IV liga Legnica
Runda: 2, Numer kolejki: 18
Data kolejki ligowej: 2023-05-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2023-05-20 10:00 62 GUKS Sokół Jerzmanowa 2 - GLKS Jaworzyna Śląska 9:9
1   A BADOWSKI Marcin W KORZYSTKA Arkadiusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 1:0
2   B PIENIĘŻNY Jakub X KORZYSTKA Jakub 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:7) 2:0
3   C SZNAJDER Aleksander Y PORĘBA Marek 2:3 (4:11, 6:11, 11:9, 11:9, 8:11) 2:1
4   D BEDNARCZYK Julia Z CHABA Stanisław 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) 2:2
5   A BADOWSKI Marcin
PIENIĘŻNY Jakub
W CHABA Stanisław
PORĘBA Marek
3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 3:2
6   B SZNAJDER Aleksander
BEDNARCZYK Julia
X KORZYSTKA Arkadiusz
KORZYSTKA Jakub
1:3 (12:10, 8:11, 7:11, 9:11) 3:3
7   A BADOWSKI Marcin X KORZYSTKA Jakub 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) 4:3
8   B PIENIĘŻNY Jakub W KORZYSTKA Arkadiusz 2:3 (6:11, 11:8, 7:11, 11:9, 6:11) 4:4
9   D BEDNARCZYK Julia Y PORĘBA Marek 0:3 (8:11, 10:12, 6:11) 4:5
10   C SZNAJDER Aleksander Z CHABA Stanisław 3:2 (8:11, 4:11, 11:8, 12:10, 12:10) 5:5
11   A BADOWSKI Marcin Y PORĘBA Marek 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:5) 6:5
12   C SZNAJDER Aleksander W KORZYSTKA Arkadiusz 0:3 (3:11, 5:11, 9:11) 6:6
13   B PIENIĘŻNY Jakub Z CHABA Stanisław 3:1 (11:9, 11:9, 10:12, 11:7) 7:6
14   D BEDNARCZYK Julia X KORZYSTKA Jakub 1:3 (10:12, 11:8, 7:11, 6:11) 7:7
15   A BADOWSKI Marcin Z CHABA Stanisław 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) 8:7
16   D BEDNARCZYK Julia W KORZYSTKA Arkadiusz 0:3 (6:11, 3:11, 9:11) 8:8
17   B PIENIĘŻNY Jakub Y PORĘBA Marek 2:3 (3:11, 11:9, 12:10, 9:11, 8:11) 8:9
18   C SZNAJDER Aleksander X KORZYSTKA Jakub 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:9) 9:9
2023-05-20 10:00 63 LZS Sparta Grębocice - AKS Strzegom 2 10:1
1   A GŁAZ Tomasz W SZTANDARSKI Marek 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 1:0
2   B GROCHAŁA Tomasz X WOJTASZEK Zbigniew 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:8) 2:0
3   C GROCHAŁA Wojciech Y MARTYSZEWSKI Kornel 3:1 (11:6, 9:11, 11:3, 11:5) 3:0
4   D PRZYBYLSKI Andrzej Z DYMURA Alicja 3:0 (11:3, 11:7, 11:7) 4:0
5   A GŁAZ Tomasz
PRZYBYLSKI Andrzej
W SZTANDARSKI Marek
WOJTASZEK Zbigniew
3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 5:0
6   B GROCHAŁA Tomasz
GROCHAŁA Wojciech
X DYMURA Alicja
MARTYSZEWSKI Kornel
3:0 (11:9, 12:10, 11:7) 6:0
7   A GŁAZ Tomasz X WOJTASZEK Zbigniew 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 7:0
8   B GROCHAŁA Tomasz W SZTANDARSKI Marek 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 9:11) 7:1
9   D PRZYBYLSKI Andrzej Y MARTYSZEWSKI Kornel 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 8:1
10   C GROCHAŁA Wojciech Z DYMURA Alicja 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) 9:1
11   A GŁAZ Tomasz Y MARTYSZEWSKI Kornel 3:0 (11:9, 11:7, 11:5) 10:1
2023-05-20 10:00 64 KS Górnik Polkowice 1 - LZS Sparta Grębocice 2 10:2
1   A OWCZAREK Sergiusz W SZADYKO Paweł 3:1 (11:8, 6:11, 11:9, 11:8) 1:0
2   B RATAJCZYK Tadeusz X KOZIK Oskar 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 2:0
3   C RACZYŃSKI Jacek Y KASPRZAK Kamil 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 3:0
4   D SŁOWIŃSKI Sławomir Z PRZYBYLSKI Mirosław 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 4:0
5   A RACZYŃSKI Jacek
OWCZAREK Sergiusz
W SZADYKO Paweł
PRZYBYLSKI Mirosław
1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 11:13) 4:1
6   B RATAJCZYK Tadeusz
SŁOWIŃSKI Sławomir
X KOZIK Oskar
KASPRZAK Kamil
3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 5:1
7   A OWCZAREK Sergiusz X KOZIK Oskar 3:0 (11:7, 11:5, 11:3) 6:1
8   B RATAJCZYK Tadeusz W SZADYKO Paweł 2:3 (8:11, 11:8, 11:7, 9:11, 8:11) 6:2
9   D SŁOWIŃSKI Sławomir Y KASPRZAK Kamil 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) 7:2
10   C RACZYŃSKI Jacek Z PRZYBYLSKI Mirosław 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) 8:2
11   A OWCZAREK Sergiusz Y KASPRZAK Kamil 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 9:2
12   C RACZYŃSKI Jacek W SZADYKO Paweł 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 10:2
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18
Drużyna TS Zagłębie Lubin wycofała się z rozgrywek w trakcie I rundy.