GOKSiR Dobromierz (M)
Klub: GOKSiR Dobromierz
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gniewków 44, 58-173 Roztoka
Sprzęt: tibhar
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Łukasz Citków (tel. 668 041 201)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 ANDRUSZKO Wiktor 2005 M 9970 27.09.2021 1041 15.10.2021
2 DANAJ Robert 1970 M 9962 27.09.2021 1033 15.10.2021
3 FIGLEWICZ Jan 1956 M 9963 27.09.2021 1034 15.10.2021
4 NYDZA Krzysztof 1979 M 9964 27.09.2021 1035 15.10.2021
5 RATAJCZYK Gabriel 2004 M 9969 27.09.2021 1040 15.10.2021
6 SUKIENNIK Andrzej 1958 M 9965 27.09.2021 1036 15.10.2021
7 SUKIENNIK Sebastian 1991 M 9966 27.09.2021 1037 15.10.2021
8 SZPILEWSKI Marcin 1997 M 9967 27.09.2021 1038 15.10.2021
9 WALAS Grzegorz 1979 M 9968 27.09.2021 1039 15.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4LG 1/1 2021-10-09 14:00 LZS Sparta Grębocice - GOKSiR Dobromierz 10:1🏓 ⇓
2 4LG 1/2 2021-10-23 14:00 GOKSiR Dobromierz - KTS Legnica I 6:10🏓 ⇓
3 4LG 1/3 2021-10-30 14:00 ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - GOKSiR Dobromierz 10:0🏓 ⇓
4 4LG 1/4 2021-11-12 18:00 GOKSiR Dobromierz - KS Górnik Polkowice 6:10🏓 ⇓
5 4LG 1/5 2021-11-20 14:00 KTS Legnica II - GOKSiR Dobromierz 10:2🏓 ⇓
6 4LG 1/6 2021-11-27 14:00 GOKSiR Dobromierz - TS Zagłębie Lubin 10:8🏓 ⇑
7 4LG 1/7 2021-12-04 14:00 GLKS Jaworzyna Śląska - GOKSiR Dobromierz 10:2🏓 ⇓
8 4LG 2/8 2022-01-15 14:00 GOKSiR Dobromierz - LZS Sparta Grębocice 2:10🏓 ⇓
9 4LG 2/9 2022-01-22 14:00 KTS Legnica I - GOKSiR Dobromierz 10:5🏓 ⇓
10 4LG 2/10 2022-02-19 14:00 GOKSiR Dobromierz - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 3:10🏓 ⇓
11 4LG 2/11 2022-03-12 09:00 KS Górnik Polkowice - GOKSiR Dobromierz 9:9🏓 ⇔
12 4LG 2/12 2022-03-26 14:00 GOKSiR Dobromierz - KTS Legnica II 8:10🏓 ⇓
13 4LG 2/13 2022-04-09 14:00 TS Zagłębie Lubin - GOKSiR Dobromierz 9:9🏓 ⇔
14 4LG 2/14 2022-05-14 14:00 GOKSiR Dobromierz - GLKS Jaworzyna Śląska 10:8🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (W) LZS Sparta Grębocice     0,5 0,0     0,5   0,0 1
2 (D) KTS Legnica I 2,0   1,5       1,5   1,0 6
3 (W) ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja   0,0       0,0   0,0 0,0 0
4 (D) KS Górnik Polkowice 2,0   1,5       2,5   0,0 6
5 (W) KTS Legnica II 2,0   0,0 0,0 0,0       0,0 2
6 (D) TS Zagłębie Lubin 3,5   1,0       3,0   2,5 10
7 (W) GLKS Jaworzyna Śląska 2,0   0,0       0,0   0,0 2
8 (D) LZS Sparta Grębocice 0,0   0,0       2,0 0,0 0,0 2
9 (W) KTS Legnica I 2,5   0,5     0,0 1,0   1,0 5
10 (D) ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 1,0       0,0 0,0 2,0 0,0   3
11 (W) KS Górnik Polkowice 4,0   2,0       3,0   0,0 9
12 (D) KTS Legnica II 2,5   1,5       3,5   0,5 8
13 (W) TS Zagłębie Lubin 3,5   2,0       2,0   1,5 9
14 (D) GLKS Jaworzyna Śląska 4,0   0,0     1,5 0,5 2,0 2,0 10
Razem 29,0 0,0 10,5 0,0 0,0 1,5 21,5 2,0 8,5 73
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 ANDRUSZKO Wiktor 2005 M 9970 27.09.2021 1041
2 DANAJ Robert 1970 M 9962 27.09.2021 1033
3 FIGLEWICZ Jan 1956 M 9963 27.09.2021 1034
4 NYDZA Krzysztof 1979 M 9964 27.09.2021 1035
5 RATAJCZYK Gabriel 2004 M 9969 27.09.2021 1040
6 SUKIENNIK Andrzej 1958 M 9965 27.09.2021 1036
7 SUKIENNIK Sebastian 1991 M 9966 27.09.2021 1037
8 SZPILEWSKI Marcin 1997 M 9967 27.09.2021 1038
9 WALAS Grzegorz 1979 M 9968 27.09.2021 1039