MKS Nysa Kłodzko (M)
Klub: MKS Nysa Kłodzko
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Kłodzko Kusocińskiego 2 / wejście od ul. Sportowej/
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Błesznowski Mirosław (tel. 664 973 986)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BARGIEL Sebastian 1971 M 4055 02.09.2021 301 09.10.2021
2 BEDNARSKI Sławomir 1962 M 4056 02.09.2021 302 09.10.2021
3 BŁESZNOWSKI Mirosław 1959 M 4057 02.09.2021 303 09.10.2021
4 DĄBROWSKI Roman 1951 M 4058 02.09.2021 304 09.10.2021
5 GARBOWSKI Robert 1971 M 4059 02.09.2021 305 09.10.2021
6 KORZENIOWSKA Zuzanna 2006 K 4062 02.09.2021 308 09.10.2021
7 LECHOCIŃSKI Mikołaj 2006 M 4063 02.09.2021 309 09.10.2021
8 RUDEŃSKI Konrad 2004 M 8579 13.09.2021 769 09.10.2021
9 SOBOTA Jan 1982 M 4060 02.09.2021 306 09.10.2021
10 SUWAŁA Daniel 2005 M 4064 02.09.2021 310 09.10.2021
11 WENC Adam 1977 M 4061 02.09.2021 307 09.10.2021
12 WENC Jan 2014 M 8580 13.09.2021 770 09.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5WB 1/1 2021-10-09 12:00 MKS Nysa Kłodzko - DKTS Topspin Dzierżoniów II 10:3🏓 ⇑
2 5WB 1/2 2021-10-23 15:00 KS Lechia Ołdrzychowice - MKS Nysa Kłodzko 9:9🏓 ⇔
3 5WB 1/4 2021-11-06 12:00 LZS Płomień Makowice II - MKS Nysa Kłodzko 0:10🏓 ⇑
4 5WB 1/5 2021-11-20 12:00 UKS Impuls Kłodzko II - MKS Nysa Kłodzko 10:0🏓 ⇓
5 5WB 1/6 2021-12-04 12:00 MKS Nysa Kłodzko - UKS Impuls Kłodzko III 10:5🏓 ⇑
6 5WB 1/7 2021-12-11 12:00 MLKS Sudety Międzylesie II - MKS Nysa Kłodzko 2:10🏓 ⇑
7 5WB 2/8 2022-01-15 12:00 DKTS Topspin Dzierżoniów II - MKS Nysa Kłodzko 2:10🏓 ⇑
8 5WB 2/9 2022-01-22 12:00 MKS Nysa Kłodzko - KS Lechia Ołdrzychowice 10:6🏓 ⇑
9 5WB 2/11 2022-03-12 12:00 MKS Nysa Kłodzko - LZS Płomień Makowice II 10:0🏓 ⇑
10 5WB 2/12 2022-04-09 12:00 MKS Nysa Kłodzko - UKS Impuls Kłodzko II 10:2🏓 ⇑
11 5WB 2/13 2022-04-23 12:00 UKS Impuls Kłodzko III - MKS Nysa Kłodzko 7:10🏓 ⇑
12 5WB 2/14 2022-05-14 12:00 MKS Nysa Kłodzko - MLKS Sudety Międzylesie II 10:7🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) DKTS Topspin Dzierżoniów II 2,5 2,5   2,5     2,5 10
2 (W) KS Lechia Ołdrzychowice 2,0 2,0 2,0 1,0     2,0 9
3 (W) LZS Płomień Makowice II 2,5 2,5       2,5 2,5 10
4 (W) UKS Impuls Kłodzko II 0,0 0,0   0,0     0,0 0
5 (D) UKS Impuls Kłodzko III 1,5 3,0 1,0 0,0     4,5 10
6 (W) MLKS Sudety Międzylesie II 2,5 2,5       1,5 3,5 10
7 (W) DKTS Topspin Dzierżoniów II 3,5 1,5 2,0 0,5     2,5 10
8 (D) KS Lechia Ołdrzychowice   2,0 2,5   3,5   2,0 10
9 (D) LZS Płomień Makowice II 2,0 2,5   0,5   2,5 2,5 10
10 (D) UKS Impuls Kłodzko II   2,0 1,5 2,5   2,5 1,5 10
11 (W) UKS Impuls Kłodzko III 2,0 1,0 0,0 0,0   2,5 4,5 10
12 (D) MLKS Sudety Międzylesie II 2,5 3,5   2,5   1,5   10
Razem 21,0 25,0 9,0 9,5 3,5 13,0 28,0 109
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BARGIEL Sebastian 1971 M 4055 02.09.2021 301
2 BEDNARSKI Sławomir 1962 M 4056 02.09.2021 302
3 BŁESZNOWSKI Mirosław 1959 M 4057 02.09.2021 303
4 DĄBROWSKI Roman 1951 M 4058 02.09.2021 304
5 GARBOWSKI Robert 1971 M 4059 02.09.2021 305
6 SOBOTA Jan 1982 M 4060 02.09.2021 306
7 WENC Adam 1977 M 4061 02.09.2021 307