WZSN Start Wrocław (M)
Klub: WZSN Start Wrocław
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
CEKiRON, ul. Ks. Marcina Lutra 2-8 (dawniej ul. Wejherowska 28), 54-239 Wrocław
Sprzęt: Andro, 4 stoły DONIC, 1 BUTTERFLY
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Lemański (tel. 501 361 929)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 KAMIŃSKI Andrzej 1955 M 10634 07.10.2021 1159 15.10.2021
2 KAZIENKO Janina 1995 K 10635 07.10.2021 1160 15.10.2021
3 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 K 10636 07.10.2021 1161 15.10.2021
4 LEMAŃSKI Bogdan 1972 M 10637 07.10.2021 1162 15.10.2021
5 NOWOSADA Dariusz 1972 M 10638 07.10.2021 1163 15.10.2021
6 STASZAK Daniel 1982 M 10639 07.10.2021 1164 15.10.2021
7 WRZASK Zbigniew 1958 M 10640 07.10.2021 1165 15.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6WR 1/1 2021-10-09 10:00 MKS Wolavia Wołów III - WZSN Start Wrocław 0:10🏓 ⇑
2 6WR 1/2 2021-10-23 10:00 WZSN Start Wrocław - KS AZS AWF Wrocław 8:10🏓 ⇓
3 6WR 1/3 2021-10-28 16:30 MKS Rokita Brzeg Dolny II - WZSN Start Wrocław 9:9🏓 ⇔
4 6WR 1/4 2021-11-15 18:00 WZSN Start Wrocław - MGLKS Odra Oława 4:10🏓 ⇓
5 6WR 1/5 2021-11-22 18:00 WZSN Start Wrocław - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 10:1🏓 ⇑
6 6WR 1/6 2021-12-02 17:00 UKS Lider Milicz II - WZSN Start Wrocław 2:10🏓 ⇑
7 6WR 1/7 2021-12-08 18:00 WZSN Start Wrocław - ULKS Ciechów III 8:10🏓 ⇓
8 6WR 1/8 2021-12-11 10:00 WKN Świt Wrocław II - WZSN Start Wrocław 5:10🏓 ⇑
9 6WR 1/9 2021-12-18 10:00 WZSN Start Wrocław - LKS Odra Głoska III 4:10🏓 ⇓
10 6WR 1/10 2022-01-15 10:00 KU AZS UE Wrocław IV - WZSN Start Wrocław 10:7🏓 ⇓
11 6WR 1/11 2022-01-22 10:00 WZSN Start Wrocław - UKS Orzeł Prusice II 10:4🏓 ⇑
12 6WR 2/12 2022-02-19 10:00 WZSN Start Wrocław - UKS Lider Milicz II 10:4🏓 ⇑
13 6WR 2/13 2022-03-02 18:00 UKS Orzeł Prusice II - WZSN Start Wrocław 8:10🏓 ⇑
14 6WR 2/14 2022-03-30 18:00 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - WZSN Start Wrocław 8:10🏓 ⇑
15 6WR 2/15 2022-04-27 18:00 WZSN Start Wrocław - MKS Wolavia Wołów III 6:10🏓 ⇓
16 6WR 2/16 2022-05-14 10:00 KS AZS AWF Wrocław - WZSN Start Wrocław 10:6🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) MKS Wolavia Wołów III 2,5 2,5   2,5     2,5 10
2 (D) KS AZS AWF Wrocław 4,5     2,5 0,0   1,0 8
3 (W) MKS Rokita Brzeg Dolny II 4,5     2,5   2,0 0,0 9
4 (D) MGLKS Odra Oława 3,0     0,0   1,0 0,0 4
5 (D) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 3,5     2,5   1,5 2,5 10
6 (W) UKS Lider Milicz II 3,5     2,5   2,5 1,5 10
7 (D) ULKS Ciechów III 4,5     1,5   1,5 0,5 8
8 (W) WKN Świt Wrocław II 4,5   2,0 1,5   2,0   10
9 (D) LKS Odra Głoska III 3,0   0,0 0,0   1,0   4
10 (W) KU AZS UE Wrocław IV 4,5     2,5 0,0   0,0 7
11 (D) UKS Orzeł Prusice II 3,5   1,0 2,5   3,0   10
12 (D) UKS Lider Milicz II 3,0 1,0       3,5 2,5 10
13 (W) UKS Orzeł Prusice II 4,5 1,0 2,0       2,5 10
14 (W) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 4,5 3,0 0,0       2,5 10
15 (D) MKS Wolavia Wołów III 4,5 1,0 0,0       0,5 6
16 (W) KS AZS AWF Wrocław 2,5 0,0       2,0 1,5 6
Razem 60,5 8,5 5,0 20,5 0,0 20,0 17,5 132
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 KAMIŃSKI Andrzej 1955 M 10634 07.10.2021 1159
2 KAZIENKO Janina 1995 K 10635 07.10.2021 1160
3 KOPACZYŃSKA Jolanta 1959 K 10636 07.10.2021 1161
4 LEMAŃSKI Bogdan 1972 M 10637 07.10.2021 1162
5 NOWOSADA Dariusz 1972 M 10638 07.10.2021 1163
6 STASZAK Daniel 1982 M 10639 07.10.2021 1164
7 WRZASK Zbigniew 1958 M 10640 07.10.2021 1165