MLKS Sudety Międzylesie (M)
Klub: MLKS Sudety Międzylesie
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
57-530 Międzylesie, ul. Chrobrego 2
Sprzęt: Thibar 3 gwiazdki, Thibar sztuk 5
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogusław Zadorożny (tel. 501 421 606)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4WB 1/1 2021-10-09 16:00 MLKS Sudety Międzylesie - MKS Orzeł Wałbrzych 10:3🏓 ⇑
2 4WB 1/3 2021-10-21 14:00 MLKS Sudety Międzylesie - UKS Impuls Kłodzko 2:10🏓 ⇓
3 4WB 1/2 2021-10-23 14:00 UKS Ludwikowice II - MLKS Sudety Międzylesie 1:10🏓 ⇑
4 4WB 1/4 2021-11-06 13:00 BSTS Bystrzyca Kłodzka - MLKS Sudety Międzylesie 10:5🏓 ⇓
5 4WB 1/5 2021-11-20 16:00 MLKS Sudety Międzylesie - ZTS Ząbkowice Śląskie 10:6🏓 ⇑
6 4WB 1/6 2021-11-27 14:00 UKS Ludwikowice I - MLKS Sudety Międzylesie 10:6🏓 ⇓
7 4WB 1/7 2021-12-04 16:00 MLKS Sudety Międzylesie - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:5🏓 ⇑
8 4WB 1/8 2021-12-11 16:00 MLKS Sudety Międzylesie - ULKS Ślęża Wiry I 10:0🏓 ⇑
9 4WB 1/9 2021-12-18 14:00 ULKS Ślęża Wiry II - MLKS Sudety Międzylesie 0:10🏓 ⇑
10 4WB 2/10 2022-01-15 14:00 MKS Orzeł Wałbrzych - MLKS Sudety Międzylesie 4:10🏓 ⇑
11 4WB 2/11 2022-01-22 16:00 MLKS Sudety Międzylesie - UKS Ludwikowice II 10:4🏓 ⇑
12 4WB 2/12 2022-02-19 15:30 UKS Impuls Kłodzko - MLKS Sudety Międzylesie 10:5🏓 ⇓
13 4WB 2/13 2022-02-26 16:00 MLKS Sudety Międzylesie - BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:7🏓 ⇑
14 4WB 2/14 2022-03-12 14:00 ZTS Ząbkowice Śląskie - MLKS Sudety Międzylesie 2:10🏓 ⇑
15 4WB 2/15 2022-03-26 16:00 MLKS Sudety Międzylesie - UKS Ludwikowice I 4:10🏓 ⇓
16 4WB 2/16 2022-04-09 15:00 DKTS Topspin Dzierżoniów - MLKS Sudety Międzylesie 3:10🏓 ⇑
17 4WB 2/17 2022-04-23 14:00 ULKS Ślęża Wiry I - MLKS Sudety Międzylesie 9:9🏓 ⇔
18 4WB 2/18 2022-05-14 14:00 MLKS Sudety Międzylesie - ULKS Ślęża Wiry II 10:4🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (D) MKS Orzeł Wałbrzych 2,0   2,0     3,5 2,5         10
2 (D) UKS Impuls Kłodzko 1,0   1,0     0,0 0,0         2
3 (W) UKS Ludwikowice II 2,5   2,5 1,5     3,5         10
4 (W) BSTS Bystrzyca Kłodzka     2,0 0,0   1,5 1,5         5
5 (D) ZTS Ząbkowice Śląskie     4,0   0,0 2,5 3,5         10
6 (W) UKS Ludwikowice I     2,0     3,5 0,5   0,0     6
7 (D) DKTS Topspin Dzierżoniów 4,5   2,0       2,5   1,0     10
8 (D) ULKS Ślęża Wiry I 2,5   2,5     2,5 2,5         10
9 (W) ULKS Ślęża Wiry II 2,5   2,5       2,5   2,5     10
10 (W) MKS Orzeł Wałbrzych 2,5   3,0       3,5   1,0     10
11 (D) UKS Ludwikowice II     3,0     3,5 3,5 0,0       10
12 (W) UKS Impuls Kłodzko 2,0   2,0     1,0 0,0         5
13 (D) BSTS Bystrzyca Kłodzka 2,5   2,5     2,5 2,5         10
14 (W) ZTS Ząbkowice Śląskie 3,5   2,5     1,5 2,5         10
15 (D) UKS Ludwikowice I 2,0   0,0     1,5 0,5         4
16 (W) DKTS Topspin Dzierżoniów     3,5     2,5 3,5       0,5 10
17 (W) ULKS Ślęża Wiry I 4,0         3,0 2,0     0,0   9
18 (D) ULKS Ślęża Wiry II 1,0 0,5 1,0     3,5 3,5     0,5   10
Razem 32,5 0,5 38,0 1,5 0,0 32,5 40,5 0,0 4,5 0,5 0,5 151
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BIELAK Sławomir 1970 M 4296 02.09.2021 342
2 CZUBALA Kaja 2012 K 4303 02.09.2021 349
3 DYC Bolesław 1979 M 4297 02.09.2021 343
4 DYC Sławomir 1982 M 4298 02.09.2021 344
5 JURASZEK Patrycja 2009 K 4304 02.09.2021 350
6 JURKIEWICZ Bartosz 1996 M 4299 02.09.2021 345
7 KWAŚNIK Artur 1980 M 4300 02.09.2021 346
8 NETER Lilianna 2010 K 4306 02.09.2021 352
9 NETER Oliwia 2004 K 4307 02.09.2021 353
10 SERAFINOWICZ Jakub 2011 M 4311 02.09.2021 357
11 SUŁAWA Katarzyna 2005 K 4312 02.09.2021 358