V liga Wałbrzych
Runda: 2, Numer kolejki: 12
Data kolejki ligowej: 2022-04-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-04-09 15:00 34 KS Lechia Ołdrzychowice - UKS Impuls Kłodzko III 10:0
1   A GRZEBIENIOWSKI Bartosz W BYSTRZYCKI Tomasz 3:0 (11:2, 11:6, 12:10) 1:0
2   B KLEŃK Sławomir X BOCHOWICZ Oliwier 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 2:0
3   C WNUK Grzegorz Y MACHELA Maciej 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) 3:0
4   D BAC Łukasz Z BOCHOWICZ Paweł 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) 4:0
5   A GRZEBIENIOWSKI Bartosz
KLEŃK Sławomir
W BOCHOWICZ Paweł
BOCHOWICZ Oliwier
3:0 (11:5, 11:6, 12:10) 5:0
6   B BAC Łukasz
WNUK Grzegorz
X BYSTRZYCKI Tomasz
MACHELA Maciej
3:1 (11:5, 11:8, 7:11, 11:4) 6:0
7   A GRZEBIENIOWSKI Bartosz X BOCHOWICZ Oliwier 3:1 (11:9, 11:9, 9:11, 11:7) 7:0
8   B KLEŃK Sławomir W BYSTRZYCKI Tomasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) 8:0
9   D BAC Łukasz Y MACHELA Maciej 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) 9:0
10   C WNUK Grzegorz Z BOCHOWICZ Paweł 3:1 (8:11, 11:7, 11:3, 11:9) 10:0
2022-04-09 12:00 35 MKS Nysa Kłodzko - UKS Impuls Kłodzko II 10:2
1   A SOBOTA Jan W MINKINIA Jacek 2:3 (11:7, 11:7, 6:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B WENC Adam X TUREK Tomasz 3:0 (11:2, 11:7, 11:3) 1:1
3   C DĄBROWSKI Roman Y SAWICKI Marek 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) 2:1
4   D BEDNARSKI Sławomir Z - - 3:0 (WO) 3:1
5   A SOBOTA Jan
WENC Adam
W SAWICKI Marek
TUREK Tomasz
3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:7) 4:1
6   B BŁESZNOWSKI Mirosław
DĄBROWSKI Roman
X MINKINIA Jacek
- -
3:0 (WO) 5:1
7   A SOBOTA Jan X TUREK Tomasz 3:1 (11:5, 10:12, 11:6, 11:7) 6:1
8   B WENC Adam W MINKINIA Jacek 2:3 (11:7, 4:11, 12:10, 8:11, 8:11) 6:2
9   D BEDNARSKI Sławomir Y SAWICKI Marek 3:0 (11:5, 11:2, 11:4) 7:2
10   C DĄBROWSKI Roman Z - - 3:0 (WO) 8:2
11   A SOBOTA Jan Y SAWICKI Marek 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) 9:2
12   C BŁESZNOWSKI Mirosław W MINKINIA Jacek 3:2 (8:11, 8:11, 11:9, 11:9, 11:2) 10:2
2022-04-09 12:00 36 DKTS Topspin Dzierżoniów II - MLKS Sudety Międzylesie II 7:10
1   A KURZYP Krzysztof W BZOWY Grzegorz 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 1:0
2   B DOJNIKOWSKI Roman X SERAFINOWICZ Jakub 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 2:0
3   C KUBACKI Łukasz Y NETER Oliwia 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) 2:1
4   D SZUMIEŁ Damian Z ZADOROŻNY Bogusław 1:3 (11:6, 5:11, 7:11, 8:11) 2:2
5   A DOJNIKOWSKI Roman
KUBACKI Łukasz
W BZOWY Grzegorz
SERAFINOWICZ Jakub
3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:7) 3:2
6   B KURZYP Krzysztof
SZUMIEŁ Damian
X ZADOROŻNY Bogusław
NETER Oliwia
3:0 (11:6, 11:9, 11:9) 4:2
7   A KURZYP Krzysztof X SERAFINOWICZ Jakub 3:0 (11:1, 11:5, 11:2) 5:2
8   B DOJNIKOWSKI Roman W BZOWY Grzegorz 0:3 (6:11, 3:11, 7:11) 5:3
9   D SZUMIEŁ Damian Y NETER Oliwia 1:3 (4:11, 11:8, 6:11, 7:11) 5:4
10   C KUBACKI Łukasz Z ZADOROŻNY Bogusław 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 5:5
11   A KURZYP Krzysztof Y NETER Oliwia 1:3 (9:11, 8:11, 18:16, 7:11) 5:6
12   C KUBACKI Łukasz W BZOWY Grzegorz 0:3 (8:11, 11:13, 6:11) 5:7
13   B DOJNIKOWSKI Roman Z ZADOROŻNY Bogusław 0:3 (7:11, 7:11, 1:11) 5:8
14   D SZUMIEŁ Damian X SERAFINOWICZ Jakub 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 6:8
15   A KURZYP Krzysztof Z ZADOROŻNY Bogusław 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) 7:8
16   D SZUMIEŁ Damian W BZOWY Grzegorz 2:3 (11:5, 7:11, 11:5, 8:11, 8:11) 7:9
17   B DOJNIKOWSKI Roman Y NETER Oliwia 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 7:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14