V liga Wałbrzych
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2021-11-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-20 12:00 13 UKS Impuls Kłodzko III - KS Lechia Ołdrzychowice 1:10
1   A MACHELA Maciej W GRZEBIENIOWSKI Bartosz 0:3 (6:11, 12:14, 2:11) 0:1
2   B BYSTRZYCKI Tomasz X KLEŃK Sławomir 3:2 (13:11, 10:12, 9:11, 11:7, 11:8) 1:1
3   C KWIATKOWSKI Wojciech Y WNUK Grzegorz 1:3 (11:7, 9:11, 4:11, 7:11) 1:2
4   D BOCHOWICZ Oliwier Z URBAN Przemysław 0:3 (10:12, 9:11, 12:14) 1:3
5   A BYSTRZYCKI Tomasz
MACHELA Maciej
W GRZEBIENIOWSKI Bartosz
URBAN Przemysław
0:3 (10:12, 9:11, 12:14) 1:4
6   B KWIATKOWSKI Wojciech
BOCHOWICZ Oliwier
X KLEŃK Sławomir
WNUK Grzegorz
1:3 (5:11, 5:11, 11:9, 6:11) 1:5
7   A MACHELA Maciej X KLEŃK Sławomir 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 6:11) 1:6
8   B BYSTRZYCKI Tomasz W GRZEBIENIOWSKI Bartosz 0:3 (8:11, 2:11, 6:11) 1:7
9   D BOCHOWICZ Oliwier Y WNUK Grzegorz 0:3 (12:14, 6:11, 8:11) 1:8
10   C KWIATKOWSKI Wojciech Z URBAN Przemysław 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 1:9
11   A MACHELA Maciej Y WNUK Grzegorz 1:3 (11:13, 11:4, 8:11, 11:13) 1:10
2021-11-20 12:00 14 UKS Impuls Kłodzko II - MKS Nysa Kłodzko 10:0
1   A PODYMA Karolina W BARGIEL Sebastian 3:0 (11:1, 11:3, 11:9) 1:0
2   B KWIATKOWSKI Konrad X WENC Adam 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) 2:0
3   C MINKINIA Jacek Y BEDNARSKI Sławomir 3:1 (5:11, 12:10, 11:4, 11:5) 3:0
4   D MOTYKA Jerzy Z DĄBROWSKI Roman 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) 4:0
5   A KWIATKOWSKI Konrad
PODYMA Karolina
W BEDNARSKI Sławomir
DĄBROWSKI Roman
3:0 (11:4, 11:8, 11:4) 5:0
6   B MINKINIA Jacek
MOTYKA Jerzy
X BARGIEL Sebastian
WENC Adam
3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:9) 6:0
7   A PODYMA Karolina X WENC Adam 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 7:0
8   B KWIATKOWSKI Konrad W BARGIEL Sebastian 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) 8:0
9   D MOTYKA Jerzy Y BEDNARSKI Sławomir 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:9) 9:0
10   C MINKINIA Jacek Z DĄBROWSKI Roman 3:1 (11:5, 12:10, 9:11, 11:6) 10:0
2021-11-20 12:00 15 MLKS Sudety Międzylesie II - DKTS Topspin Dzierżoniów II 10:5
1   A ZADOROŻNY Bogusław W KURZYP Krzysztof 3:1 (11:7, 3:11, 11:8, 11:7) 1:0
2   B SUŁAWA Katarzyna X ULIASZ Przemysław 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) 2:0
3   C SERAFINOWICZ Jakub Y DOJNIKOWSKI Roman 0:3 (1:11, 6:11, 7:11) 2:1
4   D BZOWY Grzegorz Z CHAWLUK Michał 3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 14:12) 3:1
5   A BZOWY Grzegorz
SERAFINOWICZ Jakub
W CHAWLUK Michał
KURZYP Krzysztof
0:3 (4:11, 7:11, 9:11) 3:2
6   B ZADOROŻNY Bogusław
SUŁAWA Katarzyna
X DOJNIKOWSKI Roman
ULIASZ Przemysław
3:0 (11:4, 11:7, 11:6) 4:2
7   A ZADOROŻNY Bogusław X ULIASZ Przemysław 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) 5:2
8   B SUŁAWA Katarzyna W KURZYP Krzysztof 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 5:3
9   D BZOWY Grzegorz Y DOJNIKOWSKI Roman 3:1 (11:13, 14:12, 11:2, 11:3) 6:3
10   C SERAFINOWICZ Jakub Z CHAWLUK Michał 0:3 (2:11, 9:11, 1:11) 6:4
11   A ZADOROŻNY Bogusław Y DOJNIKOWSKI Roman 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 7:4
12   C SERAFINOWICZ Jakub W KURZYP Krzysztof 0:3 (4:11, 2:11, 2:11) 7:5
13   B SUŁAWA Katarzyna Z CHAWLUK Michał 3:0 (11:9, 11:8, 19:17) 8:5
14   D BZOWY Grzegorz X ULIASZ Przemysław 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) 9:5
15   A ZADOROŻNY Bogusław Z CHAWLUK Michał 3:0 (12:10, 11:2, 11:6) 10:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14