IV liga Wałbrzych
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2021-11-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-27 13:00 26 BSTS Bystrzyca Kłodzka - ULKS Ślęża Wiry II 10:0
1   A WOJTASZEK Grzegorz W KRAJEWSKI Krzysztof 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 1:0
2   B MEISSNER Karol X PETRYKÓW Stanisław 3:2 (11:8, 8:11, 11:7, 9:11, 11:4) 2:0
3   C PUSZ Mariusz Y WOLAŃSKI Robert 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 3:0
4   D KRUPA Albert Z KRZYWY Aleksander 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 4:0
5   A KRUPA Albert
WOJTASZEK Grzegorz
W HAŁUSZKO Wiktoria
KRAJEWSKI Krzysztof
3:0 (11:8, 11:4, 11:4) 5:0
6   B MEISSNER Karol
PUSZ Mariusz
X WOLAŃSKI Robert
KRZYWY Aleksander
3:1 (11:6, 11:8, 7:11, 11:8) 6:0
7   A WOJTASZEK Grzegorz X HAŁUSZKO Wiktoria 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 7:0
8   B MEISSNER Karol W KRAJEWSKI Krzysztof 3:1 (11:8, 11:4, 8:11, 11:3) 8:0
9   D KRUPA Albert Y WOLAŃSKI Robert 3:1 (11:9, 7:11, 11:6, 11:7) 9:0
10   C PUSZ Mariusz Z KRZYWY Aleksander 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) 10:0
2021-11-27 14:00 27 ZTS Ząbkowice Śląskie - ULKS Ślęża Wiry I 10:3
1   A KWAŚNIK Tomasz W STODOLNY Sławomir 3:0 (11:6, 11:6, 12:10) 1:0
2   B GĄSIOR Krzysztof X PACHOLEC Marcin 3:2 (11:5, 7:11, 7:11, 11:5, 11:8) 2:0
3   C KUPCZAK Jacek Y STAWOWCZYK Adam 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 3:0
4   D CHUCHRA Radosław Z KRASUCKI Artur 1:3 (5:11, 8:11, 11:9, 18:20) 3:1
5   A CHUCHRA Radosław
KWAŚNIK Tomasz
W STAWOWCZYK Adam
STODOLNY Sławomir
3:0 (11:7, 11:5, 11:8) 4:1
6   B PASTERNAK Jacek
KUPCZAK Jacek
X PACHOLEC Marcin
WOJEWÓDKA Małgorzata
3:0 (12:10, 11:8, 11:9) 5:1
7   A KWAŚNIK Tomasz X PACHOLEC Marcin 3:0 (11:7, 13:11, 11:3) 6:1
8   B GĄSIOR Krzysztof W STODOLNY Sławomir 0:3 (3:11, 1:11, 2:11) 6:2
9   D CHUCHRA Radosław Y STAWOWCZYK Adam 3:2 (10:12, 11:6, 11:8, 8:11, 11:8) 7:2
10   C KUPCZAK Jacek Z WOJEWÓDKA Małgorzata 3:2 (11:7, 8:11, 8:11, 11:1, 11:6) 8:2
11   A KWAŚNIK Tomasz Y STAWOWCZYK Adam 3:1 (13:11, 11:9, 9:11, 11:6) 9:2
12   C KUPCZAK Jacek W STODOLNY Sławomir 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) 9:3
13   B GĄSIOR Krzysztof Z WOJEWÓDKA Małgorzata 3:2 (11:3, 9:11, 8:11, 11:7, 11:4) 10:3
2021-11-27 14:00 28 UKS Ludwikowice I - MLKS Sudety Międzylesie 10:6
1   A CZARNECKI Leszek W JURKIEWICZ Bartosz 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 0:1
2   B KWASZYŃSKI Daniel X NETER Oliwia 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) 1:1
3   C SKRZYPIEC Wiesław Y KWAŚNIK Artur 3:1 (11:2, 9:11, 11:8, 11:7) 2:1
4   D JABŁOŃSKI Daniel Z DYC Bolesław 3:1 (11:8, 7:11, 14:12, 11:6) 3:1
5   A CZARNECKI Leszek
ŁABA Kazimierz
W JURKIEWICZ Bartosz
KWAŚNIK Artur
2:3 (11:9, 11:8, 12:14, 7:11, 8:11) 3:2
6   B SKRZYPIEC Wiesław
KWASZYŃSKI Daniel
X DYC Bolesław
NETER Oliwia
3:1 (11:8, 7:11, 11:7, 11:9) 4:2
7   A CZARNECKI Leszek X NETER Oliwia 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 5:2
8   B KWASZYŃSKI Daniel W JURKIEWICZ Bartosz 1:3 (11:6, 11:13, 6:11, 7:11) 5:3
9   D ŁABA Kazimierz Y KWAŚNIK Artur 3:1 (11:3, 6:11, 11:5, 11:3) 6:3
10   C SKRZYPIEC Wiesław Z DYC Bolesław 0:3 (4:11, 9:11, 7:11) 6:4
11   A CZARNECKI Leszek Y KWAŚNIK Artur 3:2 (7:11, 8:11, 11:7, 11:9, 11:3) 7:4
12   C SKRZYPIEC Wiesław W JURKIEWICZ Bartosz 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 6:11) 7:5
13   B KWASZYŃSKI Daniel Z DYC Bolesław 3:0 (14:12, 11:3, 11:9) 8:5
14   D ŁABA Kazimierz X NETER Oliwia 3:0 (11:9, 11:3, 11:5) 9:5
15   A CZARNECKI Leszek Z DYC Bolesław 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) 9:6
16   D ŁABA Kazimierz W JURKIEWICZ Bartosz 3:2 (8:11, 6:11, 11:8, 11:9, 11:8) 10:6
2021-11-27 15:30 29 UKS Impuls Kłodzko - MKS Orzeł Wałbrzych 10:0 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2021-11-27 15:00 30 DKTS Topspin Dzierżoniów - UKS Ludwikowice II 10:1
1   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał W ROZUMKIEWICZ Leopold 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 1:0
2   B ZAWADA Radosław X GRZEBIENIAK Grzegorz 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) 2:0
3   C ŁYŻWA Szymon Y KACZUGA Tomasz 2:3 (7:11, 6:11, 11:9, 11:8, 6:11) 2:1
4   D BOREK Arkadiusz Z MIŚKIEWICZ Krzysztof 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) 3:1
5   A BOREK Arkadiusz
ZAJĄCZKOWSKI Rafał
W KACZUGA Tomasz
ROZUMKIEWICZ Leopold
3:0 (11:7, 13:11, 11:7) 4:1
6   B ŁYŻWA Szymon
ZAWADA Radosław
X GRZEBIENIAK Grzegorz
MIŚKIEWICZ Krzysztof
3:2 (11:9, 11:6, 6:11, 8:11, 11:7) 5:1
7   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał X GRZEBIENIAK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 6:1
8   B ZAWADA Radosław W ROZUMKIEWICZ Leopold 3:0 (11:2, 12:10, 11:6) 7:1
9   D BOREK Arkadiusz Y KACZUGA Tomasz 3:0 (11:6, 11:1, 11:9) 8:1
10   C ŁYŻWA Szymon Z MIŚKIEWICZ Krzysztof 3:1 (11:4, 11:8, 6:11, 11:8) 9:1
11   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał Y KACZUGA Tomasz 3:1 (13:11, 11:5, 6:11, 11:8) 10:1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18