BSTS Bystrzyca Kłodzka (M)
Klub: BSTS Bystrzyca Kłodzka
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa Zespołu Szkół Ponadpodstawowych ul. Słowackiego 4
Sprzęt: Gewo Select Pro 40 +, Donic Waldner Classic ilość - 8
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Albert Krupa (tel. 500 048 414)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 KOTOWSKI Sławomir 1953 M 3688 02.09.2021 265 19.02.2022
2 KRUPA Albert 1971 M 3689 02.09.2021 266 14.10.2021
3 MAKOWSKI Tomasz 1964 M 3691 02.09.2021 268 21.10.2021
4 MEISSNER Karol 1983 M 3692 02.09.2021 269 25.10.2021
5 PUSZ Mariusz 1974 M 3693 02.09.2021 270 14.10.2021
6 WOJTASZEK Grzegorz 1979 M 3696 02.09.2021 273 14.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4WB 1/1 2021-10-09 15:00 DKTS Topspin Dzierżoniów - BSTS Bystrzyca Kłodzka 3:10🏓 ⇑
2 4WB 1/2 2021-10-21 17:30 BSTS Bystrzyca Kłodzka - ZTS Ząbkowice Śląskie 10:1🏓 ⇑
3 4WB 1/3 2021-10-28 17:30 BSTS Bystrzyca Kłodzka - UKS Ludwikowice I 10:0🏓 ⇑
4 4WB 1/4 2021-11-06 13:00 BSTS Bystrzyca Kłodzka - MLKS Sudety Międzylesie 10:5🏓 ⇑
5 4WB 1/5 2021-11-20 10:00 ULKS Ślęża Wiry I - BSTS Bystrzyca Kłodzka 1:10🏓 ⇑
6 4WB 1/6 2021-11-27 13:00 BSTS Bystrzyca Kłodzka - ULKS Ślęża Wiry II 10:0🏓 ⇑
7 4WB 1/7 2021-12-04 14:00 MKS Orzeł Wałbrzych - BSTS Bystrzyca Kłodzka 3:10🏓 ⇑
8 4WB 1/9 2021-12-08 18:30 UKS Impuls Kłodzko - BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:1🏓 ⇓
9 4WB 1/8 2021-12-11 14:00 BSTS Bystrzyca Kłodzka - UKS Ludwikowice II 10:0🏓 ⇑
10 4WB 2/10 2022-01-15 14:00 BSTS Bystrzyca Kłodzka - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:3🏓 ⇑
11 4WB 2/11 2022-01-22 14:00 ZTS Ząbkowice Śląskie - BSTS Bystrzyca Kłodzka 1:10🏓 ⇑
12 4WB 2/12 2022-02-18 16:00 UKS Ludwikowice I - BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:7🏓 ⇓
13 4WB 2/13 2022-02-26 16:00 MLKS Sudety Międzylesie - BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:7🏓 ⇓
14 4WB 2/14 2022-03-12 14:00 BSTS Bystrzyca Kłodzka - ULKS Ślęża Wiry I 10:0🏓 ⇑
15 4WB 2/15 2022-03-26 14:00 ULKS Ślęża Wiry II - BSTS Bystrzyca Kłodzka 0:10🏓 ⇑
16 4WB 2/16 2022-04-09 14:00 BSTS Bystrzyca Kłodzka - MKS Orzeł Wałbrzych 10:0🏓 ⇑
17 4WB 2/17 2022-04-23 14:00 UKS Ludwikowice II - BSTS Bystrzyca Kłodzka 4:10🏓 ⇑
18 4WB 2/18 2022-04-28 17:00 BSTS Bystrzyca Kłodzka - UKS Impuls Kłodzko 4:10🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) DKTS Topspin Dzierżoniów   2,0   2,0 3,5 2,5 10
2 (D) ZTS Ząbkowice Śląskie   3,5 2,5   1,5 2,5 10
3 (D) UKS Ludwikowice I   1,5 2,5 1,5 2,0 2,5 10
4 (D) MLKS Sudety Międzylesie   1,0 4,5 2,0 0,0 2,5 10
5 (W) ULKS Ślęża Wiry I   2,5   3,0 2,0 2,5 10
6 (D) ULKS Ślęża Wiry II   2,5   2,5 2,5 2,5 10
7 (W) MKS Orzeł Wałbrzych   2,0 1,5   3,0 3,5 10
8 (W) UKS Impuls Kłodzko   0,0 0,0 0,0 0,0 1,0 1
9 (D) UKS Ludwikowice II   2,5   2,5 2,5 2,5 10
10 (D) DKTS Topspin Dzierżoniów   2,5 2,5   1,5 3,5 10
11 (W) ZTS Ząbkowice Śląskie   2,5   3,5 1,5 2,5 10
12 (W) UKS Ludwikowice I 0,0 3,0   2,0 2,0   7
13 (W) MLKS Sudety Międzylesie   2,0 0,0 2,0 0,0 3,0 7
14 (D) ULKS Ślęża Wiry I   2,5   2,5 2,5 2,5 10
15 (W) ULKS Ślęża Wiry II   2,5   2,5 2,5 2,5 10
16 (D) MKS Orzeł Wałbrzych   2,5 2,5   2,5 2,5 10
17 (W) UKS Ludwikowice II 1,0 3,5     2,0 3,5 10
18 (D) UKS Impuls Kłodzko 0,0 1,5     1,0 1,5 4
Razem 1,0 40,0 16,0 26,0 32,5 43,5 159
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 KOTOWSKI Sławomir 1953 M 3688 02.09.2021 265
2 KRUPA Albert 1971 M 3689 02.09.2021 266
3 MAKOWSKI Tomasz 1964 M 3691 02.09.2021 268
4 MEISSNER Karol 1983 M 3692 02.09.2021 269
5 PUSZ Mariusz 1974 M 3693 02.09.2021 270
6 WOJTASZEK Grzegorz 1979 M 3696 02.09.2021 273