ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja (M)
Klub: ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
ZOKIR, ul. Żeromskiego, sala baletów
Sprzęt: Tibhar " *** 40+ Syntt ", Tibhar Smash
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Skrzypek (tel. 505 041 635)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 GĄDZIŃSKI Marcin 1986 M 9462 19.09.2021 921 11.10.2021
2 GLIB Michał 1999 M 9463 19.09.2021 922 11.10.2021
3 KOZIEJ Piotr 1977 M 9464 19.09.2021 923 11.10.2021
4 OPYD Oskar 2001 M 9465 19.09.2021 924 11.10.2021
5 PISZCZAŁKA Kamil 1991 M 9466 19.09.2021 925 11.10.2021
6 ROJEK Michał 1992 M 9467 19.09.2021 926 11.10.2021
7 ZATORSKI Mariusz 1972 M 9469 19.09.2021 928 11.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4LG 1/1 2021-10-09 14:00 ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KS Górnik Polkowice 10:0🏓 ⇑
2 4LG 1/2 2021-10-23 14:00 KTS Legnica II - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 2:10🏓 ⇑
3 4LG 1/5 2021-10-29 17:00 LZS Sparta Grębocice - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 4:10🏓 ⇑
4 4LG 1/3 2021-10-30 14:00 ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - GOKSiR Dobromierz 10:0🏓 ⇑
5 4LG 1/4 2021-11-13 14:00 GLKS Jaworzyna Śląska - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 2:10🏓 ⇑
6 4LG 1/6 2021-11-27 14:00 KTS Legnica I - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:7🏓 ⇓
7 4LG 1/7 2021-12-04 14:00 ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - TS Zagłębie Lubin 10:0 WO ⇑
8 4LG 2/8 2022-01-15 14:00 KS Górnik Polkowice - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 2:10🏓 ⇑
9 4LG 2/9 2022-01-22 14:00 ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KTS Legnica II 10:2🏓 ⇑
10 4LG 2/10 2022-02-19 14:00 GOKSiR Dobromierz - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 3:10🏓 ⇑
11 4LG 2/11 2022-03-19 12:00 ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - GLKS Jaworzyna Śląska 10:2🏓 ⇑
12 4LG 2/12 2022-03-26 14:00 ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - LZS Sparta Grębocice 10:2🏓 ⇑
13 4LG 2/13 2022-04-09 14:00 ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KTS Legnica I 10:1🏓 ⇑
14 4LG 2/14 2022-05-14 14:00 TS Zagłębie Lubin - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 4:10🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
1 (D) KS Górnik Polkowice 2,5   2,5 2,5 2,5 10
2 (W) KTS Legnica II 3,5   3,5 0,5 2,5 10
3 (W) LZS Sparta Grębocice 2,5   3,0 1,0 3,5 10
4 (D) GOKSiR Dobromierz 2,5   2,5 2,5 2,5 10
5 (W) GLKS Jaworzyna Śląska 2,5   3,5 1,5 2,5 10
6 (W) KTS Legnica I 1,0   3,0 2,0 1,0 7
7 (D) TS Zagłębie Lubin           0
8 (W) KS Górnik Polkowice 2,5   3,5 1,5 2,5 10
9 (D) KTS Legnica II 3,5   3,5 1,5 1,5 10
10 (W) GOKSiR Dobromierz 2,5 1,5 3,5 2,5   10
11 (D) GLKS Jaworzyna Śląska   0,5 3,5 3,5 2,5 10
12 (D) LZS Sparta Grębocice 3,5   3,5 1,5 1,5 10
13 (D) KTS Legnica I 2,5   3,5 1,5 2,5 10
14 (W) TS Zagłębie Lubin   1,5 3,5 1,5 3,5 10
Razem 29,0 3,5 42,5 23,5 28,5 127
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 GLIB Michał 1999 M 9463 19.09.2021 922
2 KOZIEJ Piotr 1977 M 9464 19.09.2021 923
3 OPYD Oskar 2001 M 9465 19.09.2021 924
4 PISZCZAŁKA Kamil 1991 M 9466 19.09.2021 925
5 ROJEK Michał 1992 M 9467 19.09.2021 926