IV liga Wałbrzych
Runda: 2, Numer kolejki: 16
Data kolejki ligowej: 2022-04-09
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-04-09 14:00 76 BSTS Bystrzyca Kłodzka - MKS Orzeł Wałbrzych 10:0
1   A PUSZ Mariusz W DZIOBEK Krzysztof 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) 1:0
2   B KRUPA Albert X DZIOBEK Michał 3:0 (11:9, 11:5, 11:7) 2:0
3   C MAKOWSKI Tomasz Y SEMPRYK Robert 3:0 (11:6, 11:9, 13:11) 3:0
4   D WOJTASZEK Grzegorz Z DUSZA Mirosław 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 4:0
5   A KRUPA Albert
PUSZ Mariusz
W DZIOBEK Krzysztof
DZIOBEK Michał
3:1 (11:8, 11:13, 11:8, 11:6) 5:0
6   B MAKOWSKI Tomasz
WOJTASZEK Grzegorz
X DUSZA Mirosław
SEMPRYK Robert
3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:8) 6:0
7   A PUSZ Mariusz X DZIOBEK Michał 3:1 (8:11, 11:6, 11:8, 11:7) 7:0
8   B KRUPA Albert W DZIOBEK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:9, 11:3) 8:0
9   D WOJTASZEK Grzegorz Y SEMPRYK Robert 3:0 (11:7, 11:2, 11:6) 9:0
10   C MAKOWSKI Tomasz Z DUSZA Mirosław 3:2 (9:11, 9:11, 11:5, 11:7, 11:7) 10:0
2022-04-09 14:00 77 ZTS Ząbkowice Śląskie - ULKS Ślęża Wiry II 10:3
1   A POLAK Tomasz W KRAJEWSKI Krzysztof 3:2 (11:9, 9:11, 7:11, 11:6, 11:8) 1:0
2   B CHUCHRA Radosław X WOLAŃSKI Robert 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:4) 2:0
3   C PASTERNAK Jacek Y PETRYKÓW Stanisław 2:3 (7:11, 9:11, 11:6, 11:7, 7:11) 2:1
4   D PAŁĘGA Mirosław Z KRZYWY Aleksander 3:1 (8:11, 11:8, 13:11, 11:4) 3:1
5   A PASTERNAK Jacek
POLAK Tomasz
W WOLAŃSKI Robert
KRZYWY Aleksander
3:0 (11:5, 11:7, 11:2) 4:1
6   B CHUCHRA Radosław
PAŁĘGA Mirosław
X PETRYKÓW Stanisław
KRAJEWSKI Krzysztof
3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:6) 5:1
7   A POLAK Tomasz X WOLAŃSKI Robert 3:0 (13:11, 12:10, 12:10) 6:1
8   B CHUCHRA Radosław W KRAJEWSKI Krzysztof 3:1 (12:10, 10:12, 11:6, 11:4) 7:1
9   D PAŁĘGA Mirosław Y PETRYKÓW Stanisław 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) 7:2
10   C PASTERNAK Jacek Z KRZYWY Aleksander 3:1 (6:11, 11:6, 11:5, 11:5) 8:2
11   A POLAK Tomasz Y PETRYKÓW Stanisław 2:3 (11:9, 10:12, 6:11, 11:6, 9:11) 8:3
12   C PASTERNAK Jacek W KRAJEWSKI Krzysztof 3:2 (6:11, 11:3, 3:11, 11:8, 11:7) 9:3
13   B CHUCHRA Radosław Z KRZYWY Aleksander 3:2 (6:11, 11:3, 9:11, 11:8, 11:4) 10:3
2022-04-09 14:00 78 UKS Ludwikowice I - ULKS Ślęża Wiry I 10:0
1   A JABŁOŃSKI Daniel W STODOLNY Sławomir 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) 1:0
2   B KWASZYŃSKI Daniel X KRASUCKI Artur 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 2:0
3   C CZARNECKI Leszek Y WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) 3:0
4   D SKRZYPIEC Wiesław Z PAWŁOWSKI Wiesław 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 4:0
5   A JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
W STODOLNY Sławomir
WOJEWÓDKA Małgorzata
3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 5:0
6   B SKRZYPIEC Wiesław
CZARNECKI Leszek
X KRASUCKI Artur
PAWŁOWSKI Wiesław
3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 6:0
7   A JABŁOŃSKI Daniel X KRASUCKI Artur 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) 7:0
8   B KWASZYŃSKI Daniel W STODOLNY Sławomir 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) 8:0
9   D SKRZYPIEC Wiesław Y WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) 9:0
10   C CZARNECKI Leszek Z PAWŁOWSKI Wiesław 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) 10:0
2022-04-09 15:00 79 DKTS Topspin Dzierżoniów - MLKS Sudety Międzylesie 3:10
1   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał W JURKIEWICZ Bartosz 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) 1:0
2   B BOREK Arkadiusz X SUŁAWA Katarzyna 3:1 (11:5, 8:11, 11:9, 11:4) 2:0
3   C ŁYŻWA Szymon Y KWAŚNIK Artur 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) 2:1
4   D KORNECKI Arkadiusz Z DYC Bolesław 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) 2:2
5   A KORNECKI Arkadiusz
ŁYŻWA Szymon
W DYC Bolesław
SUŁAWA Katarzyna
1:3 (15:17, 6:11, 11:6, 6:11) 2:3
6   B BOREK Arkadiusz
ZAJĄCZKOWSKI Rafał
X JURKIEWICZ Bartosz
KWAŚNIK Artur
0:3 (7:11, 2:11, 9:11) 2:4
7   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał X SUŁAWA Katarzyna 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 3:4
8   B BOREK Arkadiusz W JURKIEWICZ Bartosz 1:3 (9:11, 9:11, 11:7, 9:11) 3:5
9   D KORNECKI Arkadiusz Y KWAŚNIK Artur 0:3 (3:11, 10:12, 10:12) 3:6
10   C ŁYŻWA Szymon Z DYC Bolesław 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 3:7
11   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał Y KWAŚNIK Artur 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 12:14, 8:11) 3:8
12   C ŁYŻWA Szymon W JURKIEWICZ Bartosz 1:3 (3:11, 6:11, 11:6, 4:11) 3:9
13   B BOREK Arkadiusz Z DYC Bolesław 0:3 (9:11, 3:11, 5:11) 3:10
2022-04-09 15:30 80 UKS Impuls Kłodzko - UKS Ludwikowice II 10:0
1   A PODYMA Karolina W TYRKA Andrzej 3:0 (11:5, 11:2, 11:5) 1:0
2   B JAWORSKI Jakub X ROZUMKIEWICZ Leopold 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) 2:0
3   C KULAK Ryszard Y BRODACKI Łukasz 3:0 (11:9, 11:8, 11:2) 3:0
4   D DUBIK Mateusz Z MIŚKIEWICZ Krzysztof 3:0 (11:4, 11:2, 15:13) 4:0
5   A DUBIK Mateusz
PODYMA Karolina
W MIŚKIEWICZ Krzysztof
ROZUMKIEWICZ Leopold
3:0 (11:5, 11:9, 11:5) 5:0
6   B KULAK Ryszard
JAWORSKI Jakub
X BRODACKI Łukasz
TYRKA Andrzej
3:0 (11:5, 17:15, 11:5) 6:0
7   A PODYMA Karolina X ROZUMKIEWICZ Leopold 3:0 (11:2, 11:2, 11:3) 7:0
8   B JAWORSKI Jakub W TYRKA Andrzej 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) 8:0
9   D DUBIK Mateusz Y BRODACKI Łukasz 3:0 (11:5, 11:7, 11:7) 9:0
10   C KULAK Ryszard Z MIŚKIEWICZ Krzysztof 3:0 (11:1, 11:6, 11:1) 10:0
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18