VI liga Wrocław => Grupa I
Runda: 2, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2022-02-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-03-12 10:00 70 ULKS Ciechów III - WKN Świt Wrocław II 0:10 WO
1   A HACZKIEWICZ Łukasz W DOBRZAŃSKI Jakub 3:1 (8:11, 11:3, 11:2, 11:3) 1:0
2   B KRZYMIŃSKI Wiesław X WIERZBICKI Michał 3:2 (11:7, 9:11, 11:8, 7:11, 11:9) 2:0
3   C ANTOSIK Ireneusz Y ZIĘBA Michał 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 3:0
4   D MĘKARSKI Bartosz Z TWOREK Mirosław 2:3 (11:7, 8:11, 11:7, 9:11, 5:11) 3:1
5   A MĘKARSKI Bartosz
HACZKIEWICZ Łukasz
W TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
3:0 (13:11, 12:10, 11:5) 4:1
6   B ANTOSIK Ireneusz
KRZYMIŃSKI Wiesław
X WIERZBICKI Michał
DOBRZAŃSKI Jakub
3:0 (11:8, 12:10, 11:7) 5:1
7   A HACZKIEWICZ Łukasz X WIERZBICKI Michał 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) 6:1
8   B KRZYMIŃSKI Wiesław W DOBRZAŃSKI Jakub 1:3 (6:11, 11:7, 8:11, 7:11) 6:2
9   D MĘKARSKI Bartosz Y ZIĘBA Michał 1:3 (5:11, 16:14, 10:12, 3:11) 6:3
10   C ANTOSIK Ireneusz Z TWOREK Mirosław 3:2 (11:6, 7:11, 0:11, 12:10, 13:11) 7:3
11   A HACZKIEWICZ Łukasz Y ZIĘBA Michał 3:0 (11:8, 12:10, 11:7) 8:3
12   C ANTOSIK Ireneusz W DOBRZAŃSKI Jakub 3:1 (11:9, 7:11, 11:5, 11:6) 9:3
13   B KRZYMIŃSKI Wiesław Z TWOREK Mirosław 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 9:4
14   D MĘKARSKI Bartosz X WIERZBICKI Michał 3:0 (13:11, 11:5, 11:2) 10:4
2022-02-26 10:00 71 KU AZS UE Wrocław IV - MGLKS Odra Oława 7:10
1   A BARTOSZKO Natalia W MUSZKIETA Tomasz 1:3 (7:11, 7:11, 11:5, 7:11) 0:1
2   B GROCHOLSKI Miłosz X PRZYGODA Michał 3:1 (11:4, 6:11, 11:5, 12:10) 1:1
3   C BARTOSZKO Nicol Y WATEHA Robert 1:3 (11:9, 3:11, 1:11, 1:11) 1:2
4   D ZAJĄC Hanna Z SOLSKI Tomasz 3:2 (11:5, 11:5, 6:11, 7:11, 12:10) 2:2
5   A BARTOSZKO Natalia
GROCHOLSKI Miłosz
W PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
3:2 (11:9, 11:4, 9:11, 6:11, 12:10) 3:2
6   B BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
X ŁASTOWSKI Grzegorz
WATEHA Robert
3:1 (8:11, 11:7, 11:4, 12:10) 4:2
7   A BARTOSZKO Natalia X PRZYGODA Michał 3:1 (11:7, 12:10, 5:11, 13:11) 5:2
8   B GROCHOLSKI Miłosz W MUSZKIETA Tomasz 0:3 (4:11, 11:13, 5:11) 5:3
9   D ZAJĄC Hanna Y WATEHA Robert 3:1 (13:11, 11:5, 8:11, 12:10) 6:3
10   C BARTOSZKO Nicol Z SOLSKI Tomasz 0:3 (4:11, 12:14, 6:11) 6:4
11   A BARTOSZKO Natalia Y WATEHA Robert 1:3 (11:7, 6:11, 7:11, 6:11) 6:5
12   C BARTOSZKO Nicol W MUSZKIETA Tomasz 0:3 (5:11, 3:11, 9:11) 6:6
13   B GROCHOLSKI Miłosz Z SOLSKI Tomasz 2:3 (6:11, 12:10, 13:11, 4:11, 4:11) 6:7
14   D ZAJĄC Hanna X ŁASTOWSKI Grzegorz 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) 7:7
15   A BARTOSZKO Natalia Z SOLSKI Tomasz 0:3 (9:11, 3:11, 1:11) 7:8
16   D ZAJĄC Hanna W MUSZKIETA Tomasz 1:3 (11:4, 5:11, 8:11, 9:11) 7:9
17   B GROCHOLSKI Miłosz Y WATEHA Robert 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) 7:10
2022-02-26 10:00 72 LKS Odra Głoska III - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:1
1   A OSTOJA-SOLECKI Jakub W SMOLAREK Lena 3:0 (12:10, 11:7, 11:9) 1:0
2   B STANIOWSKI Stanisław X CHRĄCHOL Marika 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 2:0
3   C TRYBAŁA Szymon Y PUŁECKA Gabriela 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) 3:0
4   D STANIOWSKI Dawid Z BAZYLEWSKA Zuzanna 2:3 (8:11, 11:9, 5:11, 11:6, 9:11) 3:1
5   A OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
W MOLIŃSKI Jakub
SOWA Sebastian
3:1 (11:9, 9:11, 12:10, 11:8) 4:1
6   B STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
X PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 5:1
7   A OSTOJA-SOLECKI Jakub X CHRĄCHOL Marika 3:0 (11:6, 12:10, 11:8) 6:1
8   B STANIOWSKI Stanisław W SMOLAREK Lena 3:1 (11:6, 11:5, 10:12, 11:7) 7:1
9   D STANIOWSKI Dawid Y PUŁECKA Gabriela 3:1 (14:12, 11:5, 11:13, 11:9) 8:1
10   C TRYBAŁA Szymon Z BAZYLEWSKA Zuzanna 3:1 (3:11, 11:7, 11:6, 11:8) 9:1
11   A OSTOJA-SOLECKI Jakub Y MOLIŃSKI Jakub 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 10:1
12 | 13 | 14 | 15 | 16