UKS Ludwikowice I (M)
Klub: UKS Ludwikowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Fabryczna 2
57-450 Ludwikowice Kłodzkie
Sprzęt: Tibhar 40+ syntt ng, DONIC Waldner Premium 30 - 4szt.
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Daniel Jabłoński (tel. 605 951 204)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 CZARNECKI Leszek 1957 M 9003 15.09.2021 858 07.10.2021
2 JABŁOŃSKI Daniel 1980 M 9005 15.09.2021 860 07.10.2021
3 KWASZYŃSKI Daniel 1997 M 9008 15.09.2021 863 07.10.2021
4 ŁABA Kazimierz 1962 M 9009 15.09.2021 864 07.10.2021
5 SKRZYPIEC Wiesław 1962 M 10694 08.10.2021 432 25.10.2021
6 ZIELIŃSKI Daniel 1974 M 9014 15.09.2021 869 23.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4WB 1/1 2021-10-09 14:00 UKS Ludwikowice I - UKS Ludwikowice II 10:0🏓 ⇑
2 4WB 1/2 2021-10-23 15:30 UKS Impuls Kłodzko - UKS Ludwikowice I 10:2🏓 ⇓
3 4WB 1/3 2021-10-28 17:30 BSTS Bystrzyca Kłodzka - UKS Ludwikowice I 10:0🏓 ⇓
4 4WB 1/4 2021-11-06 14:00 ZTS Ząbkowice Śląskie - UKS Ludwikowice I 8:10🏓 ⇑
5 4WB 1/5 2021-11-20 14:00 UKS Ludwikowice I - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:6🏓 ⇑
6 4WB 1/6 2021-11-27 14:00 UKS Ludwikowice I - MLKS Sudety Międzylesie 10:6🏓 ⇑
7 4WB 1/7 2021-12-04 14:00 ULKS Ślęża Wiry I - UKS Ludwikowice I 0:10🏓 ⇑
8 4WB 1/8 2021-12-11 14:00 UKS Ludwikowice I - ULKS Ślęża Wiry II 10:0🏓 ⇑
9 4WB 1/9 2021-12-18 14:00 MKS Orzeł Wałbrzych - UKS Ludwikowice I 1:10🏓 ⇑
10 4WB 2/10 2022-01-15 14:00 UKS Ludwikowice II - UKS Ludwikowice I 2:10🏓 ⇑
11 4WB 2/11 2022-01-22 09:00 UKS Ludwikowice I - UKS Impuls Kłodzko 3:10 ⇓
12 4WB 2/12 2022-02-18 16:00 UKS Ludwikowice I - BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:7🏓 ⇑
13 4WB 2/13 2022-02-26 14:00 UKS Ludwikowice I - ZTS Ząbkowice Śląskie 10:2🏓 ⇑
14 4WB 2/14 2022-03-12 15:00 DKTS Topspin Dzierżoniów - UKS Ludwikowice I 3:10🏓 ⇑
15 4WB 2/15 2022-03-26 16:00 MLKS Sudety Międzylesie - UKS Ludwikowice I 4:10🏓 ⇑
16 4WB 2/16 2022-04-09 14:00 UKS Ludwikowice I - ULKS Ślęża Wiry I 10:0🏓 ⇑
17 4WB 2/17 2022-04-23 14:00 ULKS Ślęża Wiry II - UKS Ludwikowice I 0:10🏓 ⇑
18 4WB 2/18 2022-05-14 14:00 UKS Ludwikowice I - MKS Orzeł Wałbrzych 10:0🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (D) UKS Ludwikowice II 2,5 2,5 2,5 2,5     10
2 (W) UKS Impuls Kłodzko 1,0     0,0 1,0 0,0 2
3 (W) BSTS Bystrzyca Kłodzka 0,0 0,0   0,0 0,0   0
4 (W) ZTS Ząbkowice Śląskie 3,0 3,5   1,0 2,5   10
5 (D) DKTS Topspin Dzierżoniów 3,5 3,0   2,5 1,0   10
6 (D) MLKS Sudety Międzylesie 2,0 1,0 2,5 3,0 1,5   10
7 (W) ULKS Ślęża Wiry I 2,5 2,5 2,5   2,5   10
8 (D) ULKS Ślęża Wiry II 2,5 2,5   2,5   2,5 10
9 (W) MKS Orzeł Wałbrzych 3,5 2,0 2,5 0,5 1,5   10
10 (W) UKS Ludwikowice II   3,5 3,5   2,5 0,5 10
11 (D) UKS Impuls Kłodzko 0,0 1,0   2,0 0,0   3
12 (D) BSTS Bystrzyca Kłodzka 0,5 2,0 3,5 1,5 2,5   10
13 (D) ZTS Ząbkowice Śląskie 1,5 2,5 2,0 1,5 2,5   10
14 (W) DKTS Topspin Dzierżoniów 2,5 3,5   0,5 3,5   10
15 (W) MLKS Sudety Międzylesie 1,0 3,5 3,5   2,0   10
16 (D) ULKS Ślęża Wiry I 2,5 2,5 2,5   2,5   10
17 (W) ULKS Ślęża Wiry II   2,5 2,5 2,5 2,5   10
18 (D) MKS Orzeł Wałbrzych 0,5 2,5 2,5 2,5 2,0   10
Razem 29,0 40,5 30,0 22,5 30,0 3,0 155
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 CZARNECKI Leszek 1957 M 9003 15.09.2021 858
2 JABŁOŃSKI Daniel 1980 M 9005 15.09.2021 860
3 KWASZYŃSKI Daniel 1997 M 9008 15.09.2021 863
4 ŁABA Kazimierz 1962 M 9009 15.09.2021 864
5 SKRZYPIEC Wiesław 1962 M 10694 08.10.2021 432
6 ZIELIŃSKI Daniel 1974 M 9014 15.09.2021 869