ Paweł W ŚWIRAD Przemysław 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 1:0
2   B MOTYKA Mariusz X MAŁECKI Dariusz 3:1 (11:4, 11:8, 3:11, 11:7) 2:0
3   C GAWROŃSKI Waldemar Y CZERNECKI Piotr 1:3 (5:11, 11:5, 5:11, 5:11) 2:1
4   D IGNATIUK Arkadiusz Z KOSAL Marek 3:0 (11:4, 11:6, 11:2) 3:1
5   A IGNATIUK Arkadiusz
WOJNAROWICZ Paweł
W CZERNECKI Piotr
ŚWIRAD Przemysław
3:0 (13:11, 11:2, 11:6) 4:1
6   B MISKA Kamil
MOTYKA Mariusz
X KOSAL Marek
MAŁECKI Dariusz
3:2 (9:11, 11:6, 11:8, 11:13, 11:6) 5:1
7   A WOJNAROWICZ Paweł X MAŁECKI Dariusz 3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 11:6) 6:1
8   B MISKA Kamil W ŚWIRAD Przemysław 3:2 (11:8, 9:11, 11:6, 6:11, 11:8) 7:1
9   D IGNATIUK Arkadiusz Y CZERNECKI Piotr 3:0 (11:8, 11:5, 11:3) 8:1
10   C GAWROŃSKI Waldemar Z KOSAL Marek 2:3 (12:10, 11:8, 6:11, 6:11, 5:11) 8:2
11   A WOJNAROWICZ Paweł Y CZERNECKI Piotr 1:3 (9:11, 11:7, 11:13, 7:11) 8:3
12   C GAWROŃSKI Waldemar W ŚWIRAD Przemysław 3:0 (11:5, 11:5, 11:3) 9:3
13   B MISKA Kamil Z KOSAL Marek 3:2 (11:7, 6:11, 10:12, 11:7, 12:10) 10:3
2022-03-09 17:30 67 LZS TS Zaręba II - UKS TS Sparta Lubań 6:10
1   A ŚWIEŻAK Dawid W ŚCIEŻKA Łukasz 2:3 (7:11, 7:11, 11:8, 11:7, 7:11) 0:1
2   B ROK Tomasz X MAJCZAK Marek 3:1 (11:7, 9:11, 12:10, 11:5) 1:1
3   C FILAR Krzysztof Y SZKLANY Krystian 3:0 (11:4, 11:3, 11:9) 2:1
4   D ADAMCZUK Andrzej Z ZAWADZKI Roman 1:3 (8:11, 11:5, 6:11, 7:11) 2:2
5   A FILAR Krzysztof
ROK Tomasz
W SZKLANY Krystian
ŚCIEŻKA Łukasz
2:3 (11:13, 11:6, 8:11, 12:10, 9:11) 2:3
6   B ADAMCZUK Andrzej
ŚWIEŻAK Dawid
X MAJCZAK Marek
ZAWADZKI Roman
2:3 (6:11, 7:11, 12:10, 11:8, 10:12) 2:4
7   A ŚWIEŻAK Dawid X MAJCZAK Marek 3:2 (7:11, 13:11, 8:11, 11:7, 11:7) 3:4
8   B ROK Tomasz W ŚCIEŻKA Łukasz 3:2 (9:11, 11:8, 11:9, 6:11, 11:6) 4:4
9   D ADAMCZUK Andrzej Y SZKLANY Krystian 0:3 (9:11, 3:11, 9:11) 4:5
10   C FILAR Krzysztof Z ZAWADZKI Roman 2:3 (12:10, 4:11, 11:4, 5:11, 15:17) 4:6
11   A ŚWIEŻAK Dawid Y SZKLANY Krystian 2:3 (9:11, 11:9, 11:3, 8:11, 8:11) 4:7
12   C FILAR Krzysztof W ŚCIEŻKA Łukasz 2:3 (13:11, 8:11, 11:6, 8:11, 5:11) 4:8
13   B ROK Tomasz Z ZAWADZKI Roman 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) 4:9
14   D ADAMCZUK Andrzej X MAJCZAK Marek 3:1 (11:4, 12:10, 8:11, 11:6) 5:9
15   A ŚWIEŻAK Dawid Z ZAWADZKI Roman 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:8) 6:9
16   D ADAMCZUK Andrzej W ŚCIEŻKA Łukasz 2:3 (11:8, 8:11, 9:11, 11:3, 5:11) 6:10
2022-03-16 17:00 68 KS Rackets Bogatynia - LZS Włosień I 0:10
1   A SYLWESTRZAK Grzegorz W PASZKIEWICZ Wiesław 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 7:11) 0:1
2   B OGONOWSKI Sylwester X GAWRYLUK Tomasz 0:3 (10:12, 7:11, 4:11) 0:2
3   C KOZIEJ Dariusz Y OLECHNIK Dariusz 1:3 (7:11, 12:14, 11:7, 9:11) 0:3
4   D PODGÓRSKI Dariusz Z BUTRYM Dariusz 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 0:4
5   A KOZIEJ Dariusz
PODGÓRSKI Dariusz
W BUTRYM Dariusz
GAWRYLUK Tomasz
0:3 (7:11, 13:15, 8:11) 0:5
6   B OGONOWSKI Sylwester
SYLWESTRZAK Grzegorz
X OLECHNIK Dariusz
PASZKIEWICZ Wiesław
1:3 (5:11, 8:11, 11:6, 5:11) 0:6
7   A SYLWESTRZAK Grzegorz X GAWRYLUK Tomasz 1:3 (5:11, 11:7, 7:11, 10:12) 0:7
8   B OGONOWSKI Sylwester W PASZKIEWICZ Wiesław 0:3 (4:11, 9:11, 10:12) 0:8
9   D PODGÓRSKI Dariusz Y OLECHNIK Dariusz 1:3 (11:4, 6:11, 5:11, 8:11) 0:9
10   C KOZIEJ Dariusz Z BUTRYM Dariusz 0:3 (8:11, 3:11, 4:11) 0:10
2022-03-12 14:00 69 LKS Proszowa - KS Top Spin Miłków 2:10
1   A SUBOCZ Krzysztof W CHOJNACKI Leszek 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B GOŁUCKI Sławomir X MARZEWSKI Dariusz 2:3 (11:3, 9:11, 11:9, 1:11, 13:15) 0:2
3   C ŚLIWIŃSKI Edward Y DYMEK Paweł 1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 2:11) 0:3
4   D SOLIŁO Marian Z DYMEK Piotr 1:3 (11:5, 8:11, 9:11, 5:11) 0:4
5   A GOŁUCKI Sławomir
ŚLIWIŃSKI Edward
W CHOJNACKI Leszek
MARZEWSKI Dariusz
1:3 (10:12, 11:6, 6:11, 4:11) 0:5
6   B SOLIŁO Marian
SUBOCZ Krzysztof
X DYMEK Paweł
DYMEK Piotr
2:3 (5:11, 4:11, 12:10, 11:5, 6:11) 0:6
7   A SUBOCZ Krzysztof X MARZEWSKI Dariusz 1:3 (13:15, 10:12, 11:5, 9:11) 0:7
8   B GOŁUCKI Sławomir W CHOJNACKI Leszek 0:3 (8:11, 9:11, 2:11) 0:8
9   D SOLIŁO Marian Y DYMEK Paweł 3:0 (12:10, 11:7, 12:10) 1:8
10   C ŚLIWIŃSKI Edward Z DYMEK Piotr 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 1:9
11   A SUBOCZ Krzysztof Y DYMEK Paweł 3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 11:6) 2:9
12   C ŚLIWIŃSKI Edward W CHOJNACKI Leszek 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 2:10
2022-03-10 18:00 70 LZS Święci Radostów - LZS Włosień II 10:1
1   A SZŁABOWICZ Piotr W KONOPELSKI Józef 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) 1:0
2   B ŁAZAROWICZ Mariusz X GROCHALA Wiktor 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) 2:0
3   C KOCIOŁEK Piotr Y SZELIGA Tomasz 3:0 (11:5, 13:11, 11:4) 3:0
4   D BOSAK Piotr Z DZIERLA Zdzisław 3:1 (11:3, 11:4, 10:12, 11:3) 4:0
5   A BOSAK Piotr
SZŁABOWICZ Piotr
W KONOPELSKI Józef
SZELIGA Tomasz
1:3 (3:11, 7:11, 11:3, 9:11) 4:1
6   B KOCIOŁEK Piotr
ŁAZAROWICZ Mariusz
X DZIERLA Zdzisław
GROCHALA Wiktor
3:0 (11:6, 11:4, 11:9) 5:1
7   A SZŁABOWICZ Piotr X GROCHALA Wiktor 3:1 (11:0, 11:6, 8:11, 11:6) 6:1
8   B ŁAZAROWICZ Mariusz W KONOPELSKI Józef 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 7:1
9   D BOSAK Piotr Y SZELIGA Tomasz 3:2 (6:11, 8:11, 11:7, 11:7, 13:11) 8:1
10   C KOCIOŁEK Piotr Z DZIERLA Zdzisław 3:1 (11:8, 12:10, 10:12, 13:11) 9:1
11   A SZŁABOWICZ Piotr Y SZELIGA Tomasz 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) 10:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18