MKS Wolavia Wołów 2 (M)
Klub: MKS Wolavia Wołów
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
56-100 Wołów, ul. Trzebnicka 6
Sprzęt: Donic Persson x 4, Andro 3s
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Anita Walencka (e-mail anjaworska21@wp.pl, tel. 503 103 374)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010 K 1115 14.08.2023 335 23.09.2023
2 BOJANOWSKA Magdalena 2006 K 3788 29.08.2023 1541 23.09.2023
3 HOŁODNIUK Paulina 2006 K 3789 29.08.2023 367 23.09.2023
4 HOŁODNIUK Zofia 2014 K 3790 29.08.2023 360 27.04.2024
5 KURZAC Paweł 1983 M 3814 29.08.2023 384 06.04.2024
6 WALENCKA Anita 1990 K 3817 29.08.2023 387 23.09.2023
7 WŁODARCZYK Kacper 2001 M 3820 29.08.2023 391 23.09.2023
8 WOJTYŁA Aleksandra 1996 K 3821 29.08.2023 392 23.09.2023
9 WOJTYŁA Damian 1997 M 3822 29.08.2023 393 23.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4WR 1/1 2023-09-23 14:00 TKS Granit Strzelin 2 - MKS Wolavia Wołów 2 4:10 🏓 ⇑
2 4WR 1/2 2023-10-04 18:30 MKS Wolavia Wołów 2 - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 10:1 🏓 ⇑
3 4WR 1/3 2023-10-11 18:30 MKS Wolavia Wołów 2 - ULKS ŻOK Żmigród 10:3 🏓 ⇑
4 4WR 1/4 2023-10-28 14:00 UKS Orzeł Prusice - MKS Wolavia Wołów 2 10:4 🏓 ⇓
5 4WR 1/5 2023-11-08 18:30 MKS Wolavia Wołów 2 - LZS Orion Branda Szewce 3 7:10 🏓 ⇓
6 4WR 1/6 2023-11-18 15:00 KU AZS UE Wrocław 3 - MKS Wolavia Wołów 2 2:10 🏓 ⇑
7 4WR 1/7 2023-11-29 18:30 MKS Wolavia Wołów 2 - LZS Trzebnica 10:4 🏓 ⇑
8 4WR 1/8 2023-12-03 10:30 KS Ajde Oleśnica - MKS Wolavia Wołów 2 5:10 🏓 ⇑
9 4WR 1/9 2023-12-13 18:15 MKS Wolavia Wołów 2 - LKS Odra Entire M Głoska 2 10:8 🏓 ⇑
10 4WR 1/10 2024-01-24 18:30 MKS Wolavia Wołów 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:8 🏓 ⇑
11 4WR 1/11 2024-02-10 12:00 MKS Wolavia Wołów 2 - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 10:6 🏓 ⇑
12 4WR 2/12 2024-02-28 18:30 KS AZS Wratislavia Wrocław - MKS Wolavia Wołów 2 4:10 🏓 ⇑
13 4WR 2/13 2024-03-12 17:30 KU AZS UE Wrocław 3 - MKS Wolavia Wołów 2 10:6 🏓 ⇓
14 4WR 2/14 2024-03-23 12:00 LKS Odra Entire M Głoska 2 - MKS Wolavia Wołów 2 10:4 🏓 ⇓
15 4WR 2/15 2024-04-06 14:00 MKS Wolavia Wołów 2 - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:7 🏓 ⇑
16 4WR 2/16 2024-04-17 18:30 MKS Wolavia Wołów 2 - KU AZS UE Wrocław 3 10:7 🏓 ⇑
17 4WR 2/17 2024-04-27 12:00 MKS Wolavia Wołów 2 - LKS Odra Entire M Głoska 2 10:0 WO 💬 ⇑
18 B 1/1 2024-05-20 18:00 LZS Płomień Makowice 2 - MKS Wolavia Wołów 2 6:10 🏓 ⇑
19 B 2/2 2024-05-26 18:00 MKS Wolavia Wołów 2 - LZS Płomień Makowice 2 10:2 🏓 ⇑
20 B 3/3 2024-06-11 18:00 LZS Orion Branda Szewce 2 - MKS Wolavia Wołów 2 5:10 🏓 ⇑
21 B 4/4 2024-06-16 16:00 MKS Wolavia Wołów 2 - LZS Orion Branda Szewce 2 10:0 WO 💬 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BZ
2
BM
3
HP
4
KP
5
WA
6
WK
7
WA
8
WD
1 (W) TKS Granit Strzelin 2 2,5   2,5     3,0 2,0   10
2 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2 2,5   2,5     1,5   3,5 10
3 (D) ULKS ŻOK Żmigród 2,0   2,5   1,0 2,5   2,0 10
4 (W) UKS Orzeł Prusice   0,5 0,5   2,5   0,5   4
5 (D) LZS Orion Branda Szewce 3 1,0   2,5   2,5 0,0   1,0 7
6 (W) KU AZS UE Wrocław 3 1,5   1,5   3,5     3,5 10
7 (D) LZS Trzebnica 1,0   2,5     3,5   3,0 10
8 (W) KS Ajde Oleśnica 2,0   2,0     2,0   4,0 10
9 (D) LKS Odra Entire M Głoska 2 2,0   2,0   4,0 0,0   2,0 10
10 (D) KS AZS Wratislavia Wrocław 0,0   2,5   4,5     3,0 10
11 (D) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 2 3,5   1,0   4,0     1,5 10
12 (W) KS AZS Wratislavia Wrocław 2,5   1,5   3,0 0,5   2,5 10
13 (W) KU AZS UE Wrocław 3 0,5   1,5   2,5     1,5 6
14 (W) LKS Odra Entire M Głoska 2 1,0   0,5   2,5     0,0 4
15 (D) KS AZS Wratislavia Wrocław 1,0   1,5 2,5 3,5 1,5     10
16 (D) KU AZS UE Wrocław 3     0,5   4,5 2,5   2,5 10
17 (D) LKS Odra Entire M Głoska 2                 0
18 (W) LZS Płomień Makowice 2 2,5   2,0   3,0     2,5 10
19 (D) LZS Płomień Makowice 2     2,5   1,5 2,5   3,5 10
20 (W) LZS Orion Branda Szewce 2     2,0   4,0 1,5   2,5 10
21 (D) LZS Orion Branda Szewce 2                 0
Razem 25,5 0,5 34,0 2,5 46,5 21,0 2,5 38,5 171
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010 K 1115 14.08.2023 335
2 BOJANOWSKA Magdalena 2006 K 3788 29.08.2023 1541
3 HOŁODNIUK Paulina 2006 K 3789 29.08.2023 367
4 KURZAC Paweł 1983 M 3814 29.08.2023 384
5 WALENCKA Anita 1990 K 3817 29.08.2023 387
6 WŁODARCZYK Kacper 2001 M 3820 29.08.2023 391
7 WOJTYŁA Aleksandra 1996 K 3821 29.08.2023 392
8 WOJTYŁA Damian 1997 M 3822 29.08.2023 393