LZS Sparta Grębocice (M)
Klub: LZS Sparta Grębocice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ul. Szkolna 1 , 59-150 Grębocice
Sprzęt: Tibhar, 4 szt. Donic Walder Clasic 25mm
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Wojciech Grochała (tel. 603 500 548)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 GAJKOWSKI Mateusz 1991 M 6698 08.09.2021 484 05.10.2021
2 GŁAZ Tomasz 1970 M 6699 08.09.2021 485 05.10.2021
3 GROCHAŁA Tomasz 1982 M 6700 08.09.2021 486 05.10.2021
4 GROCHAŁA Wojciech 1982 M 6701 08.09.2021 487 05.10.2021
5 JÓZEWCZAK Radosław 1972 M 6702 08.09.2021 488 05.10.2021
6 ŁAWNICZAK Jakub 2001 M 6703 08.09.2021 489 05.10.2021
7 PRZYBYLSKI Andrzej 1969 M 6704 08.09.2021 490 05.10.2021
8 SZADYKO Paweł 1971 M 6705 08.09.2021 491 05.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4LG 1/1 2021-10-09 14:00 LZS Sparta Grębocice - GOKSiR Dobromierz 10:1🏓 ⇑
2 4LG 1/2 2021-10-16 14:00 GLKS Jaworzyna Śląska - LZS Sparta Grębocice 2:10🏓 ⇑
3 4LG 1/5 2021-10-29 17:00 LZS Sparta Grębocice - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 4:10🏓 ⇓
4 4LG 1/3 2021-10-30 12:00 TS Zagłębie Lubin - LZS Sparta Grębocice 5:10🏓 ⇑
5 4LG 1/4 2021-11-06 14:00 LZS Sparta Grębocice - KTS Legnica I 6:10🏓 ⇓
6 4LG 1/6 2021-11-27 14:00 KS Górnik Polkowice - LZS Sparta Grębocice 1:10🏓 ⇑
7 4LG 1/7 2021-12-04 14:00 KTS Legnica II - LZS Sparta Grębocice 2:10🏓 ⇑
8 4LG 2/8 2022-01-15 14:00 GOKSiR Dobromierz - LZS Sparta Grębocice 2:10🏓 ⇑
9 4LG 2/9 2022-01-22 14:00 LZS Sparta Grębocice - GLKS Jaworzyna Śląska 10:0🏓 ⇑
10 4LG 2/10 2022-02-19 14:00 LZS Sparta Grębocice - TS Zagłębie Lubin 10:0🏓 ⇑
11 4LG 2/11 2022-03-12 14:00 KTS Legnica I - LZS Sparta Grębocice 6:10🏓 ⇑
12 4LG 2/12 2022-03-26 14:00 ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - LZS Sparta Grębocice 10:2🏓 ⇓
13 4LG 2/13 2022-04-09 14:00 LZS Sparta Grębocice - KS Górnik Polkowice 10:4🏓 ⇑
14 4LG 2/14 2022-05-14 14:00 LZS Sparta Grębocice - KTS Legnica II 10:7🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) GOKSiR Dobromierz 3,0 2,5 2,0 1,0 1,5   10
2 (W) GLKS Jaworzyna Śląska 3,5 1,5   2,5 2,5   10
3 (D) ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 1,0 1,5 0,5 1,0     4
4 (W) TS Zagłębie Lubin 2,5 2,5   1,5 3,5   10
5 (D) KTS Legnica I 3,0 1,5 0,0 0,0 1,5   6
6 (W) KS Górnik Polkowice 2,5 3,5 1,0 1,5 1,5   10
7 (W) KTS Legnica II 3,5 2,5 1,5 2,5     10
8 (W) GOKSiR Dobromierz 3,5 2,5 1,5   2,5   10
9 (D) GLKS Jaworzyna Śląska 2,5 2,5   2,5 2,5   10
10 (D) TS Zagłębie Lubin 2,5 2,5   2,5 2,5   10
11 (W) KTS Legnica I 4,5 1,5   1,5 2,5   10
12 (W) ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 1,0 0,0   0,0 1,0   2
13 (D) KS Górnik Polkowice 3,0 3,5 2,0     1,5 10
14 (D) KTS Legnica II 4,5 3,5 1,5 0,5   0,0 10
Razem 40,5 31,5 10,0 17,0 21,5 1,5 122
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 GAJKOWSKI Mateusz 1991 M 6698 08.09.2021 484
2 GŁAZ Tomasz 1970 M 6699 08.09.2021 485
3 GROCHAŁA Tomasz 1982 M 6700 08.09.2021 486
4 GROCHAŁA Wojciech 1982 M 6701 08.09.2021 487
5 PRZYBYLSKI Andrzej 1969 M 6704 08.09.2021 490
6 SZADYKO Paweł 1971 M 6705 08.09.2021 491