KS Górnik Polkowice (M)
Klub: KS Górnik Polkowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
SP nr 1 Polkowice ul. Kmicica 23
Sprzęt: Andro Speedball 40+, Donic Person 12 szt
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Sławomir Słowiński (tel. 502 526 491)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 DROSZCZAK Patryk 1999 M 10727 11.10.2021 1312 15.10.2021
2 DZIADOSZ Mateusz 2009 M 5893 06.09.2021 451 11.10.2021
3 JAŁOWIECKI Bartosz 2002 M 10728 11.10.2021 1313 15.10.2021
4 KACIUBA Mikołaj 2007 M 5894 06.09.2021 452 05.10.2021
5 KUCZYŃSKI Roman 1957 M 10730 11.10.2021 1315 15.10.2021
6 LESIŃSKI Patryk 2006 M 5895 06.09.2021 453 05.10.2021
7 MALIK Adam 2006 M 5896 06.09.2021 454 05.10.2021
8 MALINOWSKI Piotr 1995 M 10732 11.10.2021 1317 15.10.2021
9 MATWISZYN Natalia 2000 K 10733 11.10.2021 1318 15.10.2021
10 MILNIKIEL Sebastian 1974 M 10734 11.10.2021 1319 15.10.2021
11 MIŚ Zbigniew 1960 M 10735 11.10.2021 1320 15.10.2021
12 OSICKI Jerzy 1948 M 10736 11.10.2021 1321 15.10.2021
13 OWCZAREK Sergiusz 1972 M 10737 11.10.2021 1322 15.10.2021
14 RATAJCZYK Tadeusz 2005 M 5899 06.09.2021 457 05.10.2021
15 RYGLICKI Mikołaj 2004 M 5900 06.09.2021 458 05.10.2021
16 SŁOWIŃSKI Sławomir 1962 M 10738 11.10.2021 1304 15.10.2021
17 ZAJĄC Szymon 2008 M 5901 06.09.2021 459 05.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4LG 1/1 2021-10-09 14:00 ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KS Górnik Polkowice 10:0🏓 ⇓
2 4LG 1/2 2021-10-23 14:00 KS Górnik Polkowice - TS Zagłębie Lubin 10:3🏓 ⇑
3 4LG 1/3 2021-10-30 14:00 KS Górnik Polkowice - KTS Legnica II 10:4🏓 ⇑
4 4LG 1/4 2021-11-12 18:00 GOKSiR Dobromierz - KS Górnik Polkowice 6:10🏓 ⇑
5 4LG 1/5 2021-11-20 14:00 KS Górnik Polkowice - GLKS Jaworzyna Śląska 8:10🏓 ⇓
6 4LG 1/6 2021-11-27 14:00 KS Górnik Polkowice - LZS Sparta Grębocice 1:10🏓 ⇓
7 4LG 1/7 2021-12-04 10:00 KS Górnik Polkowice - KTS Legnica I 0:10🏓 ⇓
8 4LG 2/8 2022-01-15 14:00 KS Górnik Polkowice - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 2:10🏓 ⇓
9 4LG 2/9 2022-01-22 13:00 TS Zagłębie Lubin - KS Górnik Polkowice 1:10🏓 ⇑
10 4LG 2/10 2022-02-19 14:00 KTS Legnica II - KS Górnik Polkowice 7:10🏓 ⇑
11 4LG 2/11 2022-03-12 09:00 KS Górnik Polkowice - GOKSiR Dobromierz 9:9🏓 ⇔
12 4LG 2/12 2022-03-26 14:00 GLKS Jaworzyna Śląska - KS Górnik Polkowice 5:10🏓 ⇑
13 4LG 2/13 2022-04-09 14:00 LZS Sparta Grębocice - KS Górnik Polkowice 10:4🏓 ⇓
14 4LG 2/14 2022-05-14 14:00 KTS Legnica I - KS Górnik Polkowice 10:2🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
1 (W) ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja   0,0         0,0             0,0     0,0 0
2 (D) TS Zagłębie Lubin       3,5         3,5             2,5 0,5 10
3 (D) KTS Legnica II       3,5   1,0     3,5             2,0   10
4 (W) GOKSiR Dobromierz       4,5 1,5               3,0       1,0 10
5 (D) GLKS Jaworzyna Śląska       2,5               3,0     0,5 2,0   8
6 (D) LZS Sparta Grębocice               0,0       1,0     0,0 0,0   1
7 (D) KTS Legnica I 0,0                   0,0 0,0       0,0   0
8 (D) ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 0,0             0,0               2,0 0,0 2
9 (W) TS Zagłębie Lubin       2,0         2,0             3,5 2,5 10
10 (W) KTS Legnica II       3,0   1,0                   4,0 2,0 10
11 (D) GOKSiR Dobromierz         1,5         1,5           3,5 2,5 9
12 (W) GLKS Jaworzyna Śląska       3,5   1,5               0,0   0,5 4,5 10
13 (W) LZS Sparta Grębocice     0,0       0,5         2,0         1,5 4
14 (W) KTS Legnica I     0,0                 0,0   0,0     2,0 2
Razem 0,0 0,0 0,0 22,5 3,0 3,5 0,5 0,0 9,0 1,5 0,0 6,0 3,0 0,0 0,5 20,0 16,5 86
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 DROSZCZAK Patryk 1999 M 10727 11.10.2021 1312
2 DZIADOSZ Mateusz 2009 M 5893 06.09.2021 451
3 JAŁOWIECKI Bartosz 2002 M 10728 11.10.2021 1313
4 KACIUBA Mikołaj 2007 M 5894 06.09.2021 452
5 KUCZYŃSKI Roman 1957 M 10730 11.10.2021 1315
6 LESIŃSKI Patryk 2006 M 5895 06.09.2021 453
7 MALIK Adam 2006 M 5896 06.09.2021 454
8 MALINOWSKI Piotr 1995 M 10732 11.10.2021 1317
9 MATWISZYN Natalia 2000 K 10733 11.10.2021 1318
10 MILNIKIEL Sebastian 1974 M 10734 11.10.2021 1319
11 MIŚ Zbigniew 1960 M 10735 11.10.2021 1320
12 OSICKI Jerzy 1948 M 10736 11.10.2021 1321
13 OWCZAREK Sergiusz 1972 M 10737 11.10.2021 1322
14 RATAJCZYK Tadeusz 2005 M 5899 06.09.2021 457
15 RYGLICKI Mikołaj 2004 M 5900 06.09.2021 458
16 SŁOWIŃSKI Sławomir 1962 M 10738 11.10.2021 1304
17 ZAJĄC Szymon 2008 M 5901 06.09.2021 459