IV liga Wałbrzych
Runda: 1, Numer kolejki: 1
Data kolejki ligowej: 2021-10-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-09 15:00 1 DKTS Topspin Dzierżoniów - BSTS Bystrzyca Kłodzka 3:10
1   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał W KRUPA Albert 1:3 (5:11, 11:9, 9:11, 3:11) 0:1
2   B BOREK Arkadiusz X MEISSNER Karol 1:3 (1:11, 4:11, 11:9, 12:14) 0:2
3   C ŁYŻWA Szymon Y WOJTASZEK Grzegorz 0:3 (4:11, 5:11, 4:11) 0:3
4   D ZAWADA Radosław Z PUSZ Mariusz 1:3 (5:11, 9:11, 11:6, 6:11) 0:4
5   A KORNECKI Arkadiusz
ZAWADA Radosław
W PUSZ Mariusz
WOJTASZEK Grzegorz
0:3 (5:11, 5:11, 3:11) 0:5
6   B BOREK Arkadiusz
ZAJĄCZKOWSKI Rafał
X KRUPA Albert
MEISSNER Karol
3:1 (8:11, 11:6, 11:4, 11:4) 1:5
7   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał X MEISSNER Karol 1:3 (6:11, 10:12, 11:8, 5:11) 1:6
8   B BOREK Arkadiusz W KRUPA Albert 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) 2:6
9   D ZAWADA Radosław Y WOJTASZEK Grzegorz 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) 2:7
10   C ŁYŻWA Szymon Z PUSZ Mariusz 0:3 (8:11, 3:11, 14:16) 2:8
11   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał Y WOJTASZEK Grzegorz 3:2 (6:11, 5:11, 11:3, 11:6, 11:6) 3:8
12   C SZELIGA Karol W KRUPA Albert 0:3 (3:11, 5:11, 8:11) 3:9
13   B BOREK Arkadiusz Z PUSZ Mariusz 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) 3:10
2021-10-09 14:00 2 ZTS Ząbkowice Śląskie - UKS Impuls Kłodzko 2:10
1   A KWAŚNIK Tomasz W DUBIK Mateusz 0:3 (11:13, 7:11, 4:11) 0:1
2   B KUPCZAK Jacek X KWIATKOWSKI Konrad 1:3 (6:11, 11:6, 13:15, 4:11) 0:2
3   C JANKE Andrzej Y KULAK Ryszard 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 0:3
4   D CHUCHRA Radosław Z PODYMA Karolina 0:3 (8:11, 4:11, 15:17) 0:4
5   A JANKE Andrzej
KWAŚNIK Tomasz
W DUBIK Mateusz
PODYMA Karolina
0:3 (2:11, 9:11, 9:11) 0:5
6   B CHUCHRA Radosław
KUPCZAK Jacek
X KWIATKOWSKI Konrad
JAWORSKI Jakub
2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 8:11, 6:11) 0:6
7   A KWAŚNIK Tomasz X KWIATKOWSKI Konrad 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) 1:6
8   B KUPCZAK Jacek W DUBIK Mateusz 0:3 (5:11, 4:11, 6:11) 1:7
9   D CHUCHRA Radosław Y KULAK Ryszard 0:3 (8:11, 6:11, 5:11) 1:8
10   C JANKE Andrzej Z PODYMA Karolina 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) 1:9
11   A KWAŚNIK Tomasz Y JAWORSKI Jakub 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) 2:9
12   C ŁĘCZEK Mirosław W DUBIK Mateusz 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 2:10
2021-10-09 14:00 3 UKS Ludwikowice I - UKS Ludwikowice II 10:0
1   A JABŁOŃSKI Daniel W TYRKA Andrzej 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 1:0
2   B CZARNECKI Leszek X KACZUGA Tomasz 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) 2:0
3   C KWASZYŃSKI Daniel Y ROZUMKIEWICZ Leopold 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) 3:0
4   D ŁABA Kazimierz Z GRZEBIENIAK Grzegorz 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) 4:0
5   A CZARNECKI Leszek
ŁABA Kazimierz
W GRZEBIENIAK Grzegorz
KACZUGA Tomasz
3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 5:0
6   B JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
X ROZUMKIEWICZ Leopold
TYRKA Andrzej
3:0 (11:6, 11:4, 11:4) 6:0
7   A JABŁOŃSKI Daniel X KACZUGA Tomasz 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 7:0
8   B CZARNECKI Leszek W TYRKA Andrzej 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) 8:0
9   D ŁABA Kazimierz Y ROZUMKIEWICZ Leopold 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 9:0
10   C KWASZYŃSKI Daniel Z GRZEBIENIAK Grzegorz 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) 10:0
2021-10-09 16:00 4 MLKS Sudety Międzylesie - MKS Orzeł Wałbrzych 10:3
1   A JURKIEWICZ Bartosz W SEMPRYK Robert 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 1:0
2   B DYC Bolesław X CHARCZUK Bogusław 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 2:0
3   C KWAŚNIK Artur Y GRABOWSKI Jarosław 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 3:0
4   D BIELAK Sławomir Z DUSZA Mirosław 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:6) 4:0
5   A JURKIEWICZ Bartosz
KWAŚNIK Artur
W DUSZA Mirosław
GRABOWSKI Jarosław
3:0 (11:6, 11:7, 11:7) 5:0
6   B BIELAK Sławomir
DYC Bolesław
X CHARCZUK Bogusław
SEMPRYK Robert
1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 10:12) 5:1
7   A JURKIEWICZ Bartosz X CHARCZUK Bogusław 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:8) 6:1
8   B DYC Bolesław W SEMPRYK Robert 2:3 (11:9, 7:11, 11:8, 10:12, 9:11) 6:2
9   D BIELAK Sławomir Y GRABOWSKI Jarosław 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) 7:2
10   C KWAŚNIK Artur Z DUSZA Mirosław 1:3 (11:6, 7:11, 9:11, 8:11) 7:3
11   A JURKIEWICZ Bartosz Y GRABOWSKI Jarosław 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) 8:3
12   C KWAŚNIK Artur W SEMPRYK Robert 3:1 (11:9, 10:12, 11:5, 11:9) 9:3
13   B DYC Bolesław Z DUSZA Mirosław 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 10:3
2021-10-09 14:00 5 ULKS Ślęża Wiry I - ULKS Ślęża Wiry II 10:8
1   A PACHOLEC Marcin W KRZYWY Aleksander 3:1 (11:8, 8:11, 12:10, 11:6) 1:0
2   B STODOLNY Sławomir X WOLAŃSKI Robert 3:1 (12:10, 11:6, 8:11, 11:9) 2:0
3   C GŁĄB Magdalena Y PETRYKÓW Stanisław 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) 2:1
4   D BERGER Benedykt Z KRAJEWSKI Krzysztof 1:3 (8:11, 12:10, 6:11, 6:11) 2:2
5   A GŁĄB Magdalena
BERGER Benedykt
W PETRYKÓW Stanisław
WOLAŃSKI Robert
0:3 (4:11, 8:11, 7:11) 2:3
6   B PACHOLEC Marcin
STODOLNY Sławomir
X KRAJEWSKI Krystian
HAŁUSZKO Wiktoria
3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 3:3
7   A PACHOLEC Marcin X WOLAŃSKI Robert 2:3 (11:9, 8:11, 11:7, 8:11, 10:12) 3:4
8   B STODOLNY Sławomir W KRZYWY Aleksander 3:1 (11:8, 11:4, 9:11, 11:7) 4:4
9   D BERGER Benedykt Y PETRYKÓW Stanisław 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 4:5
10   C GŁĄB Magdalena Z KRAJEWSKI Krzysztof 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 4:6
11   A PACHOLEC Marcin Y PETRYKÓW Stanisław 2:3 (13:11, 10:12, 8:11, 12:10, 7:11) 4:7
12   C GŁĄB Magdalena W KRZYWY Aleksander 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 4:8
13   B STODOLNY Sławomir Z KRAJEWSKI Krzysztof 3:1 (12:10, 9:11, 11:6, 11:8) 5:8
14   D KLIMKIEWICZ Zbigniew X WOLAŃSKI Robert 3:1 (12:10, 10:12, 11:5, 11:7) 6:8
15   A PACHOLEC Marcin Z KRAJEWSKI Krzysztof 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:8) 7:8
16   D KLIMKIEWICZ Zbigniew W KRZYWY Aleksander 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 8:8
17   B STODOLNY Sławomir Y HAŁUSZKO Wiktoria 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 9:8
18   C PAŁCZYŃSKI Ryszard X KRAJEWSKI Krystian 3:1 (11:8, 7:11, 12:10, 11:6) 10:8
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18