VI liga Wrocław => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2021-10-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-07 18:00 1 MKS Rokita Brzeg Dolny II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 10:3
1   A BAZYLEWSKA Zuzanna W MRUK Jan 3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:8) 1:0
2   B CHRĄCHOL Marika X KŁUSEK Jacek 3:2 (9:11, 11:2, 8:11, 11:6, 11:6) 2:0
3   C SMOLAREK Lena Y BOGUSZ Michał 3:1 (7:11, 11:9, 11:6, 11:6) 3:0
4   D PUŁECKA Gabriela Z BOGUSZ Krzysztof 3:0 (13:11, 11:3, 11:6) 4:0
5   A PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
W KŁUSEK Jacek
ZAWADA Wojciech
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 5:0
6   B BAZYLEWSKA Zuzanna
CHRĄCHOL Marika
X BOGUSZ Krzysztof
BOGUSZ Michał
3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 6:0
7   A BAZYLEWSKA Zuzanna X KŁUSEK Jacek 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 7:0
8   B CHRĄCHOL Marika W MRUK Jan 1:3 (6:11, 8:11, 11:8, 8:11) 7:1
9   D SOWA Sebastian Y BOGUSZ Michał 3:0 (11:6, 13:11, 11:9) 8:1
10   C SMOLAREK Lena Z BOGUSZ Krzysztof 3:1 (11:7, 11:6, 6:11, 11:6) 9:1
11   A BAZYLEWSKA Zuzanna Y BOGUSZ Michał 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 9:11) 9:2
12   C SMOLAREK Lena W MRUK Jan 0:3 (11:13, 6:11, 11:13) 9:3
13   B CHRĄCHOL Marika Z BOGUSZ Krzysztof 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 10:3
2021-10-15 19:00 2 KS AZS AWF Wrocław - MGLKS Odra Oława 8:10
1   A BAJOR Patryk W SOLSKI Tomasz 3:2 (4:11, 11:8, 11:6, 7:11, 11:3) 1:0
2   B DOLATA Paweł X PRZYGODA Michał 3:1 (11:1, 8:11, 12:10, 12:10) 2:0
3   C LENCKI Bogdan Y ŁASTOWSKI Grzegorz 3:1 (8:11, 11:4, 11:9, 11:9) 3:0
4   D ANTMAN Grzegorz Z MUSZKIETA Tomasz 1:3 (6:11, 5:11, 14:12, 9:11) 3:1
5   A BAJOR Patryk
DOLATA Paweł
W ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 13:15) 3:2
6   B LENCKI Bogdan
ANTMAN Grzegorz
X PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
0:3 (8:11, 10:12, 13:15) 3:3
7   A BAJOR Patryk X PRZYGODA Michał 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 4:3
8   B DOLATA Paweł W SOLSKI Tomasz 0:3 (3:11, 2:11, 8:11) 4:4
9   D ANTMAN Grzegorz Y ŁASTOWSKI Grzegorz 1:3 (13:15, 11:9, 9:11, 4:11) 4:5
10   C LENCKI Bogdan Z MUSZKIETA Tomasz 2:3 (13:11, 11:7, 9:11, 9:11, 8:11) 4:6
11   A BAJOR Patryk Y ŁASTOWSKI Grzegorz 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 5:6
12   C LENCKI Bogdan W SOLSKI Tomasz 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 5:11) 5:7
13   B DOLATA Paweł Z MUSZKIETA Tomasz 0:3 (10:12, 2:11, 5:11) 5:8
14   D ANTMAN Grzegorz X PRZYGODA Michał 3:0 (13:11, 11:9, 11:8) 6:8
15   A BAJOR Patryk Z MUSZKIETA Tomasz 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:6) 7:8
16   D ANTMAN Grzegorz W SOLSKI Tomasz 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 7:9
17   B DOLATA Paweł Y ŁASTOWSKI Grzegorz 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) 8:9
18   C LENCKI Bogdan X PRZYGODA Michał 1:3 (5:11, 8:11, 11:9, 11:13) 8:10
2021-10-09 10:00 3 MKS Wolavia Wołów III - WZSN Start Wrocław 0:10
1   A WILK Anatol W KAZIENKO Janina 1:3 (8:11, 8:11, 14:12, 4:11) 0:1
2   B WOJTYŁA Maja X WRZASK Zbigniew 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) 0:2
3   C SKAWIŃSKA Liwia Y LEMAŃSKI Bogdan 0:3 (11:13, 3:11, 9:11) 0:3
4   D PIOTROWSKI Lucjan Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (2:11, 3:11, 1:11) 0:4
5   A PIOTROWSKI Lucjan
WILK Anatol
W KAMIŃSKI Andrzej
LEMAŃSKI Bogdan
0:3 (2:11, 2:11, 2:11) 0:5
6   B WOJTYŁA Maja
SKAWIŃSKA Liwia
X KAZIENKO Janina
WRZASK Zbigniew
0:3 (10:12, 8:11, 7:11) 0:6
7   A WILK Anatol X WRZASK Zbigniew 0:3 (1:11, 5:11, 9:11) 0:7
8   B WOJTYŁA Maja W KAZIENKO Janina 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 0:8
9   D STOLARZ Hanna Y LEMAŃSKI Bogdan 0:3 (7:11, 1:11, 5:11) 0:9
10   C SKAWIŃSKA Liwia Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 0:10
2021-10-09 10:00 4 UKS Orzeł Prusice II - UKS Lider Milicz II 10:8
1   A BIELECKI Damian W WALEŃSKI Michał 1:3 (11:7, 8:11, 9:11, 6:11) 0:1
2   B ŚLUSARCZYŃSKI Maciej X ŻMIJEWSKI Cezary 1:3 (6:11, 11:7, 6:11, 6:11) 0:2
3   C HRYCAK Zbigniew Y DZIUBA Kamil 2:3 (11:6, 11:7, 8:11, 9:11, 10:12) 0:3
4   D KITA Tomasz Z SKIBA Marcel 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 1:3
5   A BIELECKI Damian
KITA Tomasz
W DZIUBA Kamil
SKIBA Marcel
3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:6) 2:3
6   B HRYCAK Zbigniew
ŚLUSARCZYŃSKI Maciej
X WALEŃSKI Michał
ŻMIJEWSKI Cezary
0:3 (7:11, 8:11, 6:11) 2:4
7   A BIELECKI Damian X ŻMIJEWSKI Cezary 3:1 (11:7, 11:8, 6:11, 11:7) 3:4
8   B ŚLUSARCZYŃSKI Maciej W WALEŃSKI Michał 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 3:5
9   D KITA Tomasz Y DZIUBA Kamil 1:3 (11:7, 8:11, 6:11, 9:11) 3:6
10   C HRYCAK Zbigniew Z SKIBA Marcel 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 4:6
11   A BIELECKI Damian Y DZIUBA Kamil 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 5:6
12   C HRYCAK Zbigniew W WALEŃSKI Michał 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 6:6
13   B ŚLUSARCZYŃSKI Maciej Z SKIBA Marcel 3:2 (11:5, 6:11, 11:6, 7:11, 11:7) 7:6
14   D KITA Tomasz X ŻMIJEWSKI Cezary 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) 8:6
15   A BIELECKI Damian Z SKIBA Marcel 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 9:6
16   D KITA Tomasz W WALEŃSKI Michał 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 6:11) 9:7
17   B ŚLUSARCZYŃSKI Maciej Y DZIUBA Kamil 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 9:8
18   C HRYCAK Zbigniew X ŻMIJEWSKI Cezary 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 10:8
2021-10-09 10:00 5 KU AZS UE Wrocław IV - ULKS Ciechów III 8:10
1   A GROCHOLSKI Miłosz W ANTOSIK Ireneusz 1:3 (9:11, 12:10, 11:13, 8:11) 0:1
2   B BARTOSZKO Nicol X PYTKOWSKI Paweł 0:3 (7:11, 6:11, 1:11) 0:2
3   C FLIS Antoni Y MĘKARSKI Bartosz 1:3 (3:11, 12:10, 7:11, 3:11) 0:3
4   D HEINKE Tymoteusz Z HAŁAJ Oliwia 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) 1:3
5   A FLIS Antoni
HEINKE Tymoteusz
W MĘKARSKI Bartosz
PYTKOWSKI Paweł
0:3 (4:11, 2:11, 6:11) 1:4
6   B BARTOSZKO Nicol
GROCHOLSKI Miłosz
X ANTOSIK Ireneusz
HAŁAJ Oliwia
1:3 (6:11, 11:4, 4:11, 7:11) 1:5
7   A GROCHOLSKI Miłosz X PYTKOWSKI Paweł 3:1 (11:9, 9:11, 12:10, 12:10) 2:5
8   B BARTOSZKO Nicol W ANTOSIK Ireneusz 0:3 (4:11, 4:11, 9:11) 2:6
9   D HEINKE Tymoteusz Y MĘKARSKI Bartosz 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) 3:6
10   C FLIS Antoni Z HAŁAJ Oliwia 3:2 (11:6, 10:12, 8:11, 11:5, 11:7) 4:6
11   A GROCHOLSKI Miłosz Y MĘKARSKI Bartosz 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 4:7
12   C ZAJĄC Zofia W TOMKOWICZ Igor 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 5:7
13   B BARTOSZKO Nicol Z HAŁAJ Oliwia 3:0 (11:1, 11:5, 11:6) 6:7
14   D HEINKE Tymoteusz X PYTKOWSKI Paweł 2:3 (11:9, 12:10, 3:11, 9:11, 9:11) 6:8
15   A GROCHOLSKI Miłosz Z HAŁAJ Oliwia 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) 7:8
16   D HEINKE Tymoteusz W TOMKOWICZ Igor 3:0 (11:4, 11:3, 11:5) 8:8
17   B BARTOSZKO Nicol Y MĘKARSKI Bartosz 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 7:11) 8:9
18   C ZAJĄC Zofia X PYTKOWSKI Paweł 0:3 (3:11, 3:11, 3:11) 8:10
2021-10-09 12:00 6 LKS Odra Głoska III - WKN Świt Wrocław II 7:10
1   A STANIOWSKI Stanisław W CIEŚLAK Andrzej 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) 1:0
2   B PRZELICKI Wiktor X TWOREK Mirosław 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 1:1
3   C KAPITAN Fabian Y OSMAN Janusz 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) 1:2
4   D JARZĄBEK Mikołaj Z ZIĘBA Michał 3:0 (11:2, 11:0, 11:5) 2:2
5   A JARZĄBEK Mikołaj
STANIOWSKI Stanisław
W CIEŚLAK Andrzej
OSMAN Janusz
3:2 (11:9, 11:8, 10:12, 9:11, 11:5) 3:2
6   B KAPITAN Fabian
PRZELICKI Wiktor
X TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 3:3
7   A STANIOWSKI Stanisław X TWOREK Mirosław 3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 11:6) 4:3
8   B PRZELICKI Wiktor W CIEŚLAK Andrzej 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 4:4
9   D JARZĄBEK Mikołaj Y OSMAN Janusz 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 4:5
10   C KAPITAN Fabian Z ZIĘBA Michał 0:3 (3:11, 2:11, 3:11) 4:6
11   A STANIOWSKI Stanisław Y OSMAN Janusz 3:2 (11:9, 10:12, 11:8, 9:11, 13:11) 5:6
12   C KAPITAN Fabian W CIEŚLAK Andrzej 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 5:7
13   B PRZELICKI Wiktor Z ZIĘBA Michał 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) 5:8
14   D JARZĄBEK Mikołaj X TWOREK Mirosław 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) 6:8
15   A STANIOWSKI Stanisław Z ZIĘBA Michał 3:2 (11:8, 9:11, 12:10, 9:11, 12:10) 7:8
16   D JARZĄBEK Mikołaj W CIEŚLAK Andrzej 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 8:11) 7:9
17   B PRZELICKI Wiktor Y OSMAN Janusz 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 7:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16