V liga Legnica
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 BIELAK Zbigniew (GLKS Jaworzyna Śląska II) 14 14 0 42:1 100,00
2 MILNIKIEL Sebastian (KS Górnik Polkowice III) 20 13 7 51:26 65,00
3 OWCZAREK Sergiusz (KS Górnik Polkowice II) 13 12 1 37:8 92,31
4 ZIELIŃSKI Patryk (GLKS Jaworzyna Śląska II) 12 11 1 34:7 91,67
5 SZTANDARSKI Marek (AKS Strzegom II) 17 11 6 39:23 64,71
6 KORZYSTKA Arkadiusz (GLKS Jaworzyna Śląska II) 12 10 2 33:16 83,33
7 WOJTASZEK Zbigniew (AKS Strzegom II) 17 10 7 33:26 58,82
8 PIENIĘŻNY Jakub (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 18 9 9 34:40 50,00
9 LESIŃSKI Patryk (KS Górnik Polkowice II) 10 8 2 25:11 80,00
10 PRUSZCZYK Tomasz (TS Zagłębie Lubin II) 16 8 8 32:32 50,00
11 KUCZYŃSKI Roman (KS Górnik Polkowice II) 7 7 0 21:3 100,00
12 JAŁOWIECKI Bartosz (KS Górnik Polkowice II) 8 7 1 21:7 87,50
13 BADOWSKI Marcin (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 9 7 2 23:13 77,78
14 STAWICKI Szymon (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 19 7 12 29:38 36,84
15 ZAJĄC Szymon (KS Górnik Polkowice II) 6 6 0 18:8 100,00
16 MARTYSZEWSKI Janusz (AKS Strzegom II) 11 6 5 21:16 54,55
17 KĘDRA Franciszek (TS Zagłębie Lubin II) 7 5 2 15:7 71,43
18 JACAK Wojciech (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 10 5 5 18:19 50,00
19 ŁUŻYŃSKI Andrzej (TS Zagłębie Lubin II) 15 5 10 23:35 33,33
20 DYMURA Alicja (AKS Strzegom II) 14 4 10 21:32 28,57
21 MILNIKIEL Amelia (KS Górnik Polkowice III) 15 4 11 19:38 26,67
22 LEVIN Jarosław (TS Zagłębie Lubin II) 16 4 12 24:40 25,00
23 DZIADOSZ Mateusz (KS Górnik Polkowice III) 17 4 13 16:44 23,53
24 CHABA Stanisław (GLKS Jaworzyna Śląska II) 3 3 0 9:0 100,00
25 KASPEROWICZ Artur (GLKS Jaworzyna Śląska II) 3 3 0 9:1 100,00
26 MIŚ Zbigniew (KS Górnik Polkowice II) 3 3 0 9:1 100,00
27 MAKOWSKI Marcin (GLKS Jaworzyna Śląska II) 3 3 0 9:2 100,00
28 MALIK Adam (KS Górnik Polkowice II) 5 3 2 11:7 60,00
29 MARTYSZEWSKI Kornel (AKS Strzegom II) 9 3 6 10:20 33,33
30 JURKIEWICZ Ireneusz (KS Górnik Polkowice III) 14 3 11 13:37 21,43
31 BABIARCZYK Agnieszka (TS Zagłębie Lubin II) 4 2 2 8:8 50,00
32 RATAJCZYK Tadeusz (KS Górnik Polkowice II) 5 2 3 8:10 40,00
33 BABCZYSZYN Marcin (GLKS Jaworzyna Śląska II) 5 2 3 9:13 40,00
34 BARSKI Tomasz (TS Zagłębie Lubin II) 8 2 6 9:22 25,00
35 ADAMOWICZ Maciej (TS Zagłębie Lubin II) 4 1 3 7:11 25,00
36 DROSZCZAK Patryk (KS Górnik Polkowice III) 7 1 6 7:18 14,29
37 PORĘBA Marek (GLKS Jaworzyna Śląska II) 4 0 4 6:12 0,00
38 WAWRZYŃSKI Tomasz (TS Zagłębie Lubin II) 2 0 2 2:6 0,00
39 MULARCZYK Szymon (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 4 0 4 2:12 0,00
40 BADOWSKI Mariusz (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 2 0 2 1:6 0,00
41 HORNIAK Eryk (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 6 0 6 2:18 0,00
42 PETECKI Piotr (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 2 0 2 0:6 0,00
43 SZEWCZAK Justyna (GLKS Jaworzyna Śląska II) 10 0 10 0:30 0,00
44 KOZIK Oskar (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 3 0 3 0:9 0,00
45 PIETRZAK Amelia (KS Górnik Polkowice III) 3 0 3 0:9 0,00
46 MALEWICZ Aleksandra (GLKS Jaworzyna Śląska II) 1 0 1 0:3 0,00
47 SZNAJDER Aleksander (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 1 0 1 0:3 0,00
48 KORZYSTKA Jakub (GLKS Jaworzyna Śląska II) 2 0 2 0:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 BIELAK Zbigniew (GLKS Jaworzyna Śląska II) 14 14 0 42:1 100,00
2 OWCZAREK Sergiusz (KS Górnik Polkowice II) 13 12 1 37:8 92,31
3 ZIELIŃSKI Patryk (GLKS Jaworzyna Śląska II) 12 11 1 34:7 91,67
4 JAŁOWIECKI Bartosz (KS Górnik Polkowice II) 8 7 1 21:7 87,50
5 KORZYSTKA Arkadiusz (GLKS Jaworzyna Śląska II) 12 10 2 33:16 83,33
6 LESIŃSKI Patryk (KS Górnik Polkowice II) 10 8 2 25:11 80,00
7 BADOWSKI Marcin (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 9 7 2 23:13 77,78
8 MILNIKIEL Sebastian (KS Górnik Polkowice III) 20 13 7 51:26 65,00
9 SZTANDARSKI Marek (AKS Strzegom II) 17 11 6 39:23 64,71
10 WOJTASZEK Zbigniew (AKS Strzegom II) 17 10 7 33:26 58,82
11 MARTYSZEWSKI Janusz (AKS Strzegom II) 11 6 5 21:16 54,55
12 PRUSZCZYK Tomasz (TS Zagłębie Lubin II) 16 8 8 32:32 50,00
13 JACAK Wojciech (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 10 5 5 18:19 50,00
14 PIENIĘŻNY Jakub (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 18 9 9 34:40 50,00
15 STAWICKI Szymon (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 19 7 12 29:38 36,84
16 ŁUŻYŃSKI Andrzej (TS Zagłębie Lubin II) 15 5 10 23:35 33,33
17 MARTYSZEWSKI Kornel (AKS Strzegom II) 9 3 6 10:20 33,33
18 DYMURA Alicja (AKS Strzegom II) 14 4 10 21:32 28,57
19 MILNIKIEL Amelia (KS Górnik Polkowice III) 15 4 11 19:38 26,67
20 LEVIN Jarosław (TS Zagłębie Lubin II) 16 4 12 24:40 25,00
21 BARSKI Tomasz (TS Zagłębie Lubin II) 8 2 6 9:22 25,00
22 DZIADOSZ Mateusz (KS Górnik Polkowice III) 17 4 13 16:44 23,53
23 JURKIEWICZ Ireneusz (KS Górnik Polkowice III) 14 3 11 13:37 21,43
24 SZEWCZAK Justyna (GLKS Jaworzyna Śląska II) 10 0 10 0:30 0,00
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 BIELAK Zbigniew (GLKS Jaworzyna Śląska II) 14 14 0 4 4 0 16,0
2 MILNIKIEL Sebastian (KS Górnik Polkowice III) 20 13 7 6 3 3 14,5
3 OWCZAREK Sergiusz (KS Górnik Polkowice II) 13 12 1 3 3 0 13,5
4 SZTANDARSKI Marek (AKS Strzegom II) 17 11 6 6 3 3 12,5
5 WOJTASZEK Zbigniew (AKS Strzegom II) 17 10 7 6 4 2 12,0
6 ZIELIŃSKI Patryk (GLKS Jaworzyna Śląska II) 12 11 1 4 1 3 11,5
7 KORZYSTKA Arkadiusz (GLKS Jaworzyna Śląska II) 12 10 2 4 3 1 11,5
8 LESIŃSKI Patryk (KS Górnik Polkowice II) 10 8 2 5 5 0 10,5
9 PIENIĘŻNY Jakub (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 18 9 9 6 3 3 10,5
10 PRUSZCZYK Tomasz (TS Zagłębie Lubin II) 16 8 8 5 1 4 8,5
11 STAWICKI Szymon (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 19 7 12 6 3 3 8,5
12 KUCZYŃSKI Roman (KS Górnik Polkowice II) 7 7 0 2 2 0 8,0
13 JAŁOWIECKI Bartosz (KS Górnik Polkowice II) 8 7 1 2 2 0 8,0
14 BADOWSKI Marcin (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 9 7 2 3 2 1 8,0
15 ZAJĄC Szymon (KS Górnik Polkowice II) 6 6 0 3 3 0 7,5
16 MARTYSZEWSKI Janusz (AKS Strzegom II) 11 6 5 3 2 1 7,0
17 ŁUŻYŃSKI Andrzej (TS Zagłębie Lubin II) 15 5 10 5 3 2 6,5
18 JACAK Wojciech (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 10 5 5 3 2 1 6,0
19 KĘDRA Franciszek (TS Zagłębie Lubin II) 7 5 2 2 1 1 5,5
20 DYMURA Alicja (AKS Strzegom II) 14 4 10 4 3 1 5,5
21 MILNIKIEL Amelia (KS Górnik Polkowice III) 15 4 11 5 1 4 4,5
22 MARTYSZEWSKI Kornel (AKS Strzegom II) 9 3 6 5 2 3 4,0
23 LEVIN Jarosław (TS Zagłębie Lubin II) 16 4 12 5 0 5 4,0
24 DZIADOSZ Mateusz (KS Górnik Polkowice III) 17 4 13 4 0 4 4,0
25 JURKIEWICZ Ireneusz (KS Górnik Polkowice III) 14 3 11 5 2 3 4,0
26 CHABA Stanisław (GLKS Jaworzyna Śląska II) 3 3 0 1 1 0 3,5
27 KASPEROWICZ Artur (GLKS Jaworzyna Śląska II) 3 3 0 1 1 0 3,5
28 MAKOWSKI Marcin (GLKS Jaworzyna Śląska II) 3 3 0 1 1 0 3,5
29 MALIK Adam (KS Górnik Polkowice II) 5 3 2 3 1 2 3,5
30 MIŚ Zbigniew (KS Górnik Polkowice II) 3 3 0 0 0 0 3,0
31 RATAJCZYK Tadeusz (KS Górnik Polkowice II) 5 2 3 4 2 2 3,0
32 BABIARCZYK Agnieszka (TS Zagłębie Lubin II) 4 2 2 1 1 0 2,5
33 BABCZYSZYN Marcin (GLKS Jaworzyna Śląska II) 5 2 3 0 0 0 2,0
34 BARSKI Tomasz (TS Zagłębie Lubin II) 8 2 6 3 0 3 2,0
35 DROSZCZAK Patryk (KS Górnik Polkowice III) 7 1 6 3 2 1 2,0
36 ADAMOWICZ Maciej (TS Zagłębie Lubin II) 4 1 3 2 0 2 1,0
37 BADOWSKI Mariusz (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 2 0 2 2 2 0 1,0
38 SZEWCZAK Justyna (GLKS Jaworzyna Śląska II) 10 0 10 4 1 3 0,5
39 MULARCZYK Szymon (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 4 0 4 0 0 0 0,0
40 SZNAJDER Aleksander (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 1 0 1 1 0 1 0,0
41 PETECKI Piotr (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 2 0 2 0 0 0 0,0
42 PIETRZAK Amelia (KS Górnik Polkowice III) 3 0 3 1 0 1 0,0
43 PORĘBA Marek (GLKS Jaworzyna Śląska II) 4 0 4 1 0 1 0,0
44 HORNIAK Eryk (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 6 0 6 2 0 2 0,0
45 KOZIK Oskar (GUKS Sokół Jerzmanowa II) 3 0 3 1 0 1 0,0
46 WAWRZYŃSKI Tomasz (TS Zagłębie Lubin II) 2 0 2 1 0 1 0,0
47 MALEWICZ Aleksandra (GLKS Jaworzyna Śląska II) 1 0 1 1 0 1 0,0
48 KORZYSTKA Jakub (GLKS Jaworzyna Śląska II) 2 0 2 1 0 1 0,0