GLKS Jaworzyna Śląska II (M)
Klub: GLKS Jaworzyna Śląska
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
ul. Mickiewicza 9
Jaworzyna Śląska
Sprzęt: Tibhar, DONIC PERSON 4 szt
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Arkadiusz Korzystka (tel. 729 172 288)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BABCZYSZYN Marcin 1989 M 8461 13.09.2021 760 26.10.2021
2 BIELAK Sławomir 1987 M 11068 19.10.2021 1381 26.10.2021
3 BIELAK Zbigniew 1964 M 11069 19.10.2021 1382 26.10.2021
4 FRĄTCZAK Tadeusz 1966 M 8464 13.09.2021 763 26.10.2021
5 KORZYSTKA Arkadiusz 1983 M 8466 13.09.2021 765 26.10.2021
6 KORZYSTKA Jakub 2001 M 11070 19.10.2021 1383 26.10.2021
7 MAKOWSKI Marcin 1992 M 11071 19.10.2021 1384 26.10.2021
8 MALEWICZ Aleksandra 1997 K 11066 19.10.2021 1379 26.10.2021
9 PAWŁOWSKI Dariusz 1969 M 8467 13.09.2021 766 26.10.2021
10 PORĘBA Marek 1964 M 8468 13.09.2021 767 26.10.2021
11 SZEWCZAK Justyna 1996 K 11067 19.10.2021 1380 26.10.2021
12 ZIELIŃSKI Patryk 2002 M 11130 21.10.2021 1385 26.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5LG 1/1 2021-10-23 11:00 AKS Strzegom II - GLKS Jaworzyna Śląska II 5:10🏓 ⇑
2 5LG 1/2 2021-11-02 17:00 GLKS Jaworzyna Śląska II - TS Zagłębie Lubin II 10:4🏓 ⇑
3 5LG 1/3 2021-11-27 12:00 KS Górnik Polkowice II - GLKS Jaworzyna Śląska II 10:2🏓 ⇓
4 5LG 1/4 2021-12-04 12:00 GLKS Jaworzyna Śląska II - KS Górnik Polkowice III 10:5🏓 ⇑
5 5LG 1/5 2021-12-18 12:00 GUKS Sokół Jerzmanowa II - GLKS Jaworzyna Śląska II 3:10🏓 ⇑
6 5LG 2/6 2022-01-15 12:00 GLKS Jaworzyna Śląska II - AKS Strzegom II 10:4🏓 ⇑
7 5LG 2/7 2022-02-26 12:00 TS Zagłębie Lubin II - GLKS Jaworzyna Śląska II  
8 5LG 2/8 2022-03-12 12:00 GLKS Jaworzyna Śląska II - KS Górnik Polkowice II  
9 5LG 2/9 2022-04-09 12:00 KS Górnik Polkowice III - GLKS Jaworzyna Śląska II  
10 5LG 2/10 2022-05-14 12:00 GLKS Jaworzyna Śląska II - GUKS Sokół Jerzmanowa II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (W) AKS Strzegom II 2,0 4,5         3,5 0,0   0,0   10
2 (D) TS Zagłębie Lubin II     3,5 3,5         0,0 0,0 3,0 10
3 (W) KS Górnik Polkowice II 0,0       2,0       0,0     2
4 (D) KS Górnik Polkowice III   4,5     3,5         0,0 2,0 10
5 (W) GUKS Sokół Jerzmanowa II   3,5     3,5 0,0         3,0 10
6 (D) AKS Strzegom II   3,5     2,5         0,5 3,5 10
Razem 2,0 16,0 3,5 3,5 11,5 0,0 3,5 0,0 0,0 0,5 11,5 52
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BABCZYSZYN Marcin 1989 M 8461 13.09.2021 760
2 BIELAK Zbigniew 1964 M 11069 19.10.2021 1382
3 CHABA Stanisław 1959 M 8462 13.09.2021 761
4 KASPEROWICZ Artur 1972 M 8465 13.09.2021 764
5 KORZYSTKA Arkadiusz 1983 M 8466 13.09.2021 765
6 KORZYSTKA Jakub 2001 M 11070 19.10.2021 1383
7 MAKOWSKI Marcin 1992 M 11071 19.10.2021 1384
8 MALEWICZ Aleksandra 1997 K 11066 19.10.2021 1379
9 PORĘBA Marek 1964 M 8468 13.09.2021 767
10 SZEWCZAK Justyna 1996 K 11067 19.10.2021 1380
11 ZIELIŃSKI Patryk 2002 M 11130 21.10.2021 1385