MGLKS Odra Oława (M)
Klub: MGLKS Odra Oława
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
SP nr 8, 55-200 Oława, ul. Iwaszkiewicza 11
Sprzęt: TIBHAR Basic 40+, 4 x Donic WALDNER 25
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Łastowski Grzegorz (e-mail grzegorz.lastowski@wp.pl, tel. 608 133 412)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6WR 1/1 2021-10-15 19:00 KS AZS AWF Wrocław - MGLKS Odra Oława 8:10🏓 ⇑
2 6WR 1/2 2021-10-23 10:00 MGLKS Odra Oława - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:4🏓 ⇑
3 6WR 1/3 2021-10-30 10:00 MGLKS Odra Oława - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 10:2🏓 ⇑
4 6WR 1/4 2021-11-15 18:00 WZSN Start Wrocław - MGLKS Odra Oława 4:10🏓 ⇑
5 6WR 1/5 2021-11-20 10:00 MGLKS Odra Oława - UKS Lider Milicz II 10:1🏓 ⇑
6 6WR 1/6 2021-11-27 10:00 ULKS Ciechów III - MGLKS Odra Oława 7:10🏓 ⇑
7 6WR 1/7 2021-12-04 09:00 MGLKS Odra Oława - WKN Świt Wrocław II 10:2🏓 ⇑
8 6WR 1/8 2021-12-12 14:00 LKS Odra Głoska III - MGLKS Odra Oława 10:6🏓 ⇓
9 6WR 1/9 2021-12-20 18:00 MGLKS Odra Oława - KU AZS UE Wrocław IV 10:4🏓 ⇑
10 6WR 1/10 2022-01-15 10:00 UKS Orzeł Prusice II - MGLKS Odra Oława 2:10🏓 ⇑
11 6WR 1/11 2022-01-22 10:00 MGLKS Odra Oława - MKS Wolavia Wołów III 10:3🏓 ⇑
12 6WR 2/12 2022-02-19 10:00 MKS Rokita Brzeg Dolny II - MGLKS Odra Oława 6:10🏓 ⇑
13 6WR 2/13 2022-02-26 10:00 KU AZS UE Wrocław IV - MGLKS Odra Oława 7:10🏓 ⇑
14 6WR 2/14 2022-03-26 10:00 MGLKS Odra Oława - ULKS Ciechów III 10:4🏓 ⇑
15 6WR 2/15 2022-04-23 10:00 WKN Świt Wrocław II - MGLKS Odra Oława 0:10🏓 ⇑
16 6WR 2/16 2022-05-14 09:00 MGLKS Odra Oława - LKS Odra Głoska III 2:10🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
ŁG
2
MM
3
MF
4
MT
5
PM
6
ST
7
WR
1 (W) KS AZS AWF Wrocław 1,5     3,5 1,5 3,5   10
2 (D) MKS Rokita Brzeg Dolny II 2,5   0,5 3,5 1,5   2,0 10
3 (D) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 3,5     3,5 0,5 2,5   10
4 (W) WZSN Start Wrocław 0,5     3,5 2,5 1,5 2,0 10
5 (D) UKS Lider Milicz II 1,5     3,5 1,5 1,5 2,0 10
6 (W) ULKS Ciechów III 0,0     2,0 1,5 4,5 2,0 10
7 (D) WKN Świt Wrocław II 0,5     3,5 2,5 1,5 2,0 10
8 (W) LKS Odra Głoska III 0,0     2,0 0,0 3,0 1,0 6
9 (D) KU AZS UE Wrocław IV 0,0     2,0 2,5 2,5 3,0 10
10 (W) UKS Orzeł Prusice II 2,5   2,5 2,5 1,5 1,0   10
11 (D) MKS Wolavia Wołów III 2,0   2,5 0,0   2,5 3,0 10
12 (W) MKS Rokita Brzeg Dolny II     1,0 3,0 0,5 4,5 1,0 10
13 (W) KU AZS UE Wrocław IV 0,0     4,0 0,0 3,0 3,0 10
14 (D) ULKS Ciechów III 0,0     3,5 1,5 3,5 1,5 10
15 (W) WKN Świt Wrocław II 2,5     2,5 2,5 2,5   10
16 (D) LKS Odra Głoska III   0,0   1,0 0,0 1,0 0,0 2
Razem 17,0 0,0 6,5 43,5 20,0 38,5 22,5 148
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 ŁASTOWSKI Grzegorz 1968 M 9493 20.09.2021 936
2 MICHALAK Mirosław 1979 M 9494 20.09.2021 937
3 MICHNIACKI Franciszek 2005 M 9489 20.09.2021 932
4 MUSZKIETA Tomasz 1993 M 9495 20.09.2021 938
5 PRZYGODA Michał 2006 M 9491 20.09.2021 934
6 SOLSKI Tomasz 1975 M 9496 20.09.2021 939
7 WATEHA Robert 1967 M 9497 20.09.2021 940