V liga Legnica
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2021-10-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-09 12:00 1 KS Górnik Polkowice II - KS Górnik Polkowice III 10:1
1   A JAŁOWIECKI Bartosz W MILNIKIEL Sebastian 3:2 (11:8, 11:8, 9:11, 6:11, 11:7) 1:0
2   B LESIŃSKI Patryk X JURKIEWICZ Ireneusz 3:2 (11:6, 11:6, 8:11, 9:11, 11:8) 2:0
3   C OWCZAREK Sergiusz Y DROSZCZAK Patryk 3:0 (11:7, 11:4, 11:9) 3:0
4   D KUCZYŃSKI Roman Z MILNIKIEL Amelia 3:0 (11:8, 11:9, 11:6) 4:0
5   A JAŁOWIECKI Bartosz
KUCZYŃSKI Roman
W MILNIKIEL Amelia
MILNIKIEL Sebastian
3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 4:11, 11:8) 5:0
6   B LESIŃSKI Patryk
OWCZAREK Sergiusz
X DROSZCZAK Patryk
JURKIEWICZ Ireneusz
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 6:0
7   A JAŁOWIECKI Bartosz X JURKIEWICZ Ireneusz 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 7:0
8   B LESIŃSKI Patryk W MILNIKIEL Sebastian 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) 7:1
9   D KUCZYŃSKI Roman Y DROSZCZAK Patryk 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 8:1
10   C OWCZAREK Sergiusz Z MILNIKIEL Amelia 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) 9:1
11   A JAŁOWIECKI Bartosz Y DROSZCZAK Patryk 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 10:1
2021-10-13 16:30 2 GUKS Sokół Jerzmanowa II - TS Zagłębie Lubin II 8:10
1   A JACAK Wojciech W LEVIN Jarosław 1:3 (9:11, 10:12, 12:10, 10:12) 0:1
2   B STAWICKI Szymon X KĘDRA Franciszek 0:3 (10:12, 7:11, 7:11) 0:2
3   C PIENIĘŻNY Jakub Y ŁUŻYŃSKI Andrzej 3:2 (6:11, 9:11, 11:4, 13:11, 13:11) 1:2
4   D BADOWSKI Mariusz Z PRUSZCZYK Tomasz 1:3 (5:11, 6:11, 13:11, 8:11) 1:3
5   A JACAK Wojciech
BADOWSKI Mariusz
W KĘDRA Franciszek
PRUSZCZYK Tomasz
3:1 (11:9, 2:11, 12:10, 11:5) 2:3
6   B PIENIĘŻNY Jakub
STAWICKI Szymon
X LEVIN Jarosław
ŁUŻYŃSKI Andrzej
3:2 (11:9, 11:8, 8:11, 7:11, 11:8) 3:3
7   A JACAK Wojciech X KĘDRA Franciszek 0:3 (3:11, 7:11, 5:11) 3:4
8   B STAWICKI Szymon W LEVIN Jarosław 3:1 (9:11, 11:7, 11:9, 11:9) 4:4
9   D BADOWSKI Mariusz Y ŁUŻYŃSKI Andrzej 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 4:5
10   C PIENIĘŻNY Jakub Z PRUSZCZYK Tomasz 3:2 (3:11, 9:11, 11:5, 11:5, 11:8) 5:5
11   A JACAK Wojciech Y ŁUŻYŃSKI Andrzej 3:1 (11:6, 9:11, 11:8, 11:8) 6:5
12   C PIENIĘŻNY Jakub W LEVIN Jarosław 3:2 (11:9, 11:6, 7:11, 8:11, 11:7) 7:5
13   B STAWICKI Szymon Z PRUSZCZYK Tomasz 1:3 (10:12, 11:4, 11:13, 9:11) 7:6
14   D PETECKI Piotr X KĘDRA Franciszek 0:3 (5:11, 11:13, 7:11) 7:7
15   A JACAK Wojciech Z PRUSZCZYK Tomasz 3:1 (13:11, 6:11, 11:8, 11:8) 8:7
16   D PETECKI Piotr W LEVIN Jarosław 0:3 (3:11, 9:11, 8:11) 8:8
17   B STAWICKI Szymon Y ŁUŻYŃSKI Andrzej 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) 8:9
18   C PIENIĘŻNY Jakub X KĘDRA Franciszek 1:3 (6:11, 4:11, 11:8, 6:11) 8:10
2021-10-23 11:00 3 AKS Strzegom II - GLKS Jaworzyna Śląska II 5:10
1   A SZTANDARSKI Marek W MAKOWSKI Marcin 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 9:11) 0:1
2   B DYMURA Alicja X BABCZYSZYN Marcin 2:3 (11:4, 11:8, 9:11, 5:11, 8:11) 0:2
3   C WOJTASZEK Zbigniew Y SZEWCZAK Justyna 3:0 (11:1, 11:1, 11:4) 1:2
4   D MARTYSZEWSKI Kornel Z BIELAK Zbigniew 0:3 (1:11, 1:11, 5:11) 1:3
5   A MARTYSZEWSKI Kornel
SZTANDARSKI Marek
W MALEWICZ Aleksandra
SZEWCZAK Justyna
3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 2:3
6   B DYMURA Alicja
WOJTASZEK Zbigniew
X BIELAK Zbigniew
MAKOWSKI Marcin
0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 2:4
7   A SZTANDARSKI Marek X BABCZYSZYN Marcin 2:3 (11:8, 9:11, 11:9, 8:11, 9:11) 2:5
8   B DYMURA Alicja W MAKOWSKI Marcin 1:3 (12:10, 2:11, 7:11, 9:11) 2:6
9   D MARTYSZEWSKI Janusz Y SZEWCZAK Justyna 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 3:6
10   C WOJTASZEK Zbigniew Z BIELAK Zbigniew 1:3 (4:11, 11:7, 2:11, 8:11) 3:7
11   A SZTANDARSKI Marek Y SZEWCZAK Justyna 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 4:7
12   C WOJTASZEK Zbigniew W MAKOWSKI Marcin 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 4:8
13   B DYMURA Alicja Z BIELAK Zbigniew 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 4:9
14   D MARTYSZEWSKI Janusz X MALEWICZ Aleksandra 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 5:9
15   A SZTANDARSKI Marek Z BIELAK Zbigniew 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 5:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10