KTS Legnica II (M)
Klub: KTS Legnica
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa w Kościelcu
Sprzęt: THIBAR 40+ ***AR, THIBAR 24R, 4 sztuki
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Możejko Piotr (tel. 602 785 752)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 CHAJ Bolesław 1974 M 10855 12.10.2021 1331 04.12.2021
2 HAZNAR Dariusz 1964 M 10856 12.10.2021 1294 13.10.2021
3 KOŁAKOWSKI Robert 1962 M 10857 12.10.2021 1296 13.10.2021
4 MARSZAŁEK Mariusz 1964 M 10860 12.10.2021 1263 13.10.2021
5 RUDANIECKI Jarosław 1972 M 10863 12.10.2021 1295 13.10.2021
6 SUPERNAT Jan 1945 M 10864 12.10.2021 1336 13.10.2021
7 TUTAJ Waldemar 1967 M 10865 12.10.2021 1292 13.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4LG 1/1 2021-10-09 14:00 KTS Legnica I - KTS Legnica II 10:8🏓 ⇓
2 4LG 1/2 2021-10-23 14:00 KTS Legnica II - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 2:10🏓 ⇓
3 4LG 1/3 2021-10-30 14:00 KS Górnik Polkowice - KTS Legnica II 10:4🏓 ⇓
4 4LG 1/4 2021-11-06 14:00 KTS Legnica II - TS Zagłębie Lubin 10:5🏓 ⇑
5 4LG 1/5 2021-11-20 14:00 KTS Legnica II - GOKSiR Dobromierz 10:2🏓 ⇑
6 4LG 1/6 2021-11-27 14:00 GLKS Jaworzyna Śląska - KTS Legnica II 10:7🏓 ⇓
7 4LG 1/7 2021-12-04 14:00 KTS Legnica II - LZS Sparta Grębocice 2:10🏓 ⇓
8 4LG 2/8 2022-01-15 14:00 KTS Legnica II - KTS Legnica I 7:10🏓 ⇓
9 4LG 2/9 2022-01-22 14:00 ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KTS Legnica II 10:2🏓 ⇓
10 4LG 2/10 2022-02-19 14:00 KTS Legnica II - KS Górnik Polkowice  
11 4LG 2/11 2022-03-12 14:00 TS Zagłębie Lubin - KTS Legnica II  
12 4LG 2/12 2022-03-26 14:00 GOKSiR Dobromierz - KTS Legnica II  
13 4LG 2/13 2022-04-09 14:00 KTS Legnica II - GLKS Jaworzyna Śląska  
14 4LG 2/14 2022-05-14 14:00 LZS Sparta Grębocice - KTS Legnica II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) KTS Legnica I   2,0   2,5 0,0   3,5 8
2 (D) ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja   1,0 1,0 0,0 0,0   0,0 2
3 (W) KS Górnik Polkowice   1,0 1,5 0,0     1,5 4
4 (D) TS Zagłębie Lubin   2,5   2,0 2,5   3,0 10
5 (D) GOKSiR Dobromierz   2,5 2,5 0,0 2,5   2,5 10
6 (W) GLKS Jaworzyna Śląska   2,0 2,0   0,0   3,0 7
7 (D) LZS Sparta Grębocice 0,0 0,0   0,0 2,0 0,0   2
8 (D) KTS Legnica I   2,0 0,5   1,0 0,0 3,5 7
9 (W) ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja   0,0 1,0     0,0 1,0 2
Razem 0,0 13,0 8,5 4,5 8,0 0,0 18,0 52
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 CHAJ Bolesław 1974 M 10855 12.10.2021 1331
2 HAZNAR Dariusz 1964 M 10856 12.10.2021 1294
3 KOŁAKOWSKI Robert 1962 M 10857 12.10.2021 1296
4 MARSZAŁEK Mariusz 1964 M 10860 12.10.2021 1263
5 RUDANIECKI Jarosław 1972 M 10863 12.10.2021 1295
6 SUPERNAT Jan 1945 M 10864 12.10.2021 1336
7 TUTAJ Waldemar 1967 M 10865 12.10.2021 1292