WZSN Start Wrocław (M)
Klub: WZSN Start Wrocław
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
CEKiRON, ul. Ks. Marcina Lutra 2-8 (dawniej ul. Wejherowska 28), 54-239 Wrocław
Sprzęt: Andro, 4 stoły DONIC, 1 BUTTERFLY
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Lemański (tel. 501 361 929)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 KAMIŃSKI Andrzej 1955 M 10634 07.10.2021 1159 15.10.2021
2 KAZIENKO Janina 1995 K 10635 07.10.2021 1160 15.10.2021
3 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 K 10636 07.10.2021 1161 15.10.2021
4 LEMAŃSKI Bogdan 1972 M 10637 07.10.2021 1162 15.10.2021
5 NOWOSADA Dariusz 1972 M 10638 07.10.2021 1163 15.10.2021
6 STASZAK Daniel 1982 M 10639 07.10.2021 1164 15.10.2021
7 WRZASK Zbigniew 1958 M 10640 07.10.2021 1165 15.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6WR 1/1 2021-10-09 10:00 MKS Wolavia Wołów III - WZSN Start Wrocław 0:10🏓 ⇑
2 6WR 1/2 2021-10-23 10:00 WZSN Start Wrocław - KS AZS AWF Wrocław 8:10🏓 ⇓
3 6WR 1/3 2021-10-28 16:30 MKS Rokita Brzeg Dolny II - WZSN Start Wrocław 9:9🏓 ⇔
4 6WR 1/4 2021-11-15 18:00 WZSN Start Wrocław - MGLKS Odra Oława 4:10🏓 ⇓
5 6WR 1/5 2021-11-22 18:00 WZSN Start Wrocław - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 10:1🏓 ⇑
6 6WR 1/6 2021-12-02 17:00 UKS Lider Milicz II - WZSN Start Wrocław 2:10🏓 ⇑
7 6WR 1/7 2021-12-08 18:00 WZSN Start Wrocław - ULKS Ciechów III 8:10🏓 ⇓
8 6WR 1/8 2021-12-11 10:00 WKN Świt Wrocław II - WZSN Start Wrocław 5:10🏓 ⇑
9 6WR 1/9 2021-12-18 10:00 WZSN Start Wrocław - LKS Odra Głoska III 4:10🏓 ⇓
10 6WR 1/10 2022-01-15 10:00 KU AZS UE Wrocław IV - WZSN Start Wrocław 10:7🏓 ⇓
11 6WR 1/11 2022-01-22 10:00 WZSN Start Wrocław - UKS Orzeł Prusice II 10:4🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) MKS Wolavia Wołów III 2,5 2,5   2,5     2,5 10
2 (D) KS AZS AWF Wrocław 4,5     2,5 0,0   1,0 8
3 (W) MKS Rokita Brzeg Dolny II 4,5     2,5   2,0 0,0 9
4 (D) MGLKS Odra Oława 3,0     0,0   1,0 0,0 4
5 (D) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 3,5     2,5   1,5 2,5 10
6 (W) UKS Lider Milicz II 3,5     2,5   2,5 1,5 10
7 (D) ULKS Ciechów III 4,5     1,5   1,5 0,5 8
8 (W) WKN Świt Wrocław II 4,5   2,0 1,5   2,0   10
9 (D) LKS Odra Głoska III 3,0   0,0 0,0   1,0   4
10 (W) KU AZS UE Wrocław IV 4,5     2,5 0,0   0,0 7
11 (D) UKS Orzeł Prusice II 3,5   1,0 2,5   3,0   10
Razem 41,5 2,5 3,0 20,5 0,0 14,5 8,0 90
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 KAMIŃSKI Andrzej 1955 M 10634 07.10.2021 1159
2 KAZIENKO Janina 1995 K 10635 07.10.2021 1160
3 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 K 10636 07.10.2021 1161
4 LEMAŃSKI Bogdan 1972 M 10637 07.10.2021 1162
5 NOWOSADA Dariusz 1972 M 10638 07.10.2021 1163
6 STASZAK Daniel 1982 M 10639 07.10.2021 1164
7 WRZASK Zbigniew 1958 M 10640 07.10.2021 1165