VI liga Wrocław => Grupa I
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2022-05-14
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-05-14 10:00 79 KU AZS UE Wrocław IV - WKN Świt Wrocław II 9:9
1   A BARTOSZKO Natalia W DOBRZAŃSKI Jakub 3:1 (13:11, 3:11, 11:6, 11:8) 1:0
2   B BARTOSZKO Nicol X WIERZBICKI Michał 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 7:11, 8:11) 1:1
3   C FLIS Antoni Y ZIĘBA Michał 0:3 (3:11, 6:11, 6:11) 1:2
4   D ZAJĄC Hanna Z TWOREK Mirosław 3:2 (11:8, 12:14, 6:11, 11:6, 11:2) 2:2
5   A FLIS Antoni
ZAJĄC Hanna
W TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
3:2 (11:7, 11:7, 5:11, 7:11, 11:6) 3:2
6   B BARTOSZKO Natalia
BARTOSZKO Nicol
X WIERZBICKI Michał
DOBRZAŃSKI Jakub
0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 3:3
7   A BARTOSZKO Natalia X WIERZBICKI Michał 3:0 (11:3, 11:7, 11:7) 4:3
8   B BARTOSZKO Nicol W DOBRZAŃSKI Jakub 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) 4:4
9   D ZAJĄC Hanna Y ZIĘBA Michał 3:0 (12:10, 11:7, 11:7) 5:4
10   C FLIS Antoni Z TWOREK Mirosław 2:3 (11:8, 6:11, 11:9, 9:11, 6:11) 5:5
11   A BARTOSZKO Natalia Y ZIĘBA Michał 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 14:12) 6:5
12   C FLIS Antoni W DOBRZAŃSKI Jakub 2:3 (10:12, 12:10, 6:11, 11:5, 7:11) 6:6
13   B BARTOSZKO Nicol Z TWOREK Mirosław 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 6:7
14   D ZAJĄC Hanna X WIERZBICKI Michał 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 7:7
15   A BARTOSZKO Natalia Z TWOREK Mirosław 3:0 (11:8, 11:9, 11:4) 8:7
16   D ZAJĄC Hanna W DOBRZAŃSKI Jakub 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) 9:7
17   B BARTOSZKO Nicol Y ZIĘBA Michał 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) 9:8
18   C FLIS Antoni X WIERZBICKI Michał 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) 9:9
2022-05-14 10:00 80 ULKS Ciechów III - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:3
1   A KACZMAREK Kamil W SOWA Sebastian 3:1 (11:8, 11:8, 2:11, 11:9) 1:0
2   B HACZKIEWICZ Łukasz X SMOLAREK Lena 3:0 (13:11, 11:6, 11:8) 2:0
3   C OGRODOWCZYK Paweł Y PUŁECKA Gabriela 3:1 (6:11, 11:6, 11:7, 13:11) 3:0
4   D GĄSIOROWSKI Wiktor Z CHRĄCHOL Marika 3:2 (11:5, 5:11, 11:7, 8:11, 11:9) 4:0
5   A HACZKIEWICZ Łukasz
KACZMAREK Kamil
W MOLIŃSKI Jakub
SOWA Sebastian
3:0 (13:11, 11:6, 11:7) 5:0
6   B GĄSIOROWSKI Wiktor
OGRODOWCZYK Paweł
X PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
0:3 (6:11, 9:11, 4:11) 5:1
7   A KACZMAREK Kamil X SMOLAREK Lena 3:0 (11:1, 11:6, 11:6) 6:1
8   B HACZKIEWICZ Łukasz W MOLIŃSKI Jakub 3:1 (11:3, 6:11, 11:4, 11:3) 7:1
9   D GĄSIOROWSKI Wiktor Y PUŁECKA Gabriela 0:3 (3:11, 3:11, 2:11) 7:2
10   C OGRODOWCZYK Paweł Z CHRĄCHOL Marika 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 7:11) 7:3
11   A KACZMAREK Kamil Y PUŁECKA Gabriela 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 8:3
12   C OGRODOWCZYK Paweł W MOLIŃSKI Jakub 3:0 (11:4, 11:3, 11:2) 9:3
13   B HACZKIEWICZ Łukasz Z CHRĄCHOL Marika 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 10:3
2022-05-14 09:00 81 MGLKS Odra Oława - LKS Odra Głoska III 2:10
1   A MUSZKIETA Tomasz W STANIOWSKI Dawid 1:3 (8:11, 9:11, 13:11, 5:11) 0:1
2   B WATEHA Robert X TRYBAŁA Szymon 0:3 (2:11, 5:11, 9:11) 0:2
3   C PRZYGODA Michał Y STANIOWSKI Stanisław 0:3 (8:11, 7:11, 11:13) 0:3
4   D SOLSKI Tomasz Z OSTOJA-SOLECKI Jakub 3:2 (8:11, 11:9, 9:11, 11:8, 11:5) 1:3
5   A MUSZKIETA Tomasz
WATEHA Robert
W STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 5:11) 1:4
6   B PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
X OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
2:3 (8:11, 11:7, 11:6, 9:11, 11:13) 1:5
7   A MUSZKIETA Tomasz X TRYBAŁA Szymon 3:2 (12:14, 7:11, 11:4, 11:7, 11:8) 2:5
8   B WATEHA Robert W STANIOWSKI Dawid 1:3 (9:11, 10:12, 11:5, 6:11) 2:6
9   D MICHALAK Mirosław Y STANIOWSKI Stanisław 2:3 (11:9, 8:11, 9:11, 16:14, 5:11) 2:7
10   C PRZYGODA Michał Z OSTOJA-SOLECKI Jakub 1:3 (11:8, 4:11, 5:11, 9:11) 2:8
11   A MUSZKIETA Tomasz Y STANIOWSKI Stanisław 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 7:11) 2:9
12   C PRZYGODA Michał W STANIOWSKI Dawid 0:3 (8:11, 8:11, 12:14) 2:10
12 | 13 | 14 | 15 | 16