V liga Legnica
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2021-10-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-02 18:30 4 AKS Strzegom II - KS Górnik Polkowice II 2:10
1   A MARTYSZEWSKI Janusz W KUCZYŃSKI Roman 0:3 (4:11, 9:11, 5:11) 0:1
2   B SZTANDARSKI Marek X RATAJCZYK Tadeusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 1:1
3   C WOJTASZEK Zbigniew Y OWCZAREK Sergiusz 1:3 (4:11, 11:6, 7:11, 9:11) 1:2
4   D MARTYSZEWSKI Kornel Z MALIK Adam 0:3 (13:15, 6:11, 12:14) 1:3
5   A MARTYSZEWSKI Kornel
SZTANDARSKI Marek
W KUCZYŃSKI Roman
OWCZAREK Sergiusz
0:3 (6:11, 9:11, 9:11) 1:4
6   B MARTYSZEWSKI Janusz
WOJTASZEK Zbigniew
X MALIK Adam
RATAJCZYK Tadeusz
3:1 (11:9, 11:4, 9:11, 11:4) 2:4
7   A DYMURA Alicja X RATAJCZYK Tadeusz 1:3 (7:11, 10:12, 13:11, 9:11) 2:5
8   B SZTANDARSKI Marek W KUCZYŃSKI Roman 2:3 (11:5, 7:11, 11:13, 12:10, 8:11) 2:6
9   D MARTYSZEWSKI Kornel Y OWCZAREK Sergiusz 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) 2:7
10   C WOJTASZEK Zbigniew Z MALIK Adam 1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 6:11) 2:8
11   A DYMURA Alicja Y OWCZAREK Sergiusz 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 2:9
12   C WOJTASZEK Zbigniew W KUCZYŃSKI Roman 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 2:10
2021-10-30 12:00 5 KS Górnik Polkowice III - GUKS Sokół Jerzmanowa II 7:10
1   A DROSZCZAK Patryk W STAWICKI Szymon 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) 0:1
2   B DZIADOSZ Mateusz X PIENIĘŻNY Jakub 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 0:2
3   C MILNIKIEL Amelia Y BADOWSKI Marcin 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 9:11) 0:3
4   D MILNIKIEL Sebastian Z MULARCZYK Szymon 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 1:3
5   A DROSZCZAK Patryk
MILNIKIEL Sebastian
W PIENIĘŻNY Jakub
STAWICKI Szymon
3:2 (11:6, 11:8, 5:11, 8:11, 11:7) 2:3
6   B DZIADOSZ Mateusz
MILNIKIEL Amelia
X BADOWSKI Marcin
BADOWSKI Mariusz
1:3 (7:11, 11:6, 8:11, 9:11) 2:4
7   A DROSZCZAK Patryk X PIENIĘŻNY Jakub 2:3 (11:7, 7:11, 8:11, 11:8, 9:11) 2:5
8   B DZIADOSZ Mateusz W STAWICKI Szymon 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 2:6
9   D MILNIKIEL Sebastian Y BADOWSKI Marcin 2:3 (11:7, 11:8, 7:11, 8:11, 7:11) 2:7
10   C MILNIKIEL Amelia Z MULARCZYK Szymon 3:2 (11:6, 7:11, 11:7, 8:11, 11:8) 3:7
11   A DROSZCZAK Patryk Y BADOWSKI Marcin 2:3 (11:8, 11:6, 6:11, 7:11, 6:11) 3:8
12   C MILNIKIEL Amelia W STAWICKI Szymon 1:3 (11:6, 6:11, 7:11, 7:11) 3:9
13   B DZIADOSZ Mateusz Z MULARCZYK Szymon 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) 4:9
14   D MILNIKIEL Sebastian X PIENIĘŻNY Jakub 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:8) 5:9
15   A DROSZCZAK Patryk Z MULARCZYK Szymon 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 6:9
16   D MILNIKIEL Sebastian W STAWICKI Szymon 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 7:9
17   B DZIADOSZ Mateusz Y BADOWSKI Marcin 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) 7:10
2021-11-02 17:00 6 GLKS Jaworzyna Śląska II - TS Zagłębie Lubin II 10:4
1   A CHABA Stanisław W LEVIN Jarosław 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) 1:0
2   B PORĘBA Marek X ŁUŻYŃSKI Andrzej 2:3 (12:10, 11:6, 6:11, 9:11, 10:12) 1:1
3   C ZIELIŃSKI Patryk Y BARSKI Tomasz 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:8) 2:1
4   D KASPEROWICZ Artur Z KĘDRA Franciszek 3:0 (11:8, 11:5, 11:2) 3:1
5   A CHABA Stanisław
KASPEROWICZ Artur
W LEVIN Jarosław
BARSKI Tomasz
3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 4:1
6   B SZEWCZAK Justyna
ZIELIŃSKI Patryk
X KĘDRA Franciszek
ŁUŻYŃSKI Andrzej
1:3 (4:11, 6:11, 11:8, 9:11) 4:2
7   A CHABA Stanisław X ŁUŻYŃSKI Andrzej 3:0 (11:3, 11:7, 11:4) 5:2
8   B PORĘBA Marek W LEVIN Jarosław 2:3 (11:8, 11:6, 10:12, 9:11, 7:11) 5:3
9   D KASPEROWICZ Artur Y BARSKI Tomasz 3:0 (11:9, 11:5, 11:4) 6:3
10   C ZIELIŃSKI Patryk Z KĘDRA Franciszek 3:0 (11:7, 11:5, 11:5) 7:3
11   A CHABA Stanisław Y BARSKI Tomasz 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 8:3
12   C ZIELIŃSKI Patryk W LEVIN Jarosław 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) 9:3
13   B SZEWCZAK Justyna Z KĘDRA Franciszek 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) 9:4
14   D KASPEROWICZ Artur X ŁUŻYŃSKI Andrzej 3:1 (11:5, 3:11, 11:7, 11:9) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10