Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1992
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 17:00 ⇨ 2023-10-05 17:15
2. KU AZS UE Wrocław - KU AZS UE Wrocław 2 10:0
6 2 C WNĘK Krzysztof
ŻYGADŁO Franciszek
W GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
3:1 (11:6, 11:8, 7:11, 11:9) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00
10. KU AZS UE Wrocław 2 - ULKS Ciechów 1:9
6 2 C GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
W BOCHOWICZ Arkadiusz
FURMAN Paweł
2:3 (11:8, 7:11, 11:7, 7:11, 5:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00
40. KU AZS UE Wrocław 2 - ŻSTS Żagań 9:1
6 2 C GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
W MICHALAK Andrzej
LORENC Jacek
3:1 (6:11, 11:7, 11:7, 11:9) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00
47. MKS Wolavia Wołów - KU AZS UE Wrocław 2 7:3
6 2 C WALENCKI Michał
JANUS Józef
W GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:6, 10:12) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00
55. KU AZS UE Wrocław 2 - KU AZS UZ Zielona Góra 4:6
6 2 C GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
W BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 7:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 11:00
70. KU AZS UE Wrocław 2 - UKSTS Kiełczów 7:3
6 2 C GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
W TARNOWSKA Paulina
URBANIAK Andrzej
3:0 (11:8, 11:5, 11:6) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00
86. KU AZS UE Wrocław 2 - LKS Odra Głoska 1:9
6 2 C GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
W LILIEN Aleksander
GRYK Konrad
0:3 (6:11, 7:11, 3:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-16 12:00
111. KU AZS UE Wrocław 2 - LKS Orzeł Lizawice 4:6
6 2 C GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
W KRZYWNIAK Jakub
MALINOWSKI Radosław
1:3 (11:2, 8:11, 8:11, 7:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-09 12:00 ⇨ 2024-03-23 12:00
109. KU AZS UE Wrocław 2 - LZS SKS Raszówka 4:6
5 1 A GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
1:3 (11:9, 9:11, 10:12, 6:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-06 15:00
114. KU AZS UZ Zielona Góra - KU AZS UE Wrocław 2 7:3
6 2 C ŻELENGOWSKI Radosław
SIDELNIK Tomasz
W GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
2:3 (11:5, 11:8, 8:11, 8:11, 5:11) ⇑