TS Zagłębie Lubin II (M)
Klub: TS Zagłębie Lubin
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala Widowiskowo Sportowa, ul. Odrodzenia 28b, 59-300 Lubin
Sprzęt: Tesla ** RED, Tibhar *** STT NG ABS, DONIC Waldner Classic 25 / World Champion TC, 4 stoły
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Krzysztof Łachowski (tel. 792 578 899)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 ADAMOWICZ Maciej 2006 M 10842 12.10.2021 1329 13.10.2021
2 BABIARCZYK Agnieszka 2007 K 10843 12.10.2021 1330 13.10.2021
3 BARSKI Tomasz 1969 M 11378 02.11.2021 1412 04.11.2021
4 KĘDRA Franciszek 1937 M 10022 27.09.2021 1067 07.10.2021
5 LEVIN Jarosław 1981 M 10024 27.09.2021 1069 07.10.2021
6 ŁUŻYŃSKI Andrzej 1983 M 10026 27.09.2021 1071 07.10.2021
7 MARKOWSKI Jakub 2010 M 8692 13.09.2021 779 07.10.2021
8 MIKUTEL Jacek 1974 M 12047 20.01.2022 1489 05.03.2022
9 PRUSZCZYK Tomasz 2003 M 10841 12.10.2021 1328 13.10.2021
10 STRYJAK Jacek 1969 M 10028 27.09.2021 1073 07.10.2021
11 WAWRZYŃSKI Tomasz 1992 M 10029 27.09.2021 1074 11.12.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5LG 1/1 2021-10-13 16:30 GUKS Sokół Jerzmanowa II - TS Zagłębie Lubin II 8:10🏓 ⇑
2 5LG 1/2 2021-11-02 17:00 GLKS Jaworzyna Śląska II - TS Zagłębie Lubin II 10:4🏓 ⇓
3 5LG 1/3 2021-11-20 12:00 TS Zagłębie Lubin II - KS Górnik Polkowice III 9:9🏓 ⇔
4 5LG 1/4 2021-12-04 12:00 AKS Strzegom II - TS Zagłębie Lubin II 10:1🏓 ⇓
5 5LG 1/5 2021-12-11 10:00 TS Zagłębie Lubin II - KS Górnik Polkowice II 1:10🏓 ⇓
6 5LG 2/6 2022-01-15 12:00 TS Zagłębie Lubin II - GUKS Sokół Jerzmanowa II 5:10🏓 ⇓
7 5LG 2/7 2022-03-05 11:00 TS Zagłębie Lubin II - GLKS Jaworzyna Śląska II 3:10🏓 ⇓
8 5LG 2/8 2022-03-12 08:00 KS Górnik Polkowice III - TS Zagłębie Lubin II 8:10🏓 ⇑
9 5LG 2/9 2022-04-09 12:00 TS Zagłębie Lubin II - AKS Strzegom II 10:4🏓 ⇑
10 5LG 2/10 2022-05-14 09:00 KS Górnik Polkowice II - TS Zagłębie Lubin II 10:2🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (W) GUKS Sokół Jerzmanowa II       4,0 2,0 2,0   2,0   10
2 (W) GLKS Jaworzyna Śląska II     0,0 1,5 1,0 1,5       4
3 (D) KS Górnik Polkowice III 1,0 2,5       1,5   4,0   9
4 (W) AKS Strzegom II     0,0   0,0 0,0   1,0   1
5 (D) KS Górnik Polkowice II         0,0 0,5   0,5 0,0 1
6 (D) GUKS Sokół Jerzmanowa II 0,0   2,0   1,0 1,0   1,0   5
7 (D) GLKS Jaworzyna Śląska II         0,0 1,0 2,0 0,0   3
8 (W) KS Górnik Polkowice III 1,5 1,5       3,5   3,5   10
9 (D) AKS Strzegom II 2,0 1,5     3,5     3,0   10
10 (W) KS Górnik Polkowice II 0,0       0,0 1,0   1,0   2
Razem 4,5 5,5 2,0 5,5 7,5 12,0 2,0 16,0 0,0 55
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 ADAMOWICZ Maciej 2006 M 10842 12.10.2021 1329
2 BABIARCZYK Agnieszka 2007 K 10843 12.10.2021 1330
3 BARSKI Tomasz 1969 M 11378 02.11.2021 1412
4 KĘDRA Franciszek 1937 M 10022 27.09.2021 1067
5 LEVIN Jarosław 1981 M 10024 27.09.2021 1069
6 ŁUŻYŃSKI Andrzej 1983 M 10026 27.09.2021 1071
7 MIKUTEL Jacek 1974 M 12047 20.01.2022 1489
8 PRUSZCZYK Tomasz 2003 M 10841 12.10.2021 1328
9 WAWRZYŃSKI Tomasz 1992 M 10029 27.09.2021 1074