IV liga Wałbrzych
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2021-10-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-28 17:30 11 BSTS Bystrzyca Kłodzka - UKS Ludwikowice I 10:0
1   A MEISSNER Karol W CZARNECKI Leszek 3:0 (11:9, 11:3, 11:4) 1:0
2   B WOJTASZEK Grzegorz X JABŁOŃSKI Daniel 3:2 (11:7, 14:16, 11:4, 9:11, 11:7) 2:0
3   C MAKOWSKI Tomasz Y ŁABA Kazimierz 3:0 (11:6, 11:9, 11:7) 3:0
4   D PUSZ Mariusz Z SKRZYPIEC Wiesław 3:2 (8:11, 11:4, 9:11, 11:7, 11:4) 4:0
5   A MAKOWSKI Tomasz
WOJTASZEK Grzegorz
W CZARNECKI Leszek
ŁABA Kazimierz
3:0 (14:12, 11:9, 14:12) 5:0
6   B KRUPA Albert
MEISSNER Karol
X SKRZYPIEC Wiesław
JABŁOŃSKI Daniel
3:1 (11:13, 11:7, 11:5, 11:9) 6:0
7   A KRUPA Albert X JABŁOŃSKI Daniel 3:0 (12:10, 11:6, 11:6) 7:0
8   B WOJTASZEK Grzegorz W CZARNECKI Leszek 3:0 (11:8, 11:2, 11:3) 8:0
9   D PUSZ Mariusz Y ŁABA Kazimierz 3:2 (11:13, 12:14, 11:2, 11:5, 11:7) 9:0
10   C MAKOWSKI Tomasz Z SKRZYPIEC Wiesław 3:0 (13:11, 11:9, 11:2) 10:0
2021-10-30 15:00 12 DKTS Topspin Dzierżoniów - ZTS Ząbkowice Śląskie 10:6
1   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał W KUPCZAK Jacek 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) 1:0
2   B ŁYŻWA Szymon X PASTERNAK Jacek 3:0 (12:10, 12:10, 11:7) 2:0
3   C KORNECKI Arkadiusz Y GĄSIOR Krzysztof 2:3 (11:3, 7:11, 9:11, 11:6, 9:11) 2:1
4   D BOREK Arkadiusz Z CHUCHRA Radosław 3:1 (8:11, 11:7, 11:5, 11:7) 3:1
5   A BOREK Arkadiusz
ZAJĄCZKOWSKI Rafał
W PASTERNAK Jacek
KUPCZAK Jacek
3:0 (11:9, 11:8, 12:10) 4:1
6   B KORNECKI Arkadiusz
ZAWADA Radosław
X CHUCHRA Radosław
GĄSIOR Krzysztof
2:3 (11:8, 12:14, 11:7, 8:11, 5:11) 4:2
7   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał X PASTERNAK Jacek 3:0 (11:3, 11:3, 11:8) 5:2
8   B ŁYŻWA Szymon W KUPCZAK Jacek 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 5:3
9   D BOREK Arkadiusz Y GĄSIOR Krzysztof 3:0 (11:2, 11:9, 11:6) 6:3
10   C KORNECKI Arkadiusz Z CHUCHRA Radosław 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 6:4
11   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał Y GĄSIOR Krzysztof 3:0 (11:6, 11:7, 12:10) 7:4
12   C KORNECKI Arkadiusz W KUPCZAK Jacek 3:1 (9:11, 11:6, 12:10, 11:3) 8:4
13   B ŁYŻWA Szymon Z CHUCHRA Radosław 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 8:5
14   D BOREK Arkadiusz X PASTERNAK Jacek 3:1 (5:11, 11:8, 11:5, 11:7) 9:5
15   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał Z CHUCHRA Radosław 2:3 (11:9, 11:13, 11:7, 7:11, 8:11) 9:6
16   D BOREK Arkadiusz W KUPCZAK Jacek 3:0 (11:4, 12:10, 11:5) 10:6
2021-10-21 14:00 13 MLKS Sudety Międzylesie - UKS Impuls Kłodzko 2:10
1   A KWAŚNIK Artur W DUBIK Mateusz 0:3 (7:11, 9:11, 6:11) 0:1
2   B JURKIEWICZ Bartosz X PODYMA Karolina 1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 9:11) 0:2
3   C DYC Bolesław Y KULAK Ryszard 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) 0:3
4   D BIELAK Sławomir Z KWIATKOWSKI Konrad 3:1 (11:5, 11:7, 5:11, 11:6) 1:3
5   A JURKIEWICZ Bartosz
KWAŚNIK Artur
W KULAK Ryszard
JAWORSKI Jakub
2:3 (11:9, 11:6, 7:11, 7:11, 5:11) 1:4
6   B BIELAK Sławomir
DYC Bolesław
X DUBIK Mateusz
PODYMA Karolina
0:3 (9:11, 7:11, 6:11) 1:5
7   A KWAŚNIK Artur X PODYMA Karolina 2:3 (11:9, 4:11, 5:11, 11:9, 9:11) 1:6
8   B JURKIEWICZ Bartosz W DUBIK Mateusz 1:3 (3:11, 8:11, 12:10, 8:11) 1:7
9   D BIELAK Sławomir Y KULAK Ryszard 1:3 (4:11, 12:10, 5:11, 8:11) 1:8
10   C DYC Bolesław Z KWIATKOWSKI Konrad 3:1 (11:5, 12:10, 11:13, 11:4) 2:8
11   A KWAŚNIK Artur Y JAWORSKI Jakub 0:3 (6:11, 11:13, 8:11) 2:9
12   C DYC Bolesław W DUBIK Mateusz 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 9:11) 2:10
2021-10-30 12:00 14 ULKS Ślęża Wiry I - UKS Ludwikowice II 10:3
1   A STODOLNY Sławomir W BRODACKI Sławomir 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) 1:0
2   B PACHOLEC Marcin X KACZUGA Tomasz 3:0 (11:4, 11:5, 11:9) 2:0
3   C PAWŁOWSKI Wiesław Y BRODACKI Łukasz 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) 2:1
4   D STAWOWCZYK Adam Z TYRKA Andrzej 3:2 (10:12, 11:7, 5:11, 11:8, 11:9) 3:1
5   A STAWOWCZYK Adam
STODOLNY Sławomir
W BRODACKI Łukasz
BRODACKI Sławomir
3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:9) 4:1
6   B PACHOLEC Marcin
WOJEWÓDKA Małgorzata
X KACZUGA Tomasz
TYRKA Andrzej
3:2 (6:11, 11:8, 7:11, 11:9, 11:7) 5:1
7   A STODOLNY Sławomir X KACZUGA Tomasz 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) 6:1
8   B PACHOLEC Marcin W BRODACKI Sławomir 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) 6:2
9   D STAWOWCZYK Adam Y BRODACKI Łukasz 3:2 (11:2, 10:12, 11:9, 9:11, 11:6) 7:2
10   C WOJEWÓDKA Małgorzata Z TYRKA Andrzej 3:0 (11:6, 11:7, 11:9) 8:2
11   A STODOLNY Sławomir Y BRODACKI Łukasz 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) 9:2
12   C WOJEWÓDKA Małgorzata W BRODACKI Sławomir 0:3 (4:11, 8:11, 6:11) 9:3
13   B PACHOLEC Marcin Z TYRKA Andrzej 3:0 (11:5, 11:6, 0:0 krecz) 10:3
2021-10-30 14:00 15 ULKS Ślęża Wiry II - MKS Orzeł Wałbrzych 0:10
1   A KRZYWY Aleksander W GRABOWSKI Jarosław 1:3 (11:6, 0:11, 6:11, 6:11) 0:1
2   B WOLAŃSKI Robert X DZIOBEK Krzysztof 1:3 (10:12, 10:12, 11:6, 14:16) 0:2
3   C PETRYKÓW Stanisław Y DUSZA Mirosław 1:3 (10:12, 11:7, 11:13, 7:11) 0:3
4   D KRAJEWSKI Krzysztof Z ZAGAJEWSKI Stanisław 0:3 (1:11, 4:11, 10:12) 0:4
5   A KRAJEWSKI Krzysztof
KRZYWY Aleksander
W DZIOBEK Michał
ZAGAJEWSKI Stanisław
0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 0:5
6   B PETRYKÓW Stanisław
WOLAŃSKI Robert
X DUSZA Mirosław
GRABOWSKI Jarosław
1:3 (10:12, 8:11, 11:6, 10:12) 0:6
7   A KRZYWY Aleksander X DZIOBEK Krzysztof 0:3 (4:11, 5:11, 5:11) 0:7
8   B WOLAŃSKI Robert W GRABOWSKI Jarosław 1:3 (9:11, 9:11, 11:8, 10:12) 0:8
9   D KRAJEWSKI Krzysztof Y DUSZA Mirosław 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) 0:9
10   C PETRYKÓW Stanisław Z ZAGAJEWSKI Stanisław 1:3 (11:7, 10:12, 11:13, 7:11) 0:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18