V liga Legnica
Runda: 1, Numer kolejki: 4
Data kolejki ligowej: 2021-12-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-04 12:00 10 AKS Strzegom II - TS Zagłębie Lubin II 10:1
1   A WOJTASZEK Zbigniew W ŁUŻYŃSKI Andrzej 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) 1:0
2   B MARTYSZEWSKI Kornel X LEVIN Jarosław 3:1 (4:11, 11:4, 11:8, 11:8) 2:0
3   C SZTANDARSKI Marek Y PRUSZCZYK Tomasz 3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:8) 3:0
4   D DYMURA Alicja Z BARSKI Tomasz 3:1 (9:11, 14:12, 11:8, 12:10) 4:0
5   A DYMURA Alicja
WOJTASZEK Zbigniew
W ŁUŻYŃSKI Andrzej
BARSKI Tomasz
3:0 (11:7, 11:7, 11:9) 5:0
6   B MARTYSZEWSKI Kornel
SZTANDARSKI Marek
X LEVIN Jarosław
PRUSZCZYK Tomasz
3:2 (11:9, 11:6, 8:11, 10:12, 11:9) 6:0
7   A WOJTASZEK Zbigniew X LEVIN Jarosław 3:2 (7:11, 11:6, 5:11, 11:5, 15:13) 7:0
8   B MARTYSZEWSKI Kornel W ŁUŻYŃSKI Andrzej 3:1 (4:11, 11:9, 11:7, 11:7) 8:0
9   D DYMURA Alicja Y PRUSZCZYK Tomasz 1:3 (12:10, 7:11, 6:11, 7:11) 8:1
10   C SZTANDARSKI Marek Z BARSKI Tomasz 3:1 (11:6, 9:11, 11:5, 11:3) 9:1
11   A WOJTASZEK Zbigniew Y PRUSZCZYK Tomasz 3:1 (5:11, 11:8, 11:6, 12:10) 10:1
2021-12-08 18:00 11 KS Górnik Polkowice II - GUKS Sokół Jerzmanowa II 10:1
1   A OWCZAREK Sergiusz W PIENIĘŻNY Jakub 3:0 (11:5, 13:11, 11:9) 1:0
2   B JAŁOWIECKI Bartosz X STAWICKI Szymon 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 1:1
3   C LESIŃSKI Patryk Y HORNIAK Eryk 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 2:1
4   D ZAJĄC Szymon Z KOZIK Oskar 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) 3:1
5   A LESIŃSKI Patryk
ZAJĄC Szymon
W PIENIĘŻNY Jakub
STAWICKI Szymon
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:8) 4:1
6   B RATAJCZYK Tadeusz
OWCZAREK Sergiusz
X SZNAJDER Aleksander
HORNIAK Eryk
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 5:1
7   A OWCZAREK Sergiusz X STAWICKI Szymon 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:8) 6:1
8   B JAŁOWIECKI Bartosz W PIENIĘŻNY Jakub 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:9) 7:1
9   D ZAJĄC Szymon Y HORNIAK Eryk 3:2 (11:8, 8:11, 9:11, 11:8, 11:9) 8:1
10   C LESIŃSKI Patryk Z KOZIK Oskar 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 9:1
11   A OWCZAREK Sergiusz Y HORNIAK Eryk 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 10:1
2021-12-04 12:00 12 GLKS Jaworzyna Śląska II - KS Górnik Polkowice III 10:5
1   A BIELAK Zbigniew W MILNIKIEL Amelia 3:0 (12:10, 11:3, 11:3) 1:0
2   B KORZYSTKA Arkadiusz X DZIADOSZ Mateusz 3:0 (11:7, 11:8, 12:10) 2:0
3   C SZEWCZAK Justyna Y JURKIEWICZ Ireneusz 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 2:1
4   D ZIELIŃSKI Patryk Z MILNIKIEL Sebastian 1:3 (11:13, 11:9, 8:11, 4:11) 2:2
5   A KORZYSTKA Arkadiusz
BIELAK Zbigniew
W DZIADOSZ Mateusz
MILNIKIEL Amelia
3:0 (11:9, 11:4, 12:10) 3:2
6   B SZEWCZAK Justyna
ZIELIŃSKI Patryk
X JURKIEWICZ Ireneusz
MILNIKIEL Sebastian
1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 10:12) 3:3
7   A BIELAK Zbigniew X DZIADOSZ Mateusz 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) 4:3
8   B KORZYSTKA Arkadiusz W MILNIKIEL Amelia 3:1 (16:14, 11:4, 6:11, 11:5) 5:3
9   D ZIELIŃSKI Patryk Y JURKIEWICZ Ireneusz 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) 6:3
10   C SZEWCZAK Justyna Z MILNIKIEL Sebastian 0:3 (8:11, 7:11, 10:12) 6:4
11   A BIELAK Zbigniew Y JURKIEWICZ Ireneusz 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 7:4
12   C SZEWCZAK Justyna W MILNIKIEL Amelia 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) 7:5
13   B KORZYSTKA Arkadiusz Z MILNIKIEL Sebastian 3:2 (11:7, 7:11, 18:16, 1:11, 11:5) 8:5
14   D ZIELIŃSKI Patryk X DZIADOSZ Mateusz 3:0 (11:7, 11:5, 12:10) 9:5
15   A BIELAK Zbigniew Z MILNIKIEL Sebastian 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 10:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10