VI liga Wrocław => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 9
Data kolejki ligowej: 2021-12-18
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-18 10:00 49 MKS Rokita Brzeg Dolny II - UKS Orzeł Prusice II 10:4
1   A BAZYLEWSKA Zuzanna W KITA Tomasz 3:1 (11:8, 11:5, 5:11, 11:8) 1:0
2   B PUŁECKA Gabriela X MAKAREWICZ Damian 3:0 (11:2, 11:6, 16:14) 2:0
3   C SMOLAREK Lena Y ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 0:3 (11:13, 9:11, 10:12) 2:1
4   D CHRĄCHOL Marika Z HRYCAK Zbigniew 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:6) 3:1
5   A BAZYLEWSKA Zuzanna
CHRĄCHOL Marika
W HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:7) 4:1
6   B PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
X ŚLUSARCZYŃSKI Maciej
MAKAREWICZ Damian
3:0 (11:6, 11:7, 11:3) 5:1
7   A BAZYLEWSKA Zuzanna X MAKAREWICZ Damian 3:0 (11:7, 11:2, 11:7) 6:1
8   B PUŁECKA Gabriela W KITA Tomasz 3:0 (13:11, 11:9, 11:8) 7:1
9   D CHRĄCHOL Marika Y ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 3:0 (11:3, 11:7, 11:6) 8:1
10   C SMOLAREK Lena Z HRYCAK Zbigniew 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 6:11) 8:2
11   A MOLIŃSKI Jakub Y ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 2:3 (11:4, 15:17, 11:8, 8:11, 8:11) 8:3
12   C SMOLAREK Lena W KITA Tomasz 2:3 (8:11, 11:8, 11:5, 9:11, 12:14) 8:4
13   B PUŁECKA Gabriela Z HRYCAK Zbigniew 3:1 (11:3, 12:10, 9:11, 11:9) 9:4
14   D SOWA Sebastian X MAKAREWICZ Damian 3:1 (11:7, 5:11, 11:8, 11:9) 10:4
2021-12-20 18:00 50 MGLKS Odra Oława - KU AZS UE Wrocław IV 10:4
1   A MUSZKIETA Tomasz W BARTOSZKO Natalia 1:3 (12:10, 9:11, 5:11, 10:12) 0:1
2   B WATEHA Robert X ZAJĄC Hanna 3:0 (11:2, 11:3, 12:10) 1:1
3   C PRZYGODA Michał Y POLAK Tomasz 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 2:1
4   D SOLSKI Tomasz Z BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:5, 11:7, 11:2) 3:1
5   A PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
W POLAK Tomasz
ZAJĄC Hanna
3:0 (11:7, 11:9, 12:10) 4:1
6   B ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
X BARTOSZKO Natalia
BARTOSZKO Nicol
2:3 (11:5, 11:8, 11:13, 6:11, 9:11) 4:2
7   A MUSZKIETA Tomasz X ZAJĄC Hanna 3:1 (11:7, 11:8, 10:12, 11:4) 5:2
8   B WATEHA Robert W BARTOSZKO Natalia 3:1 (9:11, 11:7, 11:6, 11:9) 6:2
9   D SOLSKI Tomasz Y POLAK Tomasz 2:3 (8:11, 9:11, 11:9, 11:8, 7:11) 6:3
10   C PRZYGODA Michał Z BARTOSZKO Nicol 3:2 (11:7, 11:8, 8:11, 4:11, 11:6) 7:3
11   A MUSZKIETA Tomasz Y POLAK Tomasz 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) 8:3
12   C PRZYGODA Michał W BARTOSZKO Natalia 1:3 (10:12, 9:11, 16:14, 6:11) 8:4
13   B WATEHA Robert Z BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 9:4
14   D SOLSKI Tomasz X ZAJĄC Hanna 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) 10:4
2021-12-18 10:00 51 WZSN Start Wrocław - LKS Odra Głoska III 4:10
1   A KAMIŃSKI Andrzej W OSTOJA-SOLECKI Jakub 3:2 (11:5, 5:11, 11:5, 5:11, 11:7) 1:0
2   B STASZAK Daniel X TRYBAŁA Szymon 0:3 (6:11, 14:16, 2:11) 1:1
3   C KOPACZYŃSKA Jolanta Y STANIOWSKI Stanisław 0:3 (7:11, 7:11, 8:11) 1:2
4   D LEMAŃSKI Bogdan Z STANIOWSKI Dawid 0:3 (9:11, 6:11, 12:14) 1:3
5   A KAMIŃSKI Andrzej
LEMAŃSKI Bogdan
W STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
2:3 (9:11, 11:8, 10:12, 13:11, 6:11) 1:4
6   B KOPACZYŃSKA Jolanta
STASZAK Daniel
X OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 8:11) 1:5
7   A KAMIŃSKI Andrzej X TRYBAŁA Szymon 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 2:5
8   B STASZAK Daniel W OSTOJA-SOLECKI Jakub 0:3 (7:11, 9:11, 10:12) 2:6
9   D LEMAŃSKI Bogdan Y STANIOWSKI Stanisław 2:3 (9:11, 13:11, 10:12, 13:11, 6:11) 2:7
10   C KOPACZYŃSKA Jolanta Z STANIOWSKI Dawid 1:3 (11:5, 5:11, 6:11, 7:11) 2:8
11   A KAMIŃSKI Andrzej Y STANIOWSKI Stanisław 3:0 (11:5, 11:8, 11:2) 3:8
12   C KOPACZYŃSKA Jolanta W OSTOJA-SOLECKI Jakub 1:3 (9:11, 8:11, 11:9, 6:11) 3:9
13   B STASZAK Daniel Z JEZIERSKA Ananda 3:0 (11:5, 11:5, 11:9) 4:9
14   D LEMAŃSKI Bogdan X TRYBAŁA Szymon 0:3 (2:11, 4:11, 8:11) 4:10
2021-12-18 10:00 52 UKS Lider Milicz II - WKN Świt Wrocław II 2:10
1   A DZIUBA Kamil W TWOREK Mirosław 1:3 (10:12, 11:9, 16:18, 3:11) 0:1
2   B IWANICKI Milan X CIEŚLAK Andrzej 0:3 (4:11, 3:11, 3:11) 0:2
3   C RZĄSA Oliwia Y ZIĘBA Michał 0:3 (7:11, 9:11, 10:12) 0:3
4   D ŻMIJEWSKI Cezary Z WIERZBICKI Michał 3:1 (11:6, 11:13, 11:6, 11:5) 1:3
5   A ŁOCHOWSKA Otylia
RZĄSA Oliwia
W CIEŚLAK Andrzej
ZIĘBA Michał
1:3 (4:11, 1:11, 11:4, 3:11) 1:4
6   B DZIUBA Kamil
ŻMIJEWSKI Cezary
X TWOREK Mirosław
WIERZBICKI Michał
1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 6:11) 1:5
7   A DZIUBA Kamil X CIEŚLAK Andrzej 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) 2:5
8   B IWANICKI Milan W TWOREK Mirosław 1:3 (11:9, 3:11, 8:11, 0:11) 2:6
9   D ŻMIJEWSKI Cezary Y ZIĘBA Michał 0:3 (6:11, 10:12, 4:11) 2:7
10   C MISIAK Krystian Z WIERZBICKI Michał 1:3 (11:9, 4:11, 6:11, 8:11) 2:8
11   A DZIUBA Kamil Y ZIĘBA Michał 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 7:11) 2:9
12   C MISIAK Krystian W TWOREK Mirosław 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 2:10
2021-12-18 10:30 53 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - ULKS Ciechów III 2:10
1   A KŁUSEK Jacek W PYTKOWSKI Paweł 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) 0:1
2   B BOGUSZ Michał X GĄSIOROWSKI Wiktor 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) 1:1
3   C ZAWADA Wojciech Y MĘKARSKI Bartosz 1:3 (9:11, 14:12, 8:11, 7:11) 1:2
4   D MRUK Jan Z ANTOSIK Ireneusz 2:3 (11:9, 11:5, 8:11, 8:11, 8:11) 1:3
5   A BOGUSZ Krzysztof
MRUK Jan
W MĘKARSKI Bartosz
PYTKOWSKI Paweł
0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 1:4
6   B KŁUSEK Jacek
ZAWADA Wojciech
X ANTOSIK Ireneusz
GĄSIOROWSKI Wiktor
0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 1:5
7   A KŁUSEK Jacek X GĄSIOROWSKI Wiktor 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 2:5
8   B BOGUSZ Michał W PYTKOWSKI Paweł 0:3 (5:11, 2:11, 11:13) 2:6
9   D MRUK Jan Y MĘKARSKI Bartosz 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 2:7
10   C ZAWADA Wojciech Z ANTOSIK Ireneusz 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 2:8
11   A KŁUSEK Jacek Y MĘKARSKI Bartosz 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) 2:9
12   C BOGUSZ Krzysztof W PYTKOWSKI Paweł 0:3 (8:11, 2:11, 3:11) 2:10
2021-12-22 19:00 54 MKS Wolavia Wołów III - KS AZS AWF Wrocław 10:8
1   A STASZCZYK Jakub W BAJOR Patryk 0:3 (9:11, 4:11, 5:11) 0:1
2   B WOJTYŁA Maja X OPERACZ Kuba 3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 8:11, 11:8) 1:1
3   C PROŚNIEWSKI Adam Y DOLATA Paweł 0:3 (6:11, 8:11, 3:11) 1:2
4   D KALISZ Karol Z LENCKI Bogdan 3:2 (8:11, 5:11, 12:10, 11:7, 11:6) 2:2
5   A KALISZ Karol
STASZCZYK Jakub
W BAJOR Patryk
LENCKI Bogdan
3:1 (11:4, 11:6, 12:14, 11:9) 3:2
6   B WOJTYŁA Maja
SKAWIŃSKA Liwia
X OPERACZ Kuba
DOLATA Paweł
3:2 (11:13, 11:4, 11:8, 7:11, 12:10) 4:2
7   A STASZCZYK Jakub X OPERACZ Kuba 3:1 (10:12, 11:6, 11:4, 11:6) 5:2
8   B WOJTYŁA Maja W BAJOR Patryk 0:3 (9:11, 6:11, 10:12) 5:3
9   D KALISZ Karol Y DOLATA Paweł 3:2 (11:8, 11:13, 11:6, 10:12, 11:6) 6:3
10   C PROŚNIEWSKI Adam Z LENCKI Bogdan 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) 6:4
11   A STASZCZYK Jakub Y DOLATA Paweł 3:1 (5:11, 11:7, 11:9, 11:9) 7:4
12   C SKAWIŃSKA Liwia W BAJOR Patryk 1:3 (5:11, 13:11, 6:11, 7:11) 7:5
13   B WOJTYŁA Maja Z LENCKI Bogdan 0:3 (0:11, 3:11, 8:11) 7:6
14   D KALISZ Karol X OPERACZ Kuba 3:0 (11:8, 12:10, 11:8) 8:6
15   A STASZCZYK Jakub Z LENCKI Bogdan 3:2 (8:11, 9:11, 11:6, 11:5, 11:6) 9:6
16   D KALISZ Karol W BAJOR Patryk 0:3 (4:11, 3:11, 1:11) 9:7
17   B WOJTYŁA Maja Y DOLATA Paweł 2:3 (9:11, 4:11, 11:3, 11:6, 2:11) 9:8
18   C SKAWIŃSKA Liwia X OPERACZ Kuba 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) 10:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16