IV liga Wałbrzych
Runda: 2, Numer kolejki: 17
Data kolejki ligowej: 2022-04-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-04-23 14:00 81 UKS Ludwikowice II - BSTS Bystrzyca Kłodzka 4:10
1   A BRODACKI Sławomir W KRUPA Albert 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B TYRKA Andrzej X WOJTASZEK Grzegorz 0:3 (9:11, 3:11, 7:11) 0:2
3   C MIŚKIEWICZ Krzysztof Y PUSZ Mariusz 0:3 (2:11, 4:11, 6:11) 0:3
4   D ROZUMKIEWICZ Leopold Z KOTOWSKI Sławomir 3:2 (11:5, 11:7, 9:11, 8:11, 11:4) 1:3
5   A MIŚKIEWICZ Krzysztof
ROZUMKIEWICZ Leopold
W KRUPA Albert
WOJTASZEK Grzegorz
0:3 (8:11, 10:12, 7:11) 1:4
6   B BRODACKI Sławomir
TYRKA Andrzej
X KOTOWSKI Sławomir
PUSZ Mariusz
3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 2:4
7   A BRODACKI Sławomir X WOJTASZEK Grzegorz 2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 6:11, 9:11) 2:5
8   B TYRKA Andrzej W KRUPA Albert 0:3 (5:11, 7:11, 5:11) 2:6
9   D ROZUMKIEWICZ Leopold Y PUSZ Mariusz 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 2:7
10   C MIŚKIEWICZ Krzysztof Z KOTOWSKI Sławomir 1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 6:11) 2:8
11   A BRODACKI Sławomir Y PUSZ Mariusz 3:2 (8:11, 11:9, 7:11, 12:10, 11:9) 3:8
12   C MIŚKIEWICZ Krzysztof W KRUPA Albert 0:3 (3:11, 3:11, 8:11) 3:9
13   B TYRKA Andrzej Z KOTOWSKI Sławomir 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 4:9
14   D ROZUMKIEWICZ Leopold X WOJTASZEK Grzegorz 0:3 (3:11, 2:11, 7:11) 4:10
2022-04-23 14:00 82 MKS Orzeł Wałbrzych - ZTS Ząbkowice Śląskie 10:6
1   A ZAGAJEWSKI Stanisław W JANKE Otto 3:1 (12:10, 8:11, 11:4, 11:7) 1:0
2   B DUSZA Mirosław X POLAK Tomasz 2:3 (7:11, 11:9, 5:11, 12:10, 8:11) 1:1
3   C GRABOWSKI Jarosław Y ZAPAŁA Sławomir 1:3 (11:5, 5:11, 8:11, 6:11) 1:2
4   D SEMPRYK Robert Z PASTERNAK Jacek 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:7) 2:2
5   A DZIOBEK Krzysztof
ZAGAJEWSKI Stanisław
W JANKE Otto
POLAK Tomasz
1:3 (7:11, 10:12, 11:7, 10:12) 2:3
6   B DUSZA Mirosław
GRABOWSKI Jarosław
X PASTERNAK Jacek
ZAPAŁA Sławomir
3:0 (11:9, 12:10, 11:6) 3:3
7   A ZAGAJEWSKI Stanisław X POLAK Tomasz 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 4:3
8   B DUSZA Mirosław W JANKE Otto 1:3 (8:11, 11:9, 9:11, 9:11) 4:4
9   D SEMPRYK Robert Y ZAPAŁA Sławomir 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) 4:5
10   C GRABOWSKI Jarosław Z PASTERNAK Jacek 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 4:6
11   A ZAGAJEWSKI Stanisław Y ZAPAŁA Sławomir 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) 5:6
12   C GRABOWSKI Jarosław W JANKE Otto 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) 6:6
13   B DUSZA Mirosław Z PASTERNAK Jacek 3:1 (11:7, 5:11, 11:5, 11:5) 7:6
14   D SEMPRYK Robert X POLAK Tomasz 3:0 (11:6, 11:9, 11:3) 8:6
15   A ZAGAJEWSKI Stanisław Z PASTERNAK Jacek 3:0 (11:3, 11:8, 11:5) 9:6
16   D SEMPRYK Robert W JANKE Otto 3:0 (12:10, 11:1, 11:5) 10:6
2022-04-23 14:00 83 ULKS Ślęża Wiry II - UKS Ludwikowice I 0:10
1   A KRAJEWSKI Krzysztof W KWASZYŃSKI Daniel 1:3 (2:11, 11:9, 7:11, 4:11) 0:1
2   B HAŁUSZKO Wiktoria X ŁABA Kazimierz 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 0:2
3   C PETRYKÓW Stanisław Y SKRZYPIEC Wiesław 2:3 (9:11, 11:8, 11:8, 9:11, 6:11) 0:3
4   D KRZYWY Aleksander Z JABŁOŃSKI Daniel 0:3 (2:11, 4:11, 6:11) 0:4
5   A KRAJEWSKI Krzysztof
KRZYWY Aleksander
W SKRZYPIEC Wiesław
ŁABA Kazimierz
0:3 (3:11, 4:11, 6:11) 0:5
6   B WOLAŃSKI Robert
HAŁUSZKO Wiktoria
X JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 7:11) 0:6
7   A KRAJEWSKI Krzysztof X ŁABA Kazimierz 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 0:7
8   B HAŁUSZKO Wiktoria W KWASZYŃSKI Daniel 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 0:8
9   D KRZYWY Aleksander Y SKRZYPIEC Wiesław 0:3 (2:11, 1:11, 2:11) 0:9
10   C WOLAŃSKI Robert Z JABŁOŃSKI Daniel 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 5:11) 0:10
2022-04-23 14:00 84 ULKS Ślęża Wiry I - MLKS Sudety Międzylesie 9:9
1   A STODOLNY Sławomir W BIELAK Sławomir 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 0:1
2   B KRASUCKI Artur X KWAŚNIK Artur 3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 12:10, 11:8) 1:1
3   C PAWŁOWSKI Wiesław Y SERAFINOWICZ Jakub 3:2 (11:8, 11:8, 6:11, 9:11, 11:7) 2:1
4   D WOJEWÓDKA Małgorzata Z JURKIEWICZ Bartosz 1:3 (6:11, 7:11, 11:9, 7:11) 2:2
5   A KRASUCKI Artur
STODOLNY Sławomir
W BIELAK Sławomir
SERAFINOWICZ Jakub
3:2 (11:9, 11:8, 7:11, 8:11, 11:9) 3:2
6   B PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
X JURKIEWICZ Bartosz
KWAŚNIK Artur
3:2 (8:11, 12:10, 11:9, 7:11, 11:8) 4:2
7   A STODOLNY Sławomir X KWAŚNIK Artur 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:9) 5:2
8   B KRASUCKI Artur W BIELAK Sławomir 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 5:3
9   D WOJEWÓDKA Małgorzata Y SERAFINOWICZ Jakub 3:2 (11:9, 7:11, 8:11, 11:6, 12:10) 6:3
10   C PAWŁOWSKI Wiesław Z JURKIEWICZ Bartosz 0:3 (5:11, 8:11, 7:11) 6:4
11   A STODOLNY Sławomir Y SERAFINOWICZ Jakub 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:8) 7:4
12   C PAWŁOWSKI Wiesław W BIELAK Sławomir 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 7:5
13   B KRASUCKI Artur Z JURKIEWICZ Bartosz 3:2 (11:8, 11:9, 7:11, 11:13, 11:8) 8:5
14   D WOJEWÓDKA Małgorzata X KWAŚNIK Artur 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) 8:6
15   A STODOLNY Sławomir Z JURKIEWICZ Bartosz 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 8:11) 8:7
16   D WOJEWÓDKA Małgorzata W BIELAK Sławomir 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 8:8
17   B KRASUCKI Artur Y SERAFINOWICZ Jakub 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 9:8
18   C PAWŁOWSKI Wiesław X KWAŚNIK Artur 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 5:11) 9:9
2022-04-23 14:00 85 UKS Impuls Kłodzko - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:4
1   A KULAK Ryszard W KORNECKI Arkadiusz 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 1:0
2   B KWIATKOWSKI Konrad X KORNECKI Andrzej 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) 2:0
3   C PODYMA Karolina Y ŁYŻWA Szymon 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) 3:0
4   D JAWORSKI Jakub Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 1:3 (9:11, 4:11, 11:5, 9:11) 3:1
5   A KULAK Ryszard
JAWORSKI Jakub
W KORNECKI Andrzej
ŁYŻWA Szymon
3:0 (11:4, 11:6, 11:2) 4:1
6   B KWIATKOWSKI Konrad
PODYMA Karolina
X KORNECKI Arkadiusz
ZAJĄCZKOWSKI Rafał
3:1 (11:1, 12:14, 11:4, 11:8) 5:1
7   A KULAK Ryszard X KORNECKI Andrzej 3:0 (11:4, 11:1, 11:2) 6:1
8   B KWIATKOWSKI Konrad W KORNECKI Arkadiusz 1:3 (12:14, 9:11, 12:10, 7:11) 6:2
9   D JAWORSKI Jakub Y ŁYŻWA Szymon 3:0 (11:3, 11:2, 11:7) 7:2
10   C PODYMA Karolina Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2:3 (11:4, 5:11, 11:7, 12:14, 10:12) 7:3
11   A KULAK Ryszard Y ŁYŻWA Szymon 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) 8:3
12   C PODYMA Karolina W KORNECKI Arkadiusz 3:0 (11:5, 11:2, 11:4) 9:3
13   B KWIATKOWSKI Konrad Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2:3 (12:10, 11:8, 12:14, 8:11, 8:11) 9:4
14   D JAWORSKI Jakub X KORNECKI Andrzej 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 10:4
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18